Jump to content

Hepinize soruyorum

Recommended Posts

Kendi inancınıza ters düşüyorsunuz.

Allah'ın adına konuşmak şirktir. Şirk yapıyorsunuz.

Yazdıklarına bak.. Orada yazdığın hadislerde şirk var.. Allah'ın yapacaklarını biliyorsunuz. Allah'ı bağışlamaya veya cezalandırmaya davet ediyorsunuz.

Bunlar adilik değil mi? Kendi dininize ihanet ediyorsunuz. Size kendi dininizi öğretemiyoruz.

Hadisler Peygamber sözüdür. Peygamberde:

(1-2) Battığı zaman yıldıza andolsun ki, arkadaşınız (Muhammed haktan) sapmadı ve azmadı.

3- O hevadan (kendi nefsinden) söylemiyor.

4- Onun konusmasi ancak, bildirilen bir vahy iledir.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 190
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Benim üniversite hayatımın tamamı buradaki "insan" kılığına girmiş dinsizlerle geçti. Onlarla yedim içtim,konuştum,gezdim dolaştım vs veee sonunda ne mal olduklarını gördüm Rabbim sayesinde. Bu nedenle "Asılacağımı bilsem" kesinlikle ve kesinlikle sizinle aynı ortamı paylaşmam ve ateist falan olmam..

Bu arada ben tarikatte, cemaatte, nurcuların içinde,camide vs vs yetişmedim..! Bana masal anlatmayın lütfen. Sizin yazdğınız saçmasapan iddialara karnım tok. Bakış açınızı bildiğim için burada paylaştığınızı sandığınız hadis,ayet ne varsa anlamını bilerek okuyorum. Siz anca -kendiniz de öyleydiniz- cemaatte yetişmiş garibanları kandırabilirsiniz. burada öyleleriyle çok tanıştım,üniversite hayatında da çok tanıştım.

Masal anlatmayın. Yazdıklarınıza kendinizden başka saf garibanlar inanır ancak.

Bu arada genelevdeki "insana, kadına, belki anaya" "opospu" diyebilecek kadar "KALİTESİZ VE KİŞİLİKSİZSİNİZ". Cidden utanıyorum sizinle aynı dünyada yaşamaktan,aynı nefesi almaktan..

Sitelerde Paylaş

Benim üniversite hayatımın tamamı buradaki "insan" kılığına girmiş dinsizlerle geçti. Onlarla yedim içtim,konuştum,gezdim dolaştım vs veee sonunda ne mal olduklarını gördüm Rabbim sayesinde. Bu nedenle "Asılacağımı bilsem" kesinlikle ve kesinlikle sizinle aynı ortamı paylaşmam ve ateist falan olmam..

Bu arada ben tarikatte, cemaatte, nurcuların içinde,camide vs vs yetişmedim..! Bana masal anlatmayın lütfen. Sizin yazdğınız saçmasapan iddialara karnım tok. Bakış açınızı bildiğim için burada paylaştığınızı sandığınız hadis,ayet ne varsa anlamını bilerek okuyorum. Siz anca -kendiniz de öyleydiniz- cemaatte yetişmiş garibanları kandırabilirsiniz. burada öyleleriyle çok tanıştım,üniversite hayatında da çok tanıştım.

Masal anlatmayın. Yazdıklarınıza kendinizden başka saf garibanlar inanır ancak.

Bu arada genelevdeki "insana, kadına, belki anaya" "opospu" diyebilecek kadar "KALİTESİZ VE KİŞİLİKSİZSİNİZ". Cidden utanıyorum sizinle aynı dünyada yaşamaktan,aynı nefesi almaktan..

Bir kadının orospu olmasını ben, bir Müslüman olmasından daha onurlu buluyorum.

Bu da benim gerçeklerim.

Onursuz, kişiliksiz çok Müslüman gördüm..

Senin tanıdığın ateistlerin bin katı Müslüman tanıdım. Belki onbin katı..

Sen ateistleri beğenmiyorsun. Ben Müslümanların arasında iyileri ile de karşılaştım ama, çoğunun pislik olduğunu biliyorum.

Sitelerde Paylaş

Er ya da geç bu aptal "seküler düzen" yıkılacak tüm dünyada. Belki görürüm belki de göremem ama bunun parçası olmaktan gurur duyuyorum ve elimden geleni ardıma koymayacağım. Bu sürece ister dahil olursunuz ister olmazsınız ben çoktan içine girdim ve ömrüm yetttiği sürece "sekülerizmi" ve onun pis yardakçılarını dünya üzerinde fikren ve ilmen yerle bir etmeye and içiyorum..

Sitelerde Paylaş

Bak Optimum. Senin gibi bir Müslüman ne diyor ateistler için...

Bu siteleri hazirlayan firlamalarin anasini

kim sikiyor? (yanit veriyorum)

December 21 2001 at 9:33 PM Erman (no login)

from IP address 67.24.135.223

Bunlarin anasi Aziz Nesin vakfi gibi vakiflardir. Bunlar otel odalarinda 5

dakiklaik asklarin urunu cocyklardir. Sonra birileri tarafindan buyutulup

okutulmuslardir. Bunlardan cok politikaci, doktor, muhendis, webmaster falan vardir. Bunlarin amaclari birseyi ogrenmek icin sorgulamak degil zihinlerde bulaniklik yapmaktir. Bu kafadanbacakli

beyinsiz sumukluler kendilerini Ateist diye markalandirirlar.

Bunlari temizlemek mumkun degildir. Bu orospu cocuklariyla birlikte yasamayi ogrenmeliyiz. Yapmaniz gereken cok basit! Bar koselerinde, kopru altlarinda sikip sikip birakiyoruz! Ayildiklarinda da boyle siteler hazirliyorlar sikikler!

Sitelerde Paylaş

Bir kadının orospu olmasını ben, bir Müslüman olmasından daha onurlu buluyorum.

Bu da benim gerçeklerim.

Onursuz, kişiliksiz çok Müslüman gördüm..

Senin tanıdığın ateistlerin bin katı Müslüman tanıdım. Belki onbin katı..

Sen ateistleri beğenmiyorsun. Ben Müslümanların arasında iyileri ile de karşılaştım ama, çoğunun pislik olduğunu biliyorum.

Ben senin kafandaki saç telleri kadar karaktersiz güya "insanlık timsali" ve toplumda belirli yerlerde olan incansılar tanıdım. Ölsem de bir daha onların yüz metre yanına yaklaşmam.

Sen de buna dahilsin haci.

Sitelerde Paylaş

Er ya da geç bu aptal "seküler düzen" yıkılacak tüm dünyada. Belki görürüm belki de göremem ama bunun parçası olmaktan gurur duyuyorum ve elimden geleni ardıma koymayacağım. Bu sürece ister dahil olursunuz ister olmazsınız ben çoktan içine girdim ve ömrüm yetttiği sürece "sekülerizmi" ve onun pis yardakçılarını dünya üzerinde fikren ve ilmen yerle bir etmeye and içiyorum..

Çok geç artık. Ülkemizde egemen olan Atatürk devrimlerini bile yok edemezsin.

Zaman geriye doğru geçmez.

Senin zamanın doldu Optimum. Sen öldükten sonra yalnzı fizik olarak değil, aklen ve manen de çürüyeceksin.

Bittiniz artık. Yok olacaksınız..

Not a moment too soon....

Sitelerde Paylaş

Bu arada genelevdeki "insana, kadına, belki anaya" "opospu"

diyebilecek kadar "KALİTESİZ VE KİŞİLİKSİZSİNİZ".

aşağılık domuz.

yine dinci erkek halinle kadın hakları,kutsal anne vb istismarları yapmaktan vazgeç.

orospu sözünü aşağılayıcı bir küfür olarak kullanan sizsiniz.

ülkeyi dar ül harp ilan edip tüm kadınlara orospu muamelesi yapan sizsiniz.

biz elinizdeki silahları alıyoruz.

orospu sözünü bu nedenle sıkça kullanıyoruz.

Sitelerde Paylaş

Bak Optimum. Senin gibi bir Müslüman ne diyor ateistler için...

"müslüman" kavramının içi boşaltıldıysa ben ne yapayım. Yahu benim yakın çevremde niye böyle yaratıklar yok. Ben sana bir sürü şey sıralardım da sen yine bir bahane bulursun. Şunu söylemeliyim ama; yakın çevremdeki mümin kardeşlerim için canımı veririm. Ben eski yaşantımda kesinlikle böyle insanlar tanımadım. Hatta abartmıyorum insanlığı bile aşmışlar. Bu senin anlamak istemediğin birşey haci..

Sitelerde Paylaş

Çok geç artık. Ülkemizde egemen olan Atatürk devrimlerini bile yok edemezsin.

Zaman geriye doğru geçmez.

Senin zamanın doldu Optimum. Sen öldükten sonra yalnzı fizik olarak değil, aklen ve manen de çürüyeceksin.

Bittiniz artık. Yok olacaksınız..

Not a moment too soon....

Bekle ve gör tabi az kalan ömrün yeterse..

Sitelerde Paylaş

Optimum sen boyundan büyük işlere bulaşıyorsun.

Burada açtığın başlıkların hepsinde rezil oldun.

Ama rezil olduğunun farkında bile değilsin.

Burada Müslümanlar kendi inançlarının altını deşiyorlar..

Allah adına emirler veriyor, O'nun neleri nasıl yapacağını biliyorlar ve ona yön veriyorlar.

İnsanları birbirlerine düşürüyorlar.

Din, cins, ırk, dil ayrımı yapıyorlar..

Sen de onların arasındasın.

Önce yumuşak başlı bir dindardın ama, sonunda ateistlerin yazıları senin gerçek renginin ortaya çıkmasını sağladı.

Son iletilerin senin nasıl bir Müslüman olduğunu gösteriyor.

Ben şaşırmadım. Bu yüzünü bir gün göstereceğini biliyor ve onu bekliyordum.

Burada senden önce gelen ve önceleri yumuşak bir uslupla yazan Müslümanların sonraları nasıl zıvanadan çıktıklarını ve ya atıldıklarını, ya da kaçtıklarını çok iyi biliyorum.

Senin bir istisna olmadığını da biliyordum..

Bu bir zaman meselesi idi.ü

Zamanın dolgu Optimum. Kendini ifşa ettin. Artık gidebilirsin.

Sitelerde Paylaş

İnsanların ip adresini bir daha sakın yayınlama ! Bizi tehlikeye atıyorsun !

O forumda IP adresleri herkesçe görünür. İstesen de istemezsen de görürsün, senin adresini de diğer herkes görür.

Bu sitelerde artık kimseler yazmıyorsa da internette hala açıktırlar.

Sitelerde Paylaş

İnsanların ip adresini bir daha sakın yayınlama ! Bizi tehlikeye atıyorsun !

O sapık Müslüman'a birşey olmaz.

Onların hepsi sapık.

Senin başın derde girer ama onların başı derde girmez.

Mükafat bile alabilirler..

IP sansürü ateistler için.. Müslümanların öyle bir sorunu yok.

Kaldı ki o yazı 11 yıl öncesine ait..

Sitelerde Paylaş

OFF OFFF OFFF. Kadın zorla da olsa zina yapıyor.Allah da zorla yaptırılan bir şey yüzünden kimseye ceza vermez.Onları affediyor.Bunu anlayamamıyor musun ?!?!!??!!

Sinirleneceğim şimdi. Bak sinirlenmeden haber veriyorum..

Ne zinası be? Sahibi kadını zorla para karşılığı satmış, kadın açıkça seks kölesi olarak kullanılmış, Allah bunları görmüyor da kadının zina yapmış olduğunu düşünüp onu rahatlatmayı mı düşünüyor?

Nerede erkeğe ceza ve men? Onu göster.

Sitelerde Paylaş

Optimum sen boyundan büyük işlere bulaşıyorsun.

Burada açtığın başlıkların hepsinde rezil oldun.

Ama rezil olduğunun farkında bile değilsin.

Burada Müslümanlar kendi inançlarının altını deşiyorlar..

Allah adına emirler veriyor, O'nun neleri nasıl yapacağını biliyorlar ve ona yön veriyorlar.

İnsanları birbirlerine düşürüyorlar.

Din, cins, ırk, dil ayrımı yapıyorlar..

Sen de onların arasındasın.

Önce yumuşak başlı bir dindardın ama, sonunda ateistlerin yazıları senin gerçek renginin ortaya çıkmasını sağladı.

Son iletilerin senin nasıl bir Müslüman olduğunu gösteriyor.

Ben şaşırmadım. Bu yüzünü bir gün göstereceğini biliyor ve onu bekliyordum.

Burada senden önce gelen ve önceleri yumuşak bir uslupla yazan Müslümanların sonraları nasıl zıvanadan çıktıklarını ve ya atıldıklarını, ya da kaçtıklarını çok iyi biliyorum.

Senin bir istisna olmadığını da biliyordum..

Bu bir zaman meselesi idi.ü

Zamanın dolgu Optimum. Kendini ifşa ettin. Artık gidebilirsin.

Kimin rezil olduğuna bırak okuyucular karar versin..

Haci, sen ABD'nin şefkatli kollarında yaşarken ülkemiz hakkkında,ortadoğu hakkında,arap dünyası hakkında tek birşey bildiğini zannetmiyorum. Oralara hiç gittiğini de zannetmiyorum.

Bu arada forumdan kaç kez attığını sayamamış olmalısın. Gerçi yaşlılık normaldir.. Biz buralarda oralarda heryerdeyiz ve olmaya da devam edeceğiz..

Sitelerde Paylaş

Sinirleneceğim şimdi. Bak sinirlenmeden haber veriyorum..

Ne zinası be? Sahibi kadını zorla para karşılığı satmış, kadın açıkça seks kölesi olarak kullanılmış, Allah bunları görmüyor da kadının zina yapmış olduğunu düşünüp onu rahatlatmayı mı düşünüyor?

Nerede erkeğe ceza ve men? Onu göster.

Bosuna ugrasma. Isine gelen kismini gorur, cevap veremeyecegi yerde konu degistirirler. Anlamadigindan degil, cevap veremeyecegi icin konuyu oraya getiriyor. Onceki mesajdada tecavuzcuye niye ceza yok dediginde,anliyor olayi, ama ampule yatip tecavuz edileni affetmis daha ne yapsin muhabbetine girmesinin sebebi senin soruna cevap bulamamasi.

tarihinde skander tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...