Jump to content

İslamda zorlama VARDIR...

Recommended Posts

• İleti 42
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

İnsanların İslam'a girmeleri için baskı yapılır.

müşrik araplara cizye hakkı verilmemiştir.ya müslüman olacaklardı ya da öldürüleceklerdi .hristiyanlara mecusilere ve yahudilere cizye hakkı tanınmıştır. hindular ve budistlere de mecusiler gibi davranılmıştır.tabi ikinci sınıf vatandaş olarak kalırlar.

onun dışında müslüman olanlar zaten dinlerini terkedemez.

Devletlerin İslam'a girmeleri için baskı yapılır.

devletler istisnasız düşmandır ,tağuttur ve hepsi yıkılıp yerine islam inşaa edilmelidir.

Sitelerde Paylaş

Azalarak tükenip, yok olup gideceksiniz...

Değişen çevre koşullarına uyum sağlayamayan türlerin nesillerinin tükenmesi misali, sizin de nesliniz tükenecek. İnsanların zeka ve eğitim düzeyleri arttıkça, toplumsal farkındalıkları ve gelişmişlikleri yükseldikçe, siz kendi faşizan karanlığınıza batıp, kendi kendinizi yiyerek, bitirerek, yok olup gideceksiniz.

Sitelerde Paylaş

Ya varya su aklinizdaki insanlik disi antik fikirlerinizi okudukca batiya daha cok hayran kaliyorum, elinizde hic bir guc yok musluman olarak ama hala karanlik fikirlerizle sizden olmayanlarin yasamaya dahi hakki olmadiginin teranesini atiyorsunuz cussenize bakmadan, bir atomluk caniniz varken bati karsisinda siz bu sinek kadar gucunuzle kin guduyorsunuz musluman olmayanlara, bati sizi nasil egitsin he, yatin kalkin ki bati dini inanc bazina indirip toplumu bunun disinda degerlerle varediyor, yoksa varliginiz bile fazlalik bu cagda bu kafayla, insan sayiliyorsunuz iste..

Sitelerde Paylaş

müşrik araplara cizye hakkı verilmemiştir.ya müslüman olacaklardı ya da öldürüleceklerdi .hristiyanlara mecusilere ve yahudilere cizye hakkı tanınmıştır. hindular ve budistlere de mecusiler gibi davranılmıştır.tabi ikinci sınıf vatandaş olarak kalırlar.

Ya diğer dinlerin mensupları?

devletler istisnasız düşmandır ,tağuttur ve hepsi yıkılıp yerine islam inşaa edilmelidir.

Hangi İslam?

Sitelerde Paylaş

Ayrımı kurana göre yapıyorsan öğrenmek isterim..nasıl bu ayrımı yapabildiğini..

Böyle baskıcı bir siyaseti benimsemek için nedeniniz nedir?

Sitelerde Paylaş

• Ayetullah Humeyni - çocuklarla cinsel ilişki nasıl olmalı

Ayetullah Humeyni "Tahrir el-Vesile" kitabında çocuklarla cinsel ilişkinin nasıl olmasını anlatıyor..

g3k6v.jpg

Daimi veya geçici nikâha girmekten bakılmaksızın onun 9 yaşının tamam olmasına kadar onunla cinsel ilişkiye girmek olmaz. Diğer haz alma eylemlerine kaldığında ise hatta o bebek olsa bile şehvetle dokunmaya, kucaklamaya ve erkek cinsi organını onun kalçalarına yerleştirme olur. Eğer erkek kadınla onun 9 yaşının tamam olmasına kadar bu tür cinsel ilişkiye girerse, onun bekaretini bozarsa ona 1 ceza tedbiri görülmez.

Kaynak
: Tahrir el-Vesile kitabı 12 inci Makale

Arkadaşım Müslümanların bu sübyancılık takıntısı nedendir?

Kuranda var diyemi

Yoksa zorunlulukmu?

Yani zorla mı?

Hiç normal gelmiyor bana..müslüman bile olunsa....neden??

Sitelerde Paylaş
Ayrımı kurana göre yapıyorsan öğrenmek isterim..nasıl bu ayrımı yapabildiğini..

araplara olan uygulamayı resulallah sallallahu aleyhi vesellem yapmıştır

hristiyan ve yahudilere cizye uygulaması kur'an da vardır.mecusilerin de aynı kefeye koyulacağını peygamber söylemiştir.sonra da ümmet bunu hindu ve budistlere kıyas yapmıştır.

Böyle baskıcı bir siyaseti benimsemek için nedeniniz nedir?

kafirleri cizyeye bağlamak onları aşağılamak ve her cizyeyi verdiklerinde cehennemlik olduklarını hatırlatmak içindir.Cizye onlar için de hayırlıdır.Kafir olduklarını hatırlarlar.

bir müslümanın islamı seçtikten sonra başka bir dine geçmesi aklın almayacağı bir iştir.Allah bir kulunu hidayete kavuşturduktan sonra küfre düşmesi onun ölümü hak ettiği anlamına gelir

Sitelerde Paylaş

araplara olan uygulamayı resulallah sallallahu aleyhi vesellem yapmıştır

hristiyan ve yahudilere cizye uygulaması kur'an da vardır.mecusilerin de aynı kefeye koyulacağını peygamber söylemiştir.sonra da ümmet bunu hindu ve budistlere kıyas yapmıştır.

kafirleri cizyeye bağlamak onları aşağılamak ve her cizyeyi verdiklerinde cehennemlik olduklarını hatırlatmak içindir.Cizye onlar için de hayırlıdır.Kafir olduklarını hatırlarlar.

bir müslümanın islamı seçtikten sonra başka bir dine geçmesi aklın almayacağı bir iştir.Allah bir kulunu hidayete kavuşturduktan sonra küfre düşmesi onun ölümü hak ettiği anlamına gelir

TEVBE- 29.hak din İslam'ı din edinmeyen kimselerle, küçülerek kendi elleriyle cizyeyi verinceye kadar savaşın

dediğinden anladığım..

Kuranda bildiğimiz ayet dışında yok.. o zaman senin için geçerli olan benim için değil..

ben ayeti Müslüman olmayanlara geçerli olarak algılıyorum..yanlışmı yorumluyorum desem ayrım görmüyorum..

Bütün baskıcı sistemlerde nazizmde olduğu gibi

veya Mafyada olduğu gibi..

davadan döneni öldürün..olayı anladım..

Teşekkürler

Sitelerde Paylaş

İnsanların İslam'a girmeleri için baskı yapılır. Devletlerin İslam'a girmeleri için baskı yapılır.

Kafirun suresi İslamın ilk yıllarında indiği için müslümanlar güçsüzdü. Ama ilerde güçlenince cihad ayetleri indi.

köprüyü geçene kadar dayı dedi allah...sonrada hoşgörü masalı ve senin dinin sana benimki bana yalan oldu yani...

yani bir allah bu kadarmı üçkağıtçı olur ya...

neyse aferin cübbeli yavaş yavaş kıvama geliyorsun henüz farkında değilsin ama belli bu....

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...