Jump to content

Makas-ı Şerif

Recommended Posts

uHQVr.jpg

Başbakan Erdoğan’ın 2010 yılında açılışını yaparken kullandığı makas, Pendik’teki otelin “gurur kaynağı” oldu. Erdoğan’ın kurdele keserken kullandığı makas otelde sergiye açıldı.

Solhaber’de yer alan habere göre; Başbakan Erdoğan’ın kurdele keserken kullandığı makas sergiye açıldı. Erdoğan 2010 yılında 7 bakan ve AKP’li yöneticilerle birlikte The Green Park Pendik Otel’in açılışına katılmıştı. Erdoğan’ın açılışta kurdele keserken kullandığı makas otelde sergileniyor.

Sözcü

tarihinde analiz tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Masallah. Muslumanlar kacirmasinlar bu firsati. Tez vakit bu otele gidip bu makasin nurunu yuzlerine gozlerine sursunler. Sonra mazallah bu makasa surunemeden gocer gidersiniz, obur tarafta 2 huri fazladan alma sansini kacirirsiniz. E 10 kaplan gucunde sonsuz bir yasam sizi bekliyor, fazladan 2 huri herkese lazim.

Sitelerde Paylaş

Yalakalıkta son nokta,hani RTE açılış yaptığı makasları kendisi saklıyordu...Çok gelmiş olmalı artık 1o küsür sene olunca..

Akşam gazetesi yazarı Funda Özkan,Aydın Doğan ile Recep Tayyip Erdoğan'ı uzun bir aradan sonra bir araya getiren Trump Tower Mall'ın açılış gecesinde yaşananları köşesine taşıdı.

Özkan, Aydın Doğan'ın açılışta kestiği kurdeleyi, Başbakan Erdoğan'ın ise makası sakladığını yazdı. Meğer Erdoğan, açılışlarda kurdele kestiği makasları hep saklıyormuş.

İşte Özkan'ın köşesinde o ilginç ayrıntılar...

Aydın beyin kestiği kurdeleden bir parçayı sakladığını gördüm ekranda, sizde de böyle bir adet var mı?

'Yok, bende yok ama Arzuhan, TÜSİAD başkanlığı döneminde edindi bu adeti. O saklar. Başbakan da kurdeleyi de, makası da aldı, sakladı.'

Ekranda fark etmiştim, kurdele kesim töreninden sonra görevli hanım tepsiyle sahnedekilerden makasları alıyordu, Başbakan Erdoğan'ın kendi makasını korumasına verdiğine dair işaretini gördüm.

Başbakan meğerse temel atma ve açılış törenlerindeki kurdele ve kullandığı makasların saklanmasını istiyormuş.

Hatta Emine Erdoğan demiş ki, 'Nereye saklıyorlarsa bilmiyoruz, bazen öyle an oluyor ki, evde kesecek makas bulamıyoruz.'

Bu sohbeti duyan Donald Trump da 'Aslında ben de önemli törenlerin kurdele ve makaslarını saklıyorum. Unuttum o gün almayı. Benimkini de bana gönderin, çerçeveleteceğim' diyordu.

(...)

Aydın Doğan ve eşi Sema Hanım geldiğinde de gidip sordum, 'Aydın Bey, siz de kurdeleyi hep saklar mısınız?'

'Eskiden tören sırasında kurdeleyi alır, bir ucunu dışarı çıkararak, göğüs cebime koyardım, törenden sonra da saklamazdım. Ama bu sefer sakladım.'

Niye?

'O gün benim için çok anlamlı bir gündü.'

Yayın Zamanı : 22 Nisan Pazar 2012 11:47

Demekki neymiş....

:))

tarihinde ziobelle tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Makat-ı şerif.

Yahu bu adam ameliyat olmadan önce makatından muayene edilmemiş miydi?

Makatına giren aletlerin sergisini yapmıyorlar mı?

Onlardan biri aşağıda..

http://www.trojanvibrations.com/?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=SEM_General+NB+High+Volume+EXACT&utm_term=vibrator&utm_content=sr2uvDTDd|pcrid|17332231515|pmt|e|kw|vibrator

Sitelerde Paylaş

Makat-ı şerif.

Yahu bu adam ameliyat olmadan önce makatından muayene edilmemiş miydi?

Makatına giren aletlerin sergisini yapmıyorlar mı?

Onlardan biri aşağıda..

http://www.trojanvib...t|e|kw|vibrator

Hastalığı yada engeli konu yapmayalım lütfen,onlar Şafak Pavey'e yapsalar bile..Bizim düşüncemizde olanlar onların algı yeteneklerinden ışık yılı kadar uzakta olduğumuzu bilmeliler..Flashback'e gerek yok kubura inmeyelim.Tarih yazıyor nasılolsa..

tarihinde ziobelle tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Hastalığı yada engeli konu yapmayalım lütfen,onlar Şafak Pavey'e yapsalar bile..Bizim düşüncemizde olanlar onların algı yeteneklerinden ışık yılı kadar uzakta olduğumuzu bilmeliler..Flashback'e gerek yok kubura inmeyelim.Tarih yazıyor nasılolsa..

İnelim, inelim. Bu sapıklar tarihi değişitiriyorlar.

Buna izin vermeyelim.

Yumuşak davranmayalım. Liboşları kucağa alıyor bu sapık Müslolar.. Oyuna gelmeyelim.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...