Jump to content

Sadece Ateistler Bölümüne Giriş

Recommended Posts

ben artık ateistim zaten diğer koşullarada uyucam

Ateist olmak o bölüme girmek için yeterli olmadığı gibi, şart da değildir. Agnostik, panteist vb dinsiz üyelerimiz de girebildiği gibi, ateist olduğu ve ilgili linkte belirtilmiş ilk koşulları yerine getirdiği halde giriş izni verilmeyen üyeler olmuştur. Yöneticilerin, üç ay ve 300 ileti şartını yerine getirdiği halde forumda sıklıkla sorun yaratan, çok defa atılmış ya da henüz güven uyandırmamış kişileri bölüme almama yetkisi vardır, bu inisiyatifi kullanabilirler.

Sitelerde Paylaş
  • 1 month later...
  • İleti 187
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

çok merak etmeye başladım. neler dönüyor o bölümde. 4 gündür kimse mesaj atmadığına göre pek aktif bir bölüm olmasa gerek. hep beraber bir camide toplanılıp içki mi içiliyor yoksa kızlı erkekli bir şeyler mi yapılıyor? :) şaka bi yana, bölüm hakkında bilgilendiren olursa sevinirim.

Sitelerde Paylaş

çok merak etmeye başladım. neler dönüyor o bölümde. 4 gündür kimse mesaj atmadığına göre pek aktif bir bölüm olmasa gerek. hep beraber bir camide toplanılıp içki mi içiliyor yoksa kızlı erkekli bir şeyler mi yapılıyor? :) şaka bi yana, bölüm hakkında bilgilendiren olursa sevinirim.

Çok aktif olduğumuz zamanlar vardı, çok güzel bir proje yapıyorduk. Ama birkaç aksaklık çıktı, olmadı.

Sitelerde Paylaş
  • 4 weeks later...

niye böyle izin kurallar var kuralcılıga sınırlara yasaklar karşı değil miyiz ?

Ben de, kafama estiği her an, senin evine girebilirim; dingonun ahırı gib!

Ya da, herkes herkese tecavüz edebilir!

Ya da, karşımdakinin burnundan hoşlanmyorum; silâhımı çekip onu gebertebilirim!

Daha sayayım mı?

Sitelerde Paylaş

sadece ateistler bölümüne tıkladıgımda sayfa bulunamadı diyor normal mi bu ? yoksa giremezsin falan diye yazı çıkması gerekmiyor mu ?

bende ilk başta merak etmiştim ama sonra gayet güzel bir açıklama geldi...

ateistlerin kendilerini rahat rahat ifade edebilecekleri; yobazlarla ve karşı fikirden insanların hassasiyetlerini düşünmeden rahat rahat konuşabildiği yerler pek fazla yok. bu yüzden bu tür özel alanların korunması gerektiğini bende düşünüyorum...

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...