Jump to content

Ülkeyi Mahfettiler ...

Recommended Posts

Bu ülkeyi ne kadar sevmesemde (ki sevilmeyecek dereceye getiren yine bu yobazlar) , yinede burada yasıyan insanların en azından kurtulmasını istiyorum . Son Haber beni oldukça şaşırttı. Ygs sınavında Din dersi Soruları Olacakmış :D Komedi... Başka birşey değil Webmaster okuyan ateist ygs de dinden sınav olacak .d.d.d

Ama amerikaya gidip kurtulucam bu saçma ülkeden ... sizede tavsiye ederim. kurtulun bir an önce

Sitelerde Paylaş
  • İleti 48
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Batı ülkeleri arasında belki bir Malta'dan sonra en dinci ülke. Nufusunun büyük bir kesimi cahil ve garip bir şekilde cahillikleri ile gurur duyuyorlar.

Türkiyede 35 TL verdiğim bir ilaca orada 220 USD verdim. Hükümet sağlık sektöründeki abartı rakamları düşürmek istediğinde halk ayağa kalkıyor komunist miyiz biz diye. Halk kapalı bir daha çok yumurta almak için zamanın yapay olarak hızlandırıldığı kümeste yaşayan tavuklara benziyor. Ezici çoğunluğu hayatlarında değil sahip olmak Amerikan pasaportu bile görmemiş.

Herşeyi kızartıyorlar ama herşeyi! Kolayı bile...Şişmanlamamak imkansız. Şişmanlamamak için ayrıca gym'e para döküp spor yapman gerekiyor. Yanında 2 tane domates koyup sattıkları kebaplar "healthy food" sayılıyor mesela.

Avrupa ülkelerinin geneli Amerikadan daha az saçma.

Sitelerde Paylaş

Bu ülkeyi ne kadar sevmesemde (ki sevilmeyecek dereceye getiren yine bu yobazlar) , yinede burada yasıyan insanların en azından kurtulmasını istiyorum . Son Haber beni oldukça şaşırttı. Ygs sınavında Din dersi Soruları Olacakmış :D Komedi... Başka birşey değil Webmaster okuyan ateist ygs de dinden sınav olacak .d.d.d

Ama amerikaya gidip kurtulucam bu saçma ülkeden ... sizede tavsiye ederim. kurtulun bir an önce

Atesitler için kaygılanacak bir durum yok; lakin Ateistler Müslümanlardan daha çok din bilgisine sahipler, bütün soruları çok kolay cevaplayabiliyorlar. :D

Sitelerde Paylaş

Batı ülkeleri arasında belki bir Malta'dan sonra en dinci ülke. Nufusunun büyük bir kesimi cahil ve garip bir şekilde cahillikleri ile gurur duyuyorlar.

Türkiyede 35 TL verdiğim bir ilaca orada 220 USD verdim. Hükümet sağlık sektöründeki abartı rakamları düşürmek istediğinde halk ayağa kalkıyor komunist miyiz biz diye. Halk kapalı bir daha çok yumurta almak için zamanın yapay olarak hızlandırıldığı kümeste yaşayan tavuklara benziyor. Ezici çoğunluğu hayatlarında değil sahip olmak Amerikan pasaportu bile görmemiş.

Herşeyi kızartıyorlar ama herşeyi! Kolayı bile...Şişmanlamamak imkansız. Şişmanlamamak için ayrıca gym'e para döküp spor yapman gerekiyor. Yanında 2 tane domates koyup sattıkları kebaplar "healthy food" sayılıyor mesela.

Avrupa ülkelerinin geneli Amerikadan daha az saçma.

İlaç fiyatları hakkında bir yorum yapamam ama münferit bir vakadan yola çıkarak asılsız bir genelleme yapılmış gibi duruyor.

Diğer gözlemlerinize gelince, bence bu biz insanların alışkanlıklarıyla ilgili bir yadırgama sadece.

Yıllar geçtikçe bazı alışkanlıklar yaşamda öylesine yer ediyor ki bunlardan kopmak, insanın mantıksal denetimi sisteminin dışında kalan bir yadırgamaya yol açıyor. Yaşlıların emeklililklerinde doğdukları köye ya da memleketlerine dönmek istemeleri de bundandır mesela.

İnsan böyle tuhaf ve düşük adaptasyonlu bir varlık işte.

Doğduğumuz topraklardan, ailemizden ve alışkanlıklarımızdan kopamıyoruz.

Yoksa Amerika Türkiye'den daha saçma bir ülke değil.

Elbette kusursuz ve ideal değil, ama öyle bir yer zaten yok sevgili kardeşim.

İnsanın olduğu her yerde mutlaka bir maraz da olacaktır.

İnsan demek sorun demektir.

Sitelerde Paylaş

Allahuekberrr x2 o zaman.

Allah'ın ekber olmasından sana ne be adam!

Senin işin gücün yok mu?

Allah senin ikide bir onun büyüklüğünü sayıklamana muhtaçsa nasıl büyük olabilir?

Büyük bir güç her defasında kendisinin büyük olduğunu haykırtmak ister mi?

Bu büyüklüğün şanına yakışır mı lan!

Sitelerde Paylaş

Gerçek büyüklük sana lan dendiğinde bile öfkeyi yutmaktır. Sağlıklı günler dilemek ve aramıza hoşgeldin demektir.

Her ağzını açtığında Allah'a yalakalık yapan bir kuldan büyüklük nasihatı almak bir zuldür.

Ne yalaka adamsın sen be.

Ben hiçbir güce yalakalık yapmam.

İsterse dağlar kadar büyük olsun.

Ben bildikten ve o da kendini bildikten sonra nedir lan bu ikide bir ekber de ekber ha?

Sitelerde Paylaş

Her ağzını açtığında Allah'a yalakalık yapan bir kuldan büyüklük nasihatı almak bir zuldür.

Ne yalaka adamsın sen be.

Ben hiçbir güce yalakalık yapmam.

İsterse dağlar kadar büyük olsun.

Ben bildikten ve o da kendini bildikten sonra nedir lan bu ikide bir ekber de ekber ha?

Furkan 63: Rahmân'ın (has) kulları onlardır ki, yeryüzünde tevazu ile yürürler ve kendini bilmez kimseler onlara laf attığında (incitmeksizin) "Selam!" derler (geçerler);

Sitelerde Paylaş

sakin olun gençler. ülkenin biyere gittiği yok. meaşallah sağlam yerinde. kıymetini bilin vatanınızın. yararına işler için uğraşın. ya da daha iyisi önce adam olun, sonra çevrenizi belki düzeltirsiniz. cin olmadan adam çarpmayın. bu vatan hepiöizin ona sahip çıkalım. tabi ya sev ya terket. sevmeyen gider. atara atar, gidere gider.. :)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...