Jump to content

Müslümanlar az toplanın hele

Recommended Posts

• İleti 292
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Bozuk plak gibi aynı şeyleri yazıyorsun. Bu kadar mı boş adamsın yahuuuuuuu?

Ben sizin gibi takiyyeci olmadığımdan gerçeği arıyorum.

İslam köleliği yasakladı, savaş esirlerini köle ve cariye yapmayı yasakladı diye bir iddiada bulundu takiyyeci atılan2 isimli şahıs.

Ben de hangi ayetlerle yasaklandığını soruyorum.

Hala cevap gelmedi. Bi yazamadı gitti.

Ardından yeni bir iddia daha attı. Cariyelerle seks olmaz dedi.

Onu da soracağım :)

Sitelerde Paylaş

Kölelik yasaklanmadı, kölelerin topluma faydalı, ekmeğini kazanan insanlar haline gelmesi sağlandı. Bu duruma gelenler azad edildi, gelmeyenler köle olarak yaşamaya devam etti.

Ünlü tarihci HAMMER Osmanlı Padişahı 3.Murad için demişki;

Harem eğlencelerine o kadar itidal gösterdiki

Hasekilerin(çocuklu cariyeler) miktarı 40 a bunlardan olan çocuklar 100 e,çocuksuz cariyelerin sayısı 500 e çıkmış ve

CARİYE FİYATI İSTANBULDA YÜZ MİSLİNE ÇIKMIŞTI

Hammer..Büyük osmanlı Tarihi..

Üçdal neşriyat..cilt 4..saife 59

Gördüğünüz gibi haklı cübbeli

köleler topluma faydalı iş yapar hale gelmişler :lol:

Sitelerde Paylaş

Ünlü tarihci HAMMER Osmanlı Padişahı 3.Murad için demişki;

Harem eğlencelerine o kadar itidal gösterdiki

Hasekilerin(çocuklu cariyeler) miktarı 40 a bunlardan olan çocuklar 100 e,çocuksuz cariyelerin sayısı 500 e çıkmış ve

CARİYE FİYATI İSTANBULDA YÜZ MİSLİNE ÇIKMIŞTI

Hammer..Büyük osmanlı Tarihi..

Üçdal neşriyat..cilt 4..saife 59

Gördüğünüz gibi haklı cübbeli

köleler topluma faydalı iş yapar hale gelmişler :lol:

Padişahların karılarına, cariyelerine bekçilik yapsınlar diye erkek köleleri hadım eden bunların halifeleri değil mi?

Sonra da İslam şöyle güzel İslam böyle güzel.

Sitelerde Paylaş

bunlarla konuşmak boşa...tartışmak için normal zekada bir adam olması lazım karşında....şu yazdıklarına baksana bir öyleee bir böyleler.

elbette çaresizlikten....anlamadığım kendi düştükleri durumları görüp neden bu kadar döt olup duruyoruz inandığımız şey doğruysa diye kendilerine sormayışları...çok tuhaf insanımsılar bu müslolar...

Sitelerde Paylaş

bunlarla konuşmak boşa...tartışmak için normal zekada bir adam olması lazım karşında....şu yazdıklarına baksana bir öyleee bir böyleler.

elbette çaresizlikten....anlamadığım kendi düştükleri durumları görüp neden bu kadar döt olup duruyoruz inandığımız şey doğruysa diye kendilerine sormayışları...çok tuhaf insanımsılar bu müslolar...

Çaresizlik evet, acımak lazım.

Sitelerde Paylaş

Sende acıma duygusu olsa önce kendine acırdın. Sana masal gibi gelebilir ama o köleler de cariyeler de insandı, onların da duyguları vardı. Ama sizde duygu, vicdan ne arar.

İslam'a girip, Allah'ın emirlerine göre yaşayanlar insandır. Geri kalanlar şehvetlerinin esiri olmuş zavallılardır.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...