Jump to content

Sadece Ateistler Bölümüne Giriş

Recommended Posts

• İleti 187
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

• 1 month later...
  • 2 weeks later...

1. En az 3 aydır forum üyesi olmak

2. Forumda en az 300 mesaj yazmış olmak

3. Ateist olmak

Kurallar belli arkadaşlar ...

özgürlük diosunuz ama ben forumda sıkışmış hissediyorum kendimi bu kadar kural çok değil mi yani ateistcafe ve türevlerinde hep laf salatası dinciler basmış oraları ve hep aynı şeyler bi tek bilim formu var okunacak e nereye kadar ateistlere özel forumun ulaşılamaz oluşu çok kötü ben şimdi ne okucam başka söyler misiniz
Sitelerde Paylaş

özgürlük diosunuz ama ben forumda sıkışmış hissediyorum kendimi bu kadar kural çok değil mi yani ateistcafe ve türevlerinde hep laf salatası dinciler basmış oraları ve hep aynı şeyler bi tek bilim formu var okunacak e nereye kadar ateistlere özel forumun ulaşılamaz oluşu çok kötü ben şimdi ne okucam başka söyler misiniz

Sadece Ateistler alt forumuna herkes kabul edilmemektedir. Foruma yeni üye olmuş ve az iletisi olan kişileri kabul etmememiz anlaşılır bir durum olmalıdır. Bu kurallar yeni üye hakkında az çok fikir edinmek için 3 ay kadar sürede en az 300 ileti yazmış olmasının yeterli olabileceğine karar verildiği için vardır. Bu bile garantili değildir, ama foruma yeni üye olmuş biri hakkında fikir edinmek için seçilen en mantıklı yoldur.

Bu forumda ateist takliti yapan çok sayıda müslüman üyeye rastlanmıştır ve üyeleri -elimizden geldiğince- tanımak için zamana ihtiyaç vardır. Bu kurallar konulurken düşünülüp taşınılmıştır.

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...