Jump to content

Müftüden kadınlara şok fetva!

Recommended Posts

Kur'an'ın bir adım önüne geçen "True Quran" isimli bir eser, sizin iddialarını çürütmüş olmaktadır.

Alemi islamın bundan neden haberi yok..

Demek ki etkisi yok tesiri yok...

Üçbeş kişinin kabulu birşey ifade etmez...

Her yönüyle Kuranı geçmeden Onu geçmiş sayılmaz...

Senin bir noktada zaafın var demek,

Güneş ışığını bırakıp, ateş böceği gibi kendi ışığını güneş zannetmişsin

Sana hayırlı olsun..

Msn mi açtım ancak istersen ekle daha net konuşabiliriz..

ersen64@hotmail.com

tarihinde Serdaar tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 247
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Alemi islamın bundan neden haberi yok..

Demek ki etkisi yok tesiri yok...

Üçbeş kişinin kabulu birşey ifade etmez...

Her yönüyle Kuranı geçmeden Onu geçmiş sayılmaz...

Senin bir noktada zaafın var demek,

Güneş ışığını bırakıp, ateş böceği gibi kendi ışığını güneş zannetmişsin

Sana hayırlı olsun..

Msn mi açtım ancak istersen ekle daha net konuşabiliriz..

ersen64@hotmail.com

Komedi gibi adamsın, bu yozluğa inanan sayısı bunu doğrumu kılıyor Serdaar? Bunu trajikomik yapıyor anca, ona bakarsan hristiyanlığa inanan sayısı islamı geçiyor ne olacak şimdi? Sen üç beş yabancının ( kırmızı yazılana cevap) islamı seçmesini buralara malzeme diye asarken hiç utanmazsın ama değil mi? İslamınız allahınız üç beş gavurun dininize dönmesine muhtaç demek ki o yüzden bu forumda islama kanıt diye üç beş kişinin durumunu asıyorsun deği mi? Birde-------> hay msn' ne
Sitelerde Paylaş

Sn Serdar bey, sizce, uzun yıllar İslam tahsili yapmış olan ben neden İslam'ı terk ettim?

Keza kendisini okumadığım için referans olarak vermekten memnun olmadığım, ancak mevcut siyasi konjonktür ve radikal tehditler nedeniyle pek yayınlanma alanı bulamayan, arap dili ve edebiyatçıları tarafından tam not alarak Kur'an'ın bir adım önüne geçen "True Quran" isimli bir eser, sizin iddialarını çürütmüş olmaktadır.

Kuranın benzerinin yazılamayacağı, çok farklı bir iddia olmakla beraber, minimal anlamda edebi olarak yazılamayacağı düşünülse bile, bu kitabın adı sanı hiçbir sıradan insana ulaşmamıştır.Bir kaç entellektüel dışında kimseye ulaşmamıştır.Dahası o entellektüellerde not vermek dışında bu kitapla hiçbir muhataplıkları yoktur.
Sitelerde Paylaş

Pek muhterem müftü efendiye şöyle bir öneride bulunsak olmaz mı? Kac tane karısı varsa hepsini boşasın, boşadığı karıları ile öso militanları arasında sırasıyla 1saatliğine muta nikahı yapılsın ve böylece öso militanlarının cinsel istekleri giderilmiş olurken. kadınlar ve bu konuda büyük fedakarlık yapan müftü efendide cenneti kazansın.. varmı Kuran-ı Kerime aykırı bir durum?

Saygılar...

Sitelerde Paylaş

Biz ateistforum ateistlerinden bekliyoruz...

Kibirlerinden başlarını semavata vuranların Kur'an karşışında acizlikleri tarif edilmez bir güzellik..

Yazına karşılık benim cevabım seni yalanladı mı? ---------> Yalanladı. Hala konuşuyorsun, ne boş insansın Serdaaaaarrrrr..
Sitelerde Paylaş

Hz. Muhammed'i sav. sadece postacı mı zannediyorsunuz siz, Peygamber de Allah'ın izniyle haramlar koyar. Mesela eşek eti.

De ki: “Bana vahyolunanda, ölü, akıtılmış kan, domuz eti –ki pistir- ve yoldan çıkararak Allah’dan başkası adına kesilen hayvandan gayrisini yemenin haram olduğuna dair bir emir bulamıyorum; fakat darda kalan başkasının payına el uzatmamak ve zaruret miktarını aşmamak üzere bunlardan da yiyebilir.” Şüphesiz ki Rabb’in , Gafur’dur, Rahim’dir.

“Sizden her kim benden sonra yaşarsa, (dînde) çok ihtilaflar görecektir.Bu sebeple benim sünnetime ve benden sonraki hidayeti bulmuş olan hulefa-i raşidinin sünnetine sarılın. Ona azı dişlerinizle ısırırcasına sarılın. Dînde sonradan çıkarılan şeylerden sakının. Çünkü dinde sonradan çıkarılan her şey, bid'attır, her bid'at da dalâlettir (sapıklıktır). (Ebu Davud)

bence de. hadis-sünnet adı altında peygamberden sonra din adına uydurulan bid'atlerden sakınmalıyız.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...