Jump to content

chp ve üniversite hocalarından neden nefret ediyorum?

Recommended Posts

Sen hiç bir şeyden haberdar değil, hiç bir bilgin yokken neyine güvenip bir günde 100 yazı yazmışsın? Belli ki güvendiğin bir şey yok, yazıların sırf osuruk.. Bir kaç yazını okudum, boş sıradan ve en ufak bir bilgi içermiyor. Menteres'den söz ediyorsun, adamı tanımıyorsun bile.. Bre kafasız, bilmediğin, fikir sahibi olmadığın konularla forumu neden meşgul ediyorsun? Burası senin kafasızlığını, ileri geri yazılarını sergileyeceğin çöplük mü? Git Amerkancı sitelerde ABD'ya yağını çek, Amerkan kıçı yala.. Bu forumu meşgul etme..

Menteres'in hain olup olmaması, senin inananıp inanmaman mı belirleyecek? Menderes ile aynı kaba mı işedin ki modern biri olduğunu biliyorsun? Said-i Nursi isimli vatan hainin eleni öpen birinin modernliğinden hangi ortamda söz edilebilir? Onun modernliği senin zavallı beyninin ürünüdür. O tescilli bir vatan hainidir, tüm vatan hainlerine uygulanan ceza uygulanmıştır..

Sözleriniz hiç hoş değil. Lütfen saygılı olunuz.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 90
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

günde 5 vakit allah yoktur diye anons yapılsa bu sizin hoşunuza gider mi?

inanmayanlara yapılan bu baskı sizin için gayet normal nedense.

inanmayanlarla veya sizden farklı inananlarla eşit koşullarda yaşamak size zulüm oluyor nedense.

problem sizde.

Sitelerde Paylaş
dostum ben ABD de yaşamıyorum. Türkiyede yaşıyorum. ABD bayrağı, Batılı olduğumu gösterir.

arkadaşım ya sen batı düşüncesi ne demek ( yani liberal- özgürlükçü düşünce ) onu bilmiyorsun ya da gerçekten zavallısın. yazık ki senin gibiler bu topraklarda nasıl oluyorsa her zaman yetişiyor. kendini zamanının aydını sayanlar mandacılığı savunmuşlardı. sende bugün gelmiş burada aynı şeyin bayraktarlığını yapıyorsun. müslümanların dediği gibi allahın ( senin için amerikanın ) tokadı yersin birgün sende o zaman aklın başına gelir. kırıcı olduysam kusuruma bakma ama yazın resmen sinirlerimi tepe çıkardı. kaç yaşındasın, ne iş yaparsın, eğitim durumun ne bilemiyorum ama sana haddim olmadan bir tavsiye vermeden edemiyeceğim. lütfen biraz yakın tarih, siyasi düşünceler ve dünya siyaseti üzerine kitaplar oku. özellikle liberalizm nedir, nasıl başlamıştır gibi kitaplar oku.

Sitelerde Paylaş
biz ABD den daha ileri olabiliriz. ezan sesi kısılmaldıır.

sen hangi akılla ezan sesi kısılsın diyorsun.kime yalakalık yapmak istiyorsun.ateistleremi? yahudi ve hristiyanlaramı? bu ülkede çoğunluk kim arkadaşım.kimin borusu ötüyor burda.azınlık gruplar içinmi ezan sesimi kısıcam.avrupa ülkelerindede çan sesini kısssınlar.amerikada meclisten kiliseyi kaldırsınlar.türkiyede islam dininin kimseye yalakalık yapmaya ihtiyacı yoktur.. ezan sesi kısılmayacaktır kısılamazda...bazı kesimlerin hoşuna gitmesede dinlemek zorundadırlar.bu ülkede zorla tutan yok ezan sesi duymak istemeyen bu ülketi terkedebilir.diyadır kapı üstünde sapı

Sitelerde Paylaş
sen hangi akılla ezan sesi kısılsın diyorsun.kime yalakalık yapmak istiyorsun.ateistleremi? yahudi ve hristiyanlaramı? bu ülkede çoğunluk kim arkadaşım.kimin borusu ötüyor burda.azınlık gruplar içinmi ezan sesimi kısıcam.avrupa ülkelerindede çan sesini kısssınlar.amerikada meclisten kiliseyi kaldırsınlar.türkiyede islam dininin kimseye yalakalık yapmaya ihtiyacı yoktur.. ezan sesi kısılmayacaktır kısılamazda...bazı kesimlerin hoşuna gitmesede dinlemek zorundadırlar.bu ülkede zorla tutan yok ezan sesi duymak istemeyen bu ülketi terkedebilir.diyadır kapı üstünde sapı

İnsan Hakkıyla.

Siz müslümanların sadece kendisine layık gördüğü diğer insanlara verilmemesi gereken haklarla diyor.

Sitelerde Paylaş
İnsan Hakkıyla.

Siz müslümanların sadece kendisine layık gördüğü diğer insanlara verilmemesi gereken haklarla diyor.

kardeşim ezan okunuyorda silah zoruyla seni camiye namazamı götürüyorlar yav.hem ezan sesi kulağa hış gelen birşeydir.hindistandan gelen bir inekperest türkiyede ezan sesini duyunca saygıyla ve zevkle dinliyorda,siz islamın içinde çıkmış eski müslümanlar niye rahatsız oluyorsunuz.gökten inme ateistmisiniz? :angry:

Sitelerde Paylaş
kardeşim ezan okunuyorda silah zoruyla seni camiye namazamı götürüyorlar yav.hem ezan sesi kulağa hış gelen birşeydir.hindistandan gelen bir inekperest türkiyede ezan sesini duyunca saygıyla ve zevkle dinliyorda,siz islamın içinde çıkmış eski müslümanlar niye rahatsız oluyorsunuz.gökten inme ateistmisiniz? :angry:

Evet,senin sınavınız biz. Gökten indik.

Bak anlamışsın ki....

*

-ki sen daha "türkiye" yazıyorsun "Türkiye" yazaamıyorsun! "müslüman" diyorsun, kendini ve senin gibileri özel kılıp "Müslüman" yazmıyorsun.

Seni ne diye kaale alır bu forum halkı anlamam ki?

Benimle "Türk-" köküyle başlayan her kelimenin baş harfini yerinde yazıncaya kadar muhattap olma.

Bunu birebir hakaret sayarım. Öncelikle kendime,sonra saymakla bitmez kan sahiplerine.

:lol:

Ha birde bana ezan mezan konusunu anlatıp durma, Ben yukarıdaki mesajlarımda İnsan Hakkı dedim. Hani senin bir arkadaşa " NE HAKLA" dediğin : )

Sitelerde Paylaş

arkadaşım ezanla insan haklarına karşı bir tecavüz mevcut değildir.sadece bir sestir okadar.sen ne kadar türksen bende okadar türküm.erzurumluyum.sen dadaşları hiç duydunmu? ayrıca forum halkının beni kaale alıp almaması seni ilgilendirmez birdaha bu tür bi yorumla karşıma çıkma. :angry:

Sitelerde Paylaş
arkadaşım ezanla insan haklarına karşı bir tecavüz mevcut değildir.sadece bir sestir okadar.sen ne kadar türksen bende okadar türküm.erzurumluyum.sen dadaşları hiç duydunmu? ayrıca forum halkının beni kaale alıp almaması seni ilgilendirmez birdaha bu tür bi yorumla karşıma çıkma. :angry:

Ne o? Tehdit mi bu Dadaşlığın,Erzurum'luluğun?

Benimle "türk" değil "Türk" yazmasını öğreninceye kadar iletişim kurma.

Sitelerde Paylaş

kimse inanmadığı bir dinin çığlıklarını vs duymak zorunda değil..

türbanın özgürlük kabul edip üni lerde serbest kalmasını isteyen arkadaslar..

bende xxx dinindenim benm inancıma göre tanrının bizi var ettiği gibi çıplak dolaşmak "byük sevap" bende özgürlükten yararlanmak istiyorum o türbanlı arkadaşlarla aynı sınıfta çıplak ders görmek istiyorum.. kabul edecekseniz türban hoşgelsin..

tarihinde Kampf tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
kimse inanmadığı bir dinin çığlıklarını vs duymak zorunda değil..

türbanın özgürlük kabul edip üni lerde serbest kalmasını isteyen arkadaslar..

bende xxx dinindenim benm inancıma göre tanrının bizi var ettiği gibi çıplak dolaşmak "byük sevap" bende özgürlükten yararlanmak istiyorum o türbanlı arkadaşlarla aynı sınıfta çıplak ders görmek istiyorum.. kabul edecekseniz türban hoşgelsin..

kabül ediyorum yüreğine güvenen çıplak gelebilir okula :lol::lol: .

ayrıca ezanı duymak zorundasın.1 kaç kişinin keyfi için ezanı ssuturacak halimiz yok.ya ezanı saygıyla dinlersin yada böyle salya sümük eleştirirsin.ama sonuçta dinliceksin kaçış yok.burası müslüman bir ülke.sizde müslüman toplum içinden çıkan azınlıksınız.dağdan gelip bağdakinimi kovacaksınız?

Sitelerde Paylaş
evet vatanseverim. en azından kendisine vatansever diyen sözde vatanseverlerden daha vatanseverim. 1915 olaylarını unutmamız gerektiği inancındayım. 1915 ermeni kıyımı yaşanmıştır. gerçeklerle yüzleşmenin vaktidir.

sen şakamısın yaaa

Sitelerde Paylaş

evet vatanseverim. en azından kendisine vatansever diyen sözde vatanseverlerden daha vatanseverim. 1915 olaylarını unutmamız gerektiği inancındayım. 1915 ermeni kıyımı yaşanmıştır. gerçeklerle yüzleşmenin vaktidir.

senin ezbere yazmandan belli, sen vatan haini değilsin, sen vatan haininin maşasısın canım...bu vatan senin gibi kendini, Cumhuriyet tarihini, kültürünü bilemeyen insanlar yüzünden çöküşe kadar gitti... Türk ün gücü kendine yeter, yetmesse zaten ortaklık yaparız, ama senin gibi de ABD sevdalısı yalaka olunmaz ki... soyu sopu belirsiz ABD yi bu kadar seviyosan s.ktr git defol ülkemden!!! :angry:

Sitelerde Paylaş

Ezanı bende sevmem ama bu kadın yaşadığı ülkedeki yerin toplum kültürünü bilmiyor galiba %99 müslümansa bu ülke o ülkede ezan okunur.Okunması kesilirse halk da ayaklanır.Bence chp Atamdan sonra çürümüş bir parti oldu.

Sitelerde Paylaş

Ateist ezanı

Alllah arap putuuuduuuuuuuuuuur

Allah arap putuuuuduuuuuuuuuuur

Şahitlik ederim ki muhammed palavracının tekidiiiiiiiiir

Şahitlik ederim ki muhammed palavracının tekidiiiiiiiiir

Koşun bilimeeeeeeeeee

Koşun bilimeeeeeeeeee

Koşun aydınlanmayaaaaa

Koşun aydınlanmayaaaaa

neden bişeylere tapma gereği duyarsın be salaaaaaaaaaaaaak

:D

şunuda ekleyim yeri gelmişken tapma tapınma gerekli bişeymidir bi yaratan varsa ona tapmak gereklimi yaratıcı bunu istermiydi bu ezik insanlar neden bişeylere taparlar allahlarını ellerinizden alsanız emin olunki saniye geçmeden başka tapacak bişeyler ararlar tapma tapınma aşağlık bi kavramdır yaratıcı varsa tapma tapınma olayını asla istemiyeceğini düşünüyorum.

Sitelerde Paylaş

bu güne kadar gözlemlediğim benim gibi bir çok kişide ezandan rahatsız şimdi bunlarda %99 luk müslüman kesim içinde yobazlara göre ama ezandan rahatsız olan adam nasıl müslüman oluyor yoksa ateistler ve müslüman olmayanlar müslümanlardan dahamı çok türkiyede ne dersiniz?

tarihinde EBU CEHİL tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
bu güne kadar gözlemlediğim benim gibi bir çok kişide ezandan rahatsız şimdi bunlarda %99 luk müslüman kesim içinde yobazlara göre ama ezandan rahatsız olan adam nasıl müslüman oluyor yoksa ateistler ve müslüman olmayanlar müslümanlardan dahamı çok türkiyede ne dersiniz?

Öledir ya bence nüfus müdürlüğüne göre yapıyordur bu dini şeyler.Eminim türkiyenin %20 si ateistdir. % 60 müslüman desek ortodoks hristiyanda vardır.

Sitelerde Paylaş

zaten yeni bi konu açmayı düşünüyorum

ülkemizdeki yobazların elindeki büyük bi koz olan psikolojik baskı olarak kullandıkları eeee ama %99 u müslüman bi ülkeyiz haddini bil beyefendi tarzı davranışlarını engellemek için

bir kampanya başlatılmalı görülücekki anca %47 %50 si müslüman bu ülkenin

hadi kendini müslüman olarak görenleri saymıyorum ama 40 ların cemine inanan alevileri ateistim diyen alevileri

sosyalist marksistleri bizim gibi ateistleri musevileri hristiyanları zerdüştleri şamanları satanisleri bi hesaplasak görürüz Türkiyenin % kaçı müslümanmış

nufuz cüzdanından din hanesi kaldırılcak sanırım yakın zamanda çağımıza uygun bişey değil zaten ondan sonrada bir araştırma anketler yapılırsa müslümanların hiçde %99 oranda olmadığı görülür.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...