Jump to content

Müslümanların Kendilerini Eleştirileri

Recommended Posts

Müslümanlar da eleştiriye açık olabilmeliler bence. Kendilerini eleştirmeyi bilmeyen kişiler, gelişim gösteremezler. Örneğin, sırf başkalarının gözüne girebilmek adına ibadet edenleri veya, ibadetlerden bir bonus bekliyenleri eleştiriyorum. Bununla beraber, islam adına cinayet işleyenleri, din adına insanları toplayıp para söğüşlüyenleri, din adına can yakanları kesinlikle kınıyorum....

tarihinde bakifani tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

bakinin eleştirdiklerini ben de eleştiriyorum.bizi dünyaya kötü gösteren insanlar onlar çünkü.ayrıca kuranı arapça haliyle bilmemkaç kez okuyup da türkçe hiç okumayan,anlamayan ve şu kadar kez okudum diye övünenleri şiddetle eleştiriyorum.bu insanlar türkçe okunmayacağını savunuyorlar ama önemli olanın anlamak olduğunu bilmiyorlar

Sitelerde Paylaş

bakinin eleştirdiklerini ben de eleştiriyorum.bizi dünyaya kötü gösteren insanlar onlar çünkü.ayrıca kuranı arapça haliyle bilmemkaç kez okuyup da türkçe hiç okumayan,anlamayan ve şu kadar kez okudum diye övünenleri şiddetle eleştiriyorum.bu insanlar türkçe okunmayacağını savunuyorlar ama önemli olanın anlamak olduğunu bilmiyorlar

Kim onlar?

Sitelerde Paylaş

Müslümanlar da eleştiriye açık olabilmeliler bence. Kendilerini eleştirmeyi bilmeyen kişiler, gelişim gösteremezler. Örneğin, sırf başkalarının gözüne girebilmek adına ibadet edenleri veya, ibadetlerden bir bonus bekliyenleri eleştiriyorum. Bununla beraber, islam adına cinayet işleyenleri, din adına insanları toplayıp para söğüşlüyenleri, din adına can yakanları kesinlikle kınıyorum....

bunlar işte

Sitelerde Paylaş

Değerli Arkadaşlar, Özelden eleştri yapsanız daha iyi olur...

Ateistlere malzeme çıkarmak uygun olmaz....

Hepinizin bu sitede özelden görüşebileceği msn si var...

Burada her gruptan insanlar var, her taraf fitne zaten safdillik etmeye gerek...

İnşallah beni anlamışsınızdır....

Bence ayrı bir platfomda burdaki arkadaşlarla bir çay içsek çok güzel olabilir...

Sitelerde Paylaş

Bu forumda bile kendini ve inançlarını eleştirecek kadar cesareti olmayanları eleştiriyorum. İnsan bir düşünce üretemiyorsa sürüden farkı kalmaz...

Ayrıca Müslümanlık Adına Cinayet işleyen katil dir. Allahın verdiğini almak, Allaha mahsustur..

tarihinde bakifani tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...