Jump to content

Değişmek...

Recommended Posts

''Genç ve hür iken dünyayı değiştirmek isterdim.Yaşlanıp akıllanınca,dünyanın değişmeyeceğeni anladım.Bende düşlerimi kısıtlayarak,sadece memleketimi değiştirmeye karar verdim.Ama o'da değişeceğe benzemiyordu.İyice yaşlandığımda,artık son bir gayretle,sadece ailemi,kendime en yakın olanları değiştirmeyi denedim.Ama maalesef bunuda kabul ettiremedim...

Şimdi ölüm döşeğinde birden fark ettim ki,önce yalnız 'kendimi' değiştirseydim,onlara örnek olarak ailemide değişirebilirdim.Onlardan alacağım cesaret ve ilhamla memleketimi daha ileri götürebilirdim..

Kim bilir;Belki Dünya'yı bile değiştirebilirdim...''

Her şey seninle başlar...

tarihinde dirilisbasliyor tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

kişi değişmek istedi mi değişir. sabit fikirli birini değiştirmeye kalkmak çok zor. insan önce kendini değiştirirse, dünya da değişmiş olur. ben de çok değiştim. eskiden solcuydum. şimdi liberal oldum. tabii insan zamanla gerçeklerin farkına varıyor. umarım tüm solcular bir gün kafayı çalıştırıp, liberal olur.

Sitelerde Paylaş
kişi değişmek istedi mi değişir. sabit fikirli birini değiştirmeye kalkmak çok zor. insan önce kendini değiştirirse, dünya da değişmiş olur. ben de çok değiştim. eskiden solcuydum. şimdi liberal oldum. tabii insan zamanla gerçeklerin farkına varıyor. umarım tüm solcular bir gün kafayı çalıştırıp, liberal olur.

Kişi kendini değiştirmiş olursa dünya değişmez dünyası değişir.

Baş senin dünyan değişmiş. Ama dünya hala bildiğimiz Dünya...

Atilla Yaylayı nasıl buluyorsunuz.. :lol: :lol:

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...