Jump to content

İlişkilerimi yürütemiyorum ne yapmam lazım bilmiyorum...

Recommended Posts

Do you speak english?

Yukarıda yazdıklarımı anlayamadın heralde? Ya da idrakta başarısızsın. Sayısız kadın ütopyadır laiklik ortamında. Kendi yazdığınız masallara inanmayınız.

Gerçekçi olun biraz gerçekçi.

Müslümanlıkta dört kadın haktır.Onun haricinde adamın elinin altındaki cariyeler de haktır. Geçiniz...

Biz Allah'ınızın söylediği kelimelerle ilgileniyoruz, sizin sallamalarınızla değil. Ona kalsaydık her önümüze çıkanın sallamalarına iman ederdik aynı sizin gibi.

Allah ne derse o..

Neden ütopya olsun ki? Bir erkeğin sayısız kadın ile nikahlanması yasak (-ki aslında serbest olması gerekir) ancak sayısız kadın ile nikahsız birlikte olması yasak mı?

Sitelerde Paylaş
  • İleti 84
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Bir hatun... eklemek... facebook...2 gün... terk edilmek... ilişki...5 ay... ateistforum...dertleşmek...bira...sabahın beşi...iş...sitem...

Evet vaziyet son derece vahim;evvela kökten bir zihniyet devrimine ihtiyacınız oldugu görülüyor.

İlişkiden anladığınız herneyse,onun popülist bir sunilik,derinliksiz oyalanma olduğu görülüyor.

Bu noktalar üzerine yoğunlaşmanızı tavsiye ederim.

Sitelerde Paylaş

:) İnsan herhangi bir soruyuveya sorunu içinde taşıdığı müddetçe, öğrenemez. İlla görünüre çıkarmak zorunda ve bunun için de cesaret gerekli. Cesaret, herşeye rağmen harekete geçebilmektir. Bir arkadaş istiyorsanız, herşeye rağmen harekete geçip iletişim kurabilmek güzel olan. Zaten frekansınız uyarsa çabucak kaynaşırsınız.

bakın beni bunu anlattığıma pişman etmeye çalışan arkadaşlar. bu alıntısını yaptığım forumdaşımın.konuya olan bakış açısını alıntıyla göstermek isterim.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...