Jump to content

Yobazlar neden kadını "korumaya" bu kadar hevesli

Recommended Posts

• İleti 55
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Soruma cevap verebilmeniz için evli olmanız gerekmiyor, siz hiç "ben olsam" ile başlayan cümleler kurmaz mısınız? Neyse, cevaplamak istemiyorsanız sizi zorlayacak değilim.

Hayır, sorunuza gereken cevabı verdim. Sadece daha ayrıntılı, kişilerin kendi özel düşüncelerini ilgilendiren açıklamalar istiyorsanız buna yardımcı olamayacağım. Onu demek istedim.

Sitelerde Paylaş

1- Kadınların evli olmadıkları ne malum?

2- Saygıdan değil, korkudan dokunmadıklarını nerden biliyorsun?

1- Muhtemelen evlidirler ve erkek sahipleri vardır.

2- http://iranprimer.usip.org/blog/2011/jun/29/new-report-rape-iranian-prisons buradan biliyorum.

İsim baban Talibanın uygulamalarından biliyorum.

Peygamberinin sünnetinden biliyorum.

Sahipsiz (erkeksiz) bir kadını bir müslo sürüsüne teslim et bakalım neler oluyor...

Sitelerde Paylaş

1- Muhtemelen evlidirler ve erkek sahipleri vardır.

2- http://iranprimer.us...ranian-prisonsburadan biliyorum.

İsim baban Talibanın uygulamalarından biliyorum.

Peygamberinin sünnetinden biliyorum.

Sahipsiz (erkeksiz) bir kadını bir müslo sürüsüne teslim et bakalım neler oluyor...

1- Muhtemelen bekardırlar ve sahipsizdirler.

2- Bana teslim et, hiçbir şeycik olmaz en yeşâallâhu. Emanete hıyanetlik etmemek, Muhammed el-Emîn sünnetidir.

Sitelerde Paylaş

Ben kadınımı saklarım kardeşim, sen karını saklama...

Karın kendine sahip çıkamıyorsa onu ahıra bağlamanı tavsiye ederim. Ayrıca o senin malın değil sen de onun malı değilsin. Sen onu saklayabiliyorsan onun da seni saklama hakkı var.

Sitelerde Paylaş

Ateist kadınlar cinsel bölgelerini örterek erkeklere, kadınların popolarına bakan, tecavüze meyilli hayvan, sapık muamelesi mi yapıyorlar?

Hayır cinselliğe hazırım, hadi sok bana mesajı vermek istemiyorlar. Eğer erkek ben kadınım deklarasyonundan ben cinselliğe hazırım, hadi sok bana mesajını alıyorsa işte onlar tecavüze meyilli hayvan, sapık oluyor.

Kimse kimsenin malı değilse, eşinizin başka kadınlarla birlikte olmasını onaylar mısınız? Eşiniz de başka erkeklerle birlikte olmanızı onaylar mı?

Eşim başka bir kadınla olursa beni kaybeder, ben başka bir erkekle olursam eşimi kaybederim. Artık birbirimizin eşi olmayız. Sinirler yatıştıktan sonra arkadaş olabiliriz. Ne ben onun ne o benim tapulu malım değildir. Kimse kimseyle hayat boyu beni seveceksin anlaşması yapamaz.

Sitelerde Paylaş

Hayır cinselliğe hazırım, hadi sok bana mesajı vermek istemiyorlar. Eğer erkek ben kadınım deklarasyonundan ben cinselliğe hazırım, hadi sok bana mesajını alıyorsa işte onlar tecavüze meyilli hayvan, sapık oluyor.

Peki kılık-kıyafetiniz yine de "cinselliğe hazırım, hadi sok bana" mesajı veriyorsa kılık-kıyafetinizde biraz daha muhafazakarlaşır mısınız? Bir kadının cinselliğe hazır olmasından daha doğal ne olabilir ki hem?

Eşim başka bir kadınla olursa beni kaybeder, ben başka bir erkekle olursam eşimi kaybederim. Artık birbirimizin eşi olmayız. Sinirler yatıştıktan sonra arkadaş olabiliriz. Ne ben onun ne o benim tapulu malım değildir. Kimse kimseyle hayat boyu beni seveceksin anlaşması yapamaz.

Kimse kimsenin tapulu malı değilse, eşiniz neden bir başkasıyla olamasın ya da siz bir başkasıyla olamayasınız?

Sitelerde Paylaş

Peki kılık-kıyafetiniz yine de "cinselliğe hazırım, hadi sok bana" mesajı veriyorsa kılık-kıyafetinizde biraz daha muhafazakarlaşır mısınız? Bir kadının cinselliğe hazır olmasından daha doğal ne olabilir ki hem?

Bir kadının cinselliğe hazır olmasından daha doğal şey bir kadının yemek yemeye hazır olması olabilir mesela. Kadının en doğal hali cinselliğe hazır olduğu an değildir.

Kadın cinsellikten ibaret değildir.

Eğer uzaylılar gelip benim kıyafetimden öyle bir mesaj alıyorsa evet muhafazakarlaşırım. Dünyalı erkeklerin bir kısmı böyle bir mesaj almıyorlar demek ki inkişaf edebiliyorlar.

Kimse kimsenin tapulu malı değilse, eşiniz neden bir başkasıyla olamasın ya da siz bir başkasıyla olamayasınız?

Çümkü eşlik full time bir iştir. Mesaisinin tamamını bana ayırması gerekir.

Sitelerde Paylaş

Bir kadının cinselliğe hazır olmasından daha doğal şey bir kadının yemek yemeye hazır olması olabilir mesela. Kadının en doğal hali cinselliğe hazır olduğu an değildir.

Eğer uzaylılar gelip benim kıyafetimden öyle bir mesaj alıyorsa evet muhafazakarlaşırım. Dünyalı erkeklerin bir kısmı böyle bir mesaj almıyorlar demek ki inkişaf edebiliyorlar.

N.Ş.A. Yolda yemek yemediğinize göre dikkat çeken yemek yiyişiniz değil kadınlığınız olacaktır. Muhafazakarlaşmak için o kadar uza(ğ/y)a gitmenize gerek yok. Anadolu erkekleri fazlasıyla mesaj alıyorlardır.

Çümkü eşlik full time bir iştir. Mesaisinin tamamını bana ayırması gerekir.

Bildiğim kadarıyla ancak bir köle-cariye (mal) mesaisinin tamamını birisine (efendisine) ayırmak zorundadır. Eşinizi size ait bir mal olarak mı görüyorsunuz?

Sitelerde Paylaş

Türkiyeden Başlayıp Asyaya Kadar Her Yeri Yok Edeceksin Arkadaş... Bunlar Dünyaya Zarar İğrenç Mahluklar... Nietzsche nin üst insanını gerçekleştirmeliyiz...

İşte budur ya, bu ateizmin dibidir. Yobaz ateist. Ateist olacaksan böyle olacaksın. İnan bana aynı duyguları ben de sizin için besliyorum. Ama davana da saygı duyuyorum. Kıvırmıyorsun, delikanlı gibi içindekini söylüyorsun.

Sitelerde Paylaş

İşte budur ya, bu ateizmin dibidir. Yobaz ateist. Ateist olacaksan böyle olacaksın. İnan bana aynı duyguları ben de sizin için besliyorum. Ama davana da saygı duyuyorum. Kıvırmıyorsun, delikanlı gibi içindekini söylüyorsun.

senin gibi herşeye kıvıran biri için pahalı sözler....

Sitelerde Paylaş

N.Ş.A. Yolda yemek yemediğinize göre dikkat çeken yemek yiyişiniz değil kadınlığınız olacaktır. Muhafazakarlaşmak için o kadar uza(ğ/y)a gitmenize gerek yok. Anadolu erkekleri fazlasıyla mesaj alıyorlardır.

Bildiğim kadarıyla ancak bir köle-cariye (mal) mesaisinin tamamını birisine (efendisine) ayırmak zorundadır. Eşinizi size ait bir mal olarak mı görüyorsunuz?

http://www.ateistforum.org/index.php?showtopic=53899

Her iki yanıt da korkuluk safsatasına örnek

Sitelerde Paylaş

kafanmı güzel senin??

yukarıdaki iletilerimin hangisinde nişanlımı yere ğöge koyamamısım söylede bende bileyim...

ayrıca ikide bir maymun diyerek hakaret etmeye çalışman inanki dangalaklığını gösteriyor

sen git annenin başını koklada bir kendine gel...hani hayvan olduğunu kabul ettiğin anneni...

bana kızma sen kendin diyorsun...buradaki insanlar hayvan larla ortak atadan geldiğimizi kabul ediyorlar...hatta bir hayvan türü olabiliriz buna ok..

ama sen bunu biraz yanlış anlayıp karakter olarakta hayvan olmamız gerektiğini sanmışsın...

tamam tamam senin tüm sülalen hayvan...kabul ediyorum bence mahsuru yok... :)

hady sütünü iç yat sen.....

Senin gibilerin bu forumda işi yok tamam mı? Biz burda bilim adına birşey konuşup, tartışıyoruz, ateizm demek bilim demektir, sen daha bunu kavrayamamışsın gelmişsin burda basit basit konuşup saçmalıyorsun, yok nişanlısı şöyleymiş de böyleymiş de resmen insanları dış görünüşlerine göre yargılayan bir salakksın, 14 yaşında olduğu halde ailesinin zoruyla başını kapatmak zorunda olan da var, senin nişanlın dış görünüşüyle çok ahım şahım olabilir ama biraz da içindeki genlere bakmak lazım, insanların genler yüzünden ayrımcılığa uğrayacağı zamanlara doğru gidiyoruz, artık öyle bir devirdeyiz ki sizi işe alırken sizden gen haritası talep edebilirler, yani senin nişanlının çok böyle süslü püslü olması onu üstün kılmaz tamam mı? Başörtülüleri savunmuyorum çünkü onlar daha beterler ama bu arkadaşın insanların dış görüntüsüne önem vererek yargılama yaptığı ortadadır, senin nişanlın da herkes gibi maymun işte, sokaktaki kediden daha değerli değil yani...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...