Jump to content

"ATEİSTLER"BİR MÜSLÜMANIN ANLAYAMAYACAĞI İNSANLAR

Recommended Posts

Tarih bugünden geriye doğru cevrilerek geriye doğru ilerlemesi ve ilkel çağlara döndürülebilmesi sağlanabilirse,

Ateist tekrar Dine inanan bir insan olabilir.Bunu islamcıların anlayacak görgüde olması mümkün değildir.

Ateizm bir Kültürdür.Atesit olmak önce insan olabilmektir.İnsan haklarına saygılı akıllı insan ateistir.

Müslümanlar anlamak istiyorlarsa önce bu kültürü ve görgüyü yakalamak zorundadırlar.

Bir Ateistin Müslümanlığa tekrar inmesi,90 yaşındaki bir insanın 10 yaşına dönmesi mümkün olabildiği ve mantıklı olabildiği ölçülerde olabilecek bir şeydir.Müslümanların bunu anlama kapasitesi yoktur.

Bunu anlayabilse zaten karanlıktan çıkıp Ateist olacaktır.Algılama kapasiteleri zayıftır.

Ateist Form yöneticisi Hacı beyin söylediği gibi islamı ve kuranı da burada öğrenmektedirler.

Ancak buna rağmen buradaki arkadaşların bazıları İslamcıların oyununa gelerek Ateistleri sınıflandırmaya çalışmaktadırlar.

Ateist insan kültürlü görgülü ve her şeyden önce insan haklarına saygılı insandır.

Bilgi ve zekamızda farklılıklar olabilir ama hepimiz bilime inanmış çağdaşlığı benimsemiş insanlarız.

Bilimden ve Evrimden bir müslümanın anlayabileceğini nasıl düşünürsünüz.Bir müslümanla Tanrı ve Evrimi tartışmak mantıklı değildir.Bilgi istiyorsa bilgi verebilirsiniz.

Müslüman neden Allah ı ve islamı tartışmak yerine Tanrı ve Evrimi tartışmak ister?

Neden evrimi çok mu iyi biliyor sanırsınız.yada size tanrının varlığını kanıtlayabileceğinimi düşünüyorsunuz.

Bunu yapamayacağını o çok iyi bilir.fakat yinede sizinle bunları konuşmak ister.Çünkü..

Kuranla İslam uygulamalarıyla Allahın yokluğunun maddi kanıtlarını sunarsınız.Size cevap verememez..

Kuranı ve dinini aşağılayabilirsiniz canı yanar..Düşünmek zorunda kalır..

Tanrı ve Evreni tartışmak okyanusta kürek çekmek gibidir.tartışınca canı yanmaz..

Bilim adamı kesilir..Böcek bile ncelememiştir..fen dersi zayıftır..ama fenci kesilir karşınızda

Evrim ve Tanrı konusunda önüne islam ve Kuranı kanıt olarak koymadığınız için rahattır..

Ömer hayyam gibi nice ateistler vardı geçmişte..

İslam hala varsa..İslam.Kuran.Allahı tartışmak yerine.Evrim ve Tanrıyı tartışıp dipsiz kuyuya taş attığınız içindir..

Bırakın biz bilim adamlarını takip edelim.Evrimi bilip bilgimizi genişletelim.

Evrimi anlayabilecek zeka olan insan zaten bunu doğaya baktığında kendisi çok kolay anlar.

Bir müslümanla Evrim tartışmak size de keyf vermez zaten.

Benim ne yapmaya çalıştığımı anlayanlar çoğaldığı sürece..Dinler yokolacaktır...

Elinde islam ve Kuran gibi ipe sapa gelmez yanlışlıklar çelişkiler kötülükler dolu bir kitap var.

Bunlar maddi kanıtlardır ve Müslümanın bunu savunabilmesi mümkün değildir.

Öğrendiğinde zaten başına kaynar sular dökülecektir.

Bu çelişki ve mantıksızlık dolu dini iyi kavramalısın ki tartıştığın inzsanların zihinlerini pisliklerden temizleyebilesin.

Sonra temizlenmiş zihinle evrimde tartışabilirsin.Tanrıyıda tartışabilirsin.

Çık sokağa kaç kişiye evrimi anlatabilirsin,kaç kişiye Tanrının varlığını ispat edebilirsin..?

Fakat sen öğrenmişsen kurandaki rezilliklerin hepsini başkalarınada anlatabilirsin.

İslam tartıştığında yobazlar sana cevap bile veremezler.Adamın oyuncağını elinden alırsın.

Elinden İslam oyuncağını alırsan o zaten senin peşinden kendi gelecektir.

Adamın oyuncağını elinden almak çocuk oyuncağıdır.Çünkü islamın hertarafı çürüktür.çağdışıdır.

Fakat esas yobaz olmayıp normal olan insanların bişeyleri kavraması gerekmektedir.

Bu kavrayabilenler ne kadar çoğalırsa sorun çözülecektir..

Bir müslüman bir ateistin yobaz olamayacağını anlamıyor..

Bu zamanı geri çevirmek gibi imkansız bişey bunu anlıyamıyor..

Fakat bazı acemilerde bir müslümanın Evrim tartışarak ve maddi ispatı olmayan Tanrıyı tartışarak

müslümanlığını sonlandırmayacağını anlayamıyor.Boşa kürek çektiğinin farkında değil.

Bu gün biri bana Ateistmisin diye sormuş.Ben ateist olsam ne olur,ateist olmasam ne olur.

Benim yazdıklarımı okuduğun zaman bunu mu anlamak için okuyorsun?

Dünyada Devrimciler Müslümanları adam yerine koymuşlardır.

Dünyada müslüman dindarları adam yerine koyan insanlık suçu işlemiş olur..

Savaşı farz kılan,Tüm dünya Müslüman oluncaya herkesi öldür diye ayetleri olan,

Savaş ganimetini helal,Köleliği cariyeliği olmalı diye ayetleri olan,

Çağdışı kalmış ne varsa içinde yazan kitabı olan bir dine hoş görü gösterilmez.

Herkes Müslüman oluncaya kadar savaş size farz kılındı herkesi öldürün diyen bir dine sahip olan ve

bunu düşünen Filistini desteklemeyi insanlık sanan solcular ve çağdaş insanlar var bu ülkede.

Kendini yemeyi planlayan kaplanı evinde besliyor.

kaplanın yemek için elini oğuşturduğunun farkında olamayacak kadar cahil ve salak.

Adam yakalasa anasını belleyecek ama o farkında bile değil.

iranda hatayı yaptılar.pakistanda yaptılar.Sonra mısırda ve libyada yaptılar.

Güya Fransanın yardımı ile İslamcılarla birlikte şahı devirdiler.kaç yıldır adam gibi yaşayamadıklarını hesaplıyabiliyormusunuz.

İslamcılara hoş görü koynunda yılan beslemek gibi bir şeydir.İslamı bilenler bunu biliyorlar.

Fakat kendilerini buldukları yerde öldürmenin farz olduğunu düşünenlere insanlık göstermeye çalışanlara

ne kadar geri zekalı ve cahil olduklarını anlatmaya çalışıyorum.

islama kucak açan herkes aslında kendi kafasına kurşun sıkıyor demektir..

Bunu bilmeyen milyonlarca çağdaş olduğunu düşünen insan var bu ülkede.

Ben kim miyim? Ne miyim? Ateistmiyim? bilim adamımıyım?

Ne Düşünüyorsanız ben O yum.

Amacım Çağdaş insanlara,Kendini akıllı sananlara,her şeyi bildiğini sanan cahillere

koyunlarında yılan olduğunu göstermek farkına vardırmaya çalışan bir yurtsever Devrimciyim.

tarihinde abdullahabdal tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

. mao ateistti ama yaptıkları ortada .ateist pol pot'un askerleri kurşun ziyan olmasın diye ufak bebelerin kafalarını ağaçlara çarparak öldürdüler.hitler tanrıya inanıyordu ama 50.000.000 insanın ölümüne neden oldu.ispanyollar inançlıydı ama aztekleri altınları için yok ettiler.kusura bakma arkadaş neredeyse ateistleri melek yaptınız.kötülüğün inanmışı ateisti olmaz.ben ateistim evet ama mesela birisi ailemden birine tecavüz etse onu canlı canlı gömerim hiçde acımam.söylediklerimin acımasız olduğunu biliyorum ama bende ermiş değilim.

tarihinde maviyolculuk tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

. mao ateistti ama yaptıkları ortada .ateist pol pot'un askerleri kurşun ziyan olmasın diye ufak bebelerin kafalarını ağaçlara çarparak öldürdüler.hitler tanrıya inanıyordu ama 50.000.000 insanın ölümüne neden oldu.ispanyollar inançlıydı ama aztekleri altınları için yok ettiler.kusura bakma arkadaş neredeyse ateistleri melek yaptınız.kötülüğün inanmışı ateisti olmaz.ben ateistim evet ama mesela birisi ailemden birine tecavüz etse onu canlı canlı gömerim hiçde acımam.söylediklerimin acımasız olduğunu biliyorum ama bende ermiş değilim.

Acımak,mazluma karşıdır zalime karşı değil.Zulmedenin önü kesilmeli.
Sitelerde Paylaş

Ateist zulüm yaparken yaptığı zulmü bir dini inanç göstererek mazur göstermeye çalışmaz, sadist birisi olduğu için yapar ama bir dinci zulüm yaparken bir de bunu tanrı adına yaptığını iddia ederek zulmün haklı bir dava olduğuna insanları inandırmaya çalışır.

Sitelerde Paylaş

Birde sapık atesit ler varmış..hacının söylediği..

ben bu kısmını eksik bırakmışım....

Buda nereden çıktı demeyin..küfürden dönüp Tövbe etmiş kimse varmı diye cübbelinin başlığından..

yalnız sapık ateist ne gibi sapıklıklar yapar bunu bilmiyorum..öğrendiğimde..

Bu konuyla ilgili Ateistplatformda bir başlık açacağım..

Sitelerde Paylaş

Birde sapık atesit ler varmış..hacının söylediği..

ben bu kısmını eksik bırakmışım....

Buda nereden çıktı demeyin..küfürden dönüp Tövbe etmiş kimse varmı diye cübbelinin başlığından..

yalnız sapık ateist ne gibi sapıklıklar yapar bunu bilmiyorum..öğrendiğimde..

Bu konuyla ilgili Ateistplatformda bir başlık açacağım..

O sapıklardan biri de benim herhalde ömrüm ders çalışmakla geçiyor,sabah 6'lara kadar eşşek gibi ülkeyi kurtarmak bana kalmış gibi ders çalışıyorum.

Sitelerde Paylaş

Tarih bugünden geriye doğru cevrilerek geriye doğru ilerlemesi ve ilkel çağlara döndürülebilmesi sağlanabilirse,

Ateist tekrar Dine inanan bir insan olabilir.Bunu islamcıların anlayacak görgüde olması mümkün değildir.

Ateizm bir Kültürdür.Atesit olmak önce insan olabilmektir.İnsan haklarına saygılı akıllı insan ateistir.

Müslümanlar anlamak istiyorlarsa önce bu kültürü ve görgüyü yakalamak zorundadırlar.

Bir Ateistin Müslümanlığa tekrar inmesi,90 yaşındaki bir insanın 10 yaşına dönmesi mümkün olabildiği ve mantıklı olabildiği ölçülerde olabilecek bir şeydir.Müslümanların bunu anlama kapasitesi yoktur.

Bunu anlayabilse zaten karanlıktan çıkıp Ateist olacaktır.Algılama kapasiteleri zayıftır.

Ateist Form yöneticisi Hacı beyin söylediği gibi islamı ve kuranı da burada öğrenmektedirler.

Ancak buna rağmen buradaki arkadaşların bazıları İslamcıların oyununa gelerek Ateistleri sınıflandırmaya çalışmaktadırlar.

Ateist insan kültürlü görgülü ve her şeyden önce insan haklarına saygılı insandır.

Bilgi ve zekamızda farklılıklar olabilir ama hepimiz bilime inanmış çağdaşlığı benimsemiş insanlarız.

Bilimden ve Evrimden bir müslümanın anlayabileceğini nasıl düşünürsünüz.Bir müslümanla Tanrı ve Evrimi tartışmak mantıklı değildir.Bilgi istiyorsa bilgi verebilirsiniz.

Müslüman neden Allah ı ve islamı tartışmak yerine Tanrı ve Evrimi tartışmak ister?

Neden evrimi çok mu iyi biliyor sanırsınız.yada size tanrının varlığını kanıtlayabileceğinimi düşünüyorsunuz.

Bunu yapamayacağını o çok iyi bilir.fakat yinede sizinle bunları konuşmak ister.Çünkü..

Kuranla İslam uygulamalarıyla Allahın yokluğunun maddi kanıtlarını sunarsınız.Size cevap verememez..

Kuranı ve dinini aşağılayabilirsiniz canı yanar..Düşünmek zorunda kalır..

Tanrı ve Evreni tartışmak okyanusta kürek çekmek gibidir.tartışınca canı yanmaz..

Bilim adamı kesilir..Böcek bile ncelememiştir..fen dersi zayıftır..ama fenci kesilir karşınızda

Evrim ve Tanrı konusunda önüne islam ve Kuranı kanıt olarak koymadığınız için rahattır..

Ömer hayyam gibi nice ateistler vardı geçmişte..

İslam hala varsa..İslam.Kuran.Allahı tartışmak yerine.Evrim ve Tanrıyı tartışıp dipsiz kuyuya taş attığınız içindir..

Bırakın biz bilim adamlarını takip edelim.Evrimi bilip bilgimizi genişletelim.

Evrimi anlayabilecek zeka olan insan zaten bunu doğaya baktığında kendisi çok kolay anlar.

Bir müslümanla Evrim tartışmak size de keyf vermez zaten.

Benim ne yapmaya çalıştığımı anlayanlar çoğaldığı sürece..Dinler yokolacaktır...

Elinde islam ve Kuran gibi ipe sapa gelmez yanlışlıklar çelişkiler kötülükler dolu bir kitap var.

Bunlar maddi kanıtlardır ve Müslümanın bunu savunabilmesi mümkün değildir.

Öğrendiğinde zaten başına kaynar sular dökülecektir.

Bu çelişki ve mantıksızlık dolu dini iyi kavramalısın ki tartıştığın inzsanların zihinlerini pisliklerden temizleyebilesin.

Sonra temizlenmiş zihinle evrimde tartışabilirsin.Tanrıyıda tartışabilirsin.

Çık sokağa kaç kişiye evrimi anlatabilirsin,kaç kişiye Tanrının varlığını ispat edebilirsin..?

Fakat sen öğrenmişsen kurandaki rezilliklerin hepsini başkalarınada anlatabilirsin.

İslam tartıştığında yobazlar sana cevap bile veremezler.Adamın oyuncağını elinden alırsın.

Elinden İslam oyuncağını alırsan o zaten senin peşinden kendi gelecektir.

Adamın oyuncağını elinden almak çocuk oyuncağıdır.Çünkü islamın hertarafı çürüktür.çağdışıdır.

Fakat esas yobaz olmayıp normal olan insanların bişeyleri kavraması gerekmektedir.

Bu kavrayabilenler ne kadar çoğalırsa sorun çözülecektir..

Bir müslüman bir ateistin yobaz olamayacağını anlamıyor..

Bu zamanı geri çevirmek gibi imkansız bişey bunu anlıyamıyor..

Fakat bazı acemilerde bir müslümanın Evrim tartışarak ve maddi ispatı olmayan Tanrıyı tartışarak

müslümanlığını sonlandırmayacağını anlayamıyor.Boşa kürek çektiğinin farkında değil.

Bu gün biri bana Ateistmisin diye sormuş.Ben ateist olsam ne olur,ateist olmasam ne olur.

Benim yazdıklarımı okuduğun zaman bunu mu anlamak için okuyorsun?

Dünyada Devrimciler Müslümanları adam yerine koymuşlardır.

Dünyada müslüman dindarları adam yerine koyan insanlık suçu işlemiş olur..

Savaşı farz kılan,Tüm dünya Müslüman oluncaya herkesi öldür diye ayetleri olan,

Savaş ganimetini helal,Köleliği cariyeliği olmalı diye ayetleri olan,

Çağdışı kalmış ne varsa içinde yazan kitabı olan bir dine hoş görü gösterilmez.

Herkes Müslüman oluncaya kadar savaş size farz kılındı herkesi öldürün diyen bir dine sahip olan ve

bunu düşünen Filistini desteklemeyi insanlık sanan solcular ve çağdaş insanlar var bu ülkede.

Kendini yemeyi planlayan kaplanı evinde besliyor.

kaplanın yemek için elini oğuşturduğunun farkında olamayacak kadar cahil ve salak.

Adam yakalasa anasını belleyecek ama o farkında bile değil.

iranda hatayı yaptılar.pakistanda yaptılar.Sonra mısırda ve libyada yaptılar.

Güya Fransanın yardımı ile İslamcılarla birlikte şahı devirdiler.kaç yıldır adam gibi yaşayamadıklarını hesaplıyabiliyormusunuz.

İslamcılara hoş görü koynunda yılan beslemek gibi bir şeydir.İslamı bilenler bunu biliyorlar.

Fakat kendilerini buldukları yerde öldürmenin farz olduğunu düşünenlere insanlık göstermeye çalışanlara

ne kadar geri zekalı ve cahil olduklarını anlatmaya çalışıyorum.

islama kucak açan herkes aslında kendi kafasına kurşun sıkıyor demektir..

Bunu bilmeyen milyonlarca çağdaş olduğunu düşünen insan var bu ülkede.

Ben kim miyim? Ne miyim? Ateistmiyim? bilim adamımıyım?

Ne Düşünüyorsanız ben O yum.

Amacım Çağdaş insanlara,Kendini akıllı sananlara,her şeyi bildiğini sanan cahillere

koyunlarında yılan olduğunu göstermek farkına vardırmaya çalışan bir yurtsever Devrimciyim.

Yani diyorsunki atayisler seçilmiş kişiler. Yüce atayisler . Ulen neredeyse birbirinize tapacaksınız...

Sitelerde Paylaş

"""Bilgi ve zekamızda farklılıklar olabilir ama hepimiz bilime inanmış çağdaşlığı benimsemiş insanlarız."""

Bilim senin ön kabulune uyarsa bilime devam edersin. Uymazsa bilimi de iplemezsiniz. Hawking ve Dawkins gibi bilim adamları agnostik oldular ama buradaki ateler ısrarla ateist kalmaya devam ediyorlar.

Sitelerde Paylaş

Uydurmalar senin olsun,ben yinede masalların değil,everensel doğruların peşindeyim.Ayetlerin izindeyim.

Ayetler sanki gökten düştü, onları da uyduran araplar, hem de 1400 yıl öncesinin cahil, vahşi ve ilkel arapları. Bu devirde bu kadar bilgiye ulaşmış insanlar hala 7 yy.'daki arapların peşinden gidiyor, güler misin, ağlar mısın?

Sitelerde Paylaş

Ayetler sanki gökten düştü, onları da uyduran araplar, hem de 1400 yıl öncesinin cahil, vahşi ve ilkel arapları. Bu devirde bu kadar bilgiye ulaşmış insanlar hala 7 yy.'daki arapların peşinden gidiyor, güler misin, ağlar mısın?

Ayetlerin nerden geldiğini dünya araştırıyor,bilimin yegane amacı.Nereden geldi,nasıl oluştu bu ayetler.Anlamadıysan kasma,Bir ateist için çok fazla bu.
Sitelerde Paylaş

Ayetlerin nerden geldiğini dünya araştırıyor,bilimin yegane amacı.Nereden geldi,nasıl oluştu bu ayetler.Anlamadıysan kasma,Bir ateist için çok fazla bu.

Ayetlerin nereden geldiği zaten belli, arabın kıçından çıkma. Dünyanın asıl araştırdığı şey insanların nasıl bu saçmalıklara inandığı.

tarihinde sağduyu tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...