Jump to content

1980 lerde Çocuk Olmak

Recommended Posts

Cehane ayıyla ilgili benim korkunç bir anım var çok ufak olduğum zamanlara dair, linkteki ayı oynatıcıyı görünce depreşti :D Kadınlar bu ayılar küçük kızları alıp götürüyorlar demişti mahalleye gelen ayı oynatıcısını görünce bana. Ama gerçektende çok korkmuştum gidip bodruma saklandım beni burda bulamaz diye düşünüp :huh:

Sitelerde Paylaş

Ben 1975 dogumlugum. Yani 80 lerde couktum ve ilk ergenligime denk gitti.

Herkesin cocuklugu ozeldir. Bizler yokluk ve varlik arasindaki bir doneme denk gittik.

Birseyler ya yoktu a da varsa azdı.

Yeni nesil cogunlukla varlik onemine denk gitti :)

Sitelerde Paylaş

Başlığı romatizmalılar, stentliler, yüksek tansiyonlular sarmış yahu. Demek dinazorumsu grup yoğunmuş forumda.

Dil altı haplarımızı almadan ağır münakaşalara, derin tartışmalara girmeyelim arkadaşlarla. Dikkat edelim. :)

tarihinde Cariye tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Başlığı romatizmalılar, stentliler, yüksek tansiyonlular sarmış yahu. Demek dinazorumsu grup yoğunmuş forumda.

Dil altı haplarımızı almadan ağır münakaşalara, derin tartışmalara girmeyelim arkadaşlarla. Dikkat edelim. :)

Yok artık :)
Sitelerde Paylaş

Yok be, daha başlamadı o işler :)

Sitelerde Paylaş

iyi hatırlatın tansiyon hapını almayı unutuyordum. :)

Şeker tansiyon kolesterol insanlarda genç yaşlardada görülebilir sigara alkol ve stresten uzak durmak lazım...

Sitelerde Paylaş

Yok be, daha başlamadı o işler :)

Albastı amcam yapma yahu. 1970 ler güzeldi diyorsun. 70 lerin güzelliğini hatırlıyorsan genç olman lazım o dönemler hiç değilse. Yaşanmışlıkların olmalı değil mi ?. 1950 mi demen lazımdı illa dinazor olmak için. Onlar zaten ölüler yaw.

Ama eminim sen gençlere taş çıkartan bir amcasın. Zeka dolu iletilerini zevkle okurum her zaman.

;)

Sitelerde Paylaş

iyi hatırlatın tansiyon hapını almayı unutuyordum. :)

Şeker tansiyon kolesterol insanlarda genç yaşlardada görülebilir sigara alkol ve stresten uzak durmak lazım...

Ben biraz evvel dil altı hapımı aldım valla. Çok asabi bi gün geçirdim. Dikkatli olmak lazım haklısın.

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...

Tam muzursun haa :)

Senin yaş kaç?

Senin yaşındaki anılarımızdan bahsederiz belki ;)

Belki de sıkıcı ebeveyn modunda bir iki nasihat ederiz ;)

Sitelerde Paylaş

Albastı amcam yapma yahu. 1970 ler güzeldi diyorsun. 70 lerin güzelliğini hatırlıyorsan genç olman lazım o dönemler hiç değilse. Yaşanmışlıkların olmalı değil mi ?. 1950 mi demen lazımdı illa dinazor olmak için. Onlar zaten ölüler yaw.

Ama eminim sen gençlere taş çıkartan bir amcasın. Zeka dolu iletilerini zevkle okurum her zaman.

;)

Melik Gökçek 1948 doğumlu . Ne dil altı hapı yav :D
Sitelerde Paylaş

İçim kıyıldı valla size laf anlatıcam diye yaşlılar. Bak bunama da var gördünüz mü, esprimi anlamadınız. Forumun olgunları başlığı sarmış demek yerine forumdaşlara biraz takılayım dedim. Etmediğinizi bırakmadınız yaaa. Hemen; olgunluğu reddedişler, yaş komplexleri, Ayy ben henüz çok gencim ler.

Forumumuzda bilgi birikimi sağlam yaşını başını almış insanlarda var demek istiyorum. Heeyyy hemen yaşlı moduna girmeyin. 40 lı yaşlar ve sonrası yaşanmışlıkların, deneyimlerin hasadının alındığı, neyin ne olduğunun kavrandığı en güzel yaşlar. Adropoz, menopoz v.s. gibi bazı sendromlar oluyo tabii, ama mühim değil, nasılsa stendliliğe daha çok var. Evet hadi şükredelim hep beraber kalp pilimiz, dil altı hapımız henüz yok diye :)

Bir afrodit anlamış beni sanırım. Eee o da bu forumda yaşlandı tabii. Bilmez mi kelimelerin arasına sıkıştırılmışlarla ne anlatılmak istendiğini. ;)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...