Jump to content

Hepinize soruyorum

Recommended Posts

Offf..

İlla kılıf bulacaksınız ha...

Cesedi satın alırsın birilerinden olur biter.

Ceset senindir. İster müzeye koyarsın. İster istediğini yaparsın allah allah.

Hala dinci kafası üzerinizde ha.

Ölü yahu o. Ne farkeder ya yakmışım. Ha doğramışım.

Yooook hiç bir şey yapamazsın. Ahlaksılık bu..

Aşın bunları artık..

Kılıf mı? O zaman söyle, kız kardeşin öldü diyelim sevgilisi bu eylemi yapmak istiyor yada annen öldü baban bu eylemi yapmak istiyor ve senin haberin, var ne hissedersin?
Sitelerde Paylaş
  • İleti 190
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Bir kaç yüzyılın ahlakı hala üzerinizde..

Aşın bunları artık.

Cesetlere saygı duymayın. Yaşayanlara saygı duyun..

Abe kıvırtkan bizde yaşayanlar bazında yazışmıyormuyuz bu ahlaki değer yargısını? Sen ölü müsün? Biz ölü müyüz?
Sitelerde Paylaş

Kılıf mı? O zaman söyle, kız kardeşin öldü diyelim sevgilisi bu eylemi yapmak istiyor yada annen öldü baban bu eylemi yapmak istiyor ve senin haberin, var ne hissedersin?

Bana kalsa yaparsa yapsın.

Ama biz büyük bir aileyiz.

Bizimkiler asla izin vermez..

İşte ben sizin gibi alkı hür vicdanı hür insanlar üretmeye çalışıyorum.

Ateistlik tek başına yetmiyor demek ki..

Ben de tek başına yetmiyorum...

Bana kalsa ben kendi bedenimi yaktıracam.

Ama TC'de bir tane krematoryum yok..

İşte benim gibi kafaların artması lazım.

Sitelerde Paylaş

Bana kalsa yaparsa yapsın.

Ama biz büyük bir aileyiz.

Bizimkiler asla izin vermez..

İşte ben sizin gibi alkı hür vicdanı hür insanlar üretmeye çalışıyorum.

Ateistlik tek başına yetmiyor demek ki..

Ben de tek başına yetmiyorum...

Bana kalsa ben kendi bedenimi yaktıracam.

Ama TC'de bir tane krematoryum yok..

İşte benim gibi kafaların artması lazım.

Senin ahlaki değerin yamuk miğden geniş, ne halt yersen ye ahlaki değer adına, miğdesizsin, çürüksün ve toplum seni eler, guyya okumuşsunuz he..
Sitelerde Paylaş

Senin ahlaki değerin yamuk miğden geniş, ne halt yersen ye ahlaki değer adına, miğdesizsin, çürüksün ve toplum seni eler, guyya okumuşsunuz he..

Toplum sıcak bakmıyorsa savunmayız biz de.

Çok da meraklısı değilim..

Dünyayı ben kurtarmayacağım ya. Bana ne..

Ben yerine göre inançlı da olurum.

Yerine göre sosyalist de..

Topluma uyum sağlarız. :)

Ama bir kaç yüz yıl geriden takip ediyorsun dünyayı bilimiş ol..

Ya da gelişime, yeniliğe açık değilsin.

Sitelerde Paylaş

Hade be, yeniliğe açık olmak ölüyle olmaksa yemişim yeniliğini, insanı zorla söyletmeyin sapıklar..
Sitelerde Paylaş

Sen ne zırvalıyosun be adamı çileden çıkarma ruh hastasıyım demiyoda aşmışmış,

sevdiği insanı kaybedince çürümeden şuna bidaha ... diyebilen bi gerizekanın önce kendisine saygısı yoktur, bu savunduğun şey ahlaksal değil zihinsel bir kusurdur.

Sitelerde Paylaş

Sen ne zırvalıyosun be adamı çileden çıkarma ruh hastasıyım demiyoda aşmışmış,

sevdiği insanı kaybedince çürümeden şuna bidaha ... diyebilen bi gerizekanın önce kendisine saygısı yoktur, bu savunduğun şey ahlaksal değil zihinsel bir kusurdur.

Yahu kimseye zararı yok diyorum..

Cesede saygı duymayın diyorum..

House MD de bir bölüm vardı.

Adam öülye saygı duymadğı için dayak yiyordu.

Ben de bu tarz bir durumdayım..

Sitelerde Paylaş

Yahu kimseye zararı yok diyorum..

Cesede saygı duymayın diyorum..

House MD de bir bölüm vardı.

Adam öülye saygı duymadğı için dayak yiyordu.

Ben de bu tarz bir durumdayım..

İşte ne tarz bi durumdaysan sağlıklı bir durum değil o,

sen hangi koşullarda ereksion olduğunu bile ahlakının belirlediğini zannediyosun,

hiçbir din veya öğreti senin hangi zamanda ereksiyon olacağını belirlemez, beynindeki kimyasal aktiviteyle ahlak öğretilerini bile ayırd edememişsin,

sana acilen şok tedavisine başlamamız gerekiyo yoksa beynin burnundan akacak :)

Sitelerde Paylaş

Kaçtığımı iddia eden seviyesizlere söylüyorum, işim vardı çıkmak zorunda kaldım. Sizin gibi 24 saat buralarda olamıyoruz. Tabi yaşlılar ve emekliler zamanını buralarda geçiriyordur, zaman çooook ne de olsa... Diğerleri de aynı şekilde.

Bunu yazmak için girdim. çıkmam lazım.

Sorusu olanlar,iddiası olanlar,itirazı olanlar vs tek tek yazsınlar buraya. döndüğümde inşaAllah yüzleşiriz. Sizden kaçan sizin gibi olsun..

Sana kacti diyen mi var? Daha okudugunu anlamiyorsun. xsedx sorulari cevaplayamayinca, hakaret var diyerekten cekti, gitti. Ona yazdim. Madem cok meraklisin, buyur cevabini ver, sanada soralim...

Nur-33 Evlenmeye güçleri yetmeyenler de, Allah kendilerini lütfuyla zengin edinceye kadar iffetlerini korusunlar. Sahip oldugunuz kölelerden "mükâtebe" yapmak isteyenlere gelince, eger onlarda bir hayir görürseniz onlarla mükâtebe yapin. Allah'in size verdigi maldan onlara verin. Dünya hayatinin geçici menfaatlerini elde etmek için iffetli olmak isteyen cariyelerinizi fuhsa zorlamayin. Kim onlari buna zorlarsa bilinmelidir ki hiç süphesiz onlarin zorlanmasindan sonra Allah (onlari) çok bagislayicidir, çok merhametlidir.

fuhusa zorlamayin, ama zorlarsanizda magdur olan fuhusa zorlanan kadinlari affederiz diyor. Hani nerde tecavuzcuye ceza?

tarihinde skander tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İşte ne tarz bi durumdaysan sağlıklı bir durum değil o,

sen hangi koşullarda ereksion olduğunu bile ahlakının belirlediğini zannediyosun,

hiçbir din veya öğreti senin hangi zamanda ereksiyon olacağını belirlemez, beynindeki kimyasal aktiviteyle ahlak öğretilerini bile ayırd edememişsin,

sana acilen şok tedavisine başlamamız gerekiyo yoksa beynin burnundan akacak :)

Bir kaç yüzyıl öteden geliyom ben ama farkında değilsiniz.

Ben kardeş kardeşe ilişkinin de yasak olmamasını savunuyorum.

Aldatmanın boşanma nedeni olmamasını da,

Gay ve lesbiyan evlilikleri de meşru sayıyorum.

Benim temel unsurum "Başkasına zararın yoksa yap."tır.

Ama sizin bu düzeye gelmeniz için daha çok gelişime ihtiyacınız var gibi görünüyor..

Sitelerde Paylaş

Ama sizin bu düzeye gelmeniz için daha çok gelişime ihtiyacınız var gibi görünüyor..

Cincihoca..

Batı ülkelerinde kardeş kardeşe evlenmek yasak. Düzüşmek yasak değil. Yaş sınırına dikkat etmen koşuluyla.

Ölü ile çiftleşmek de yasak değil. çiftleşecek ölü bulabilirsen.

Aldatılan eş boşanmak zorunda değil. Yani aldatma boşanma nedeni olabilir veya olmayabilir.

Gay ve lezbiyan evlilikleri de yasal birçok yerde.

Geride ne kaldı?

Ananı düzmek mi kaldı? O da serbest batıda.

Babana düzülmek mi kaldı? O da serbest batıda..

Sen batıdan geldin galiba..

Sitelerde Paylaş

Aldatmanın boşanma nedeni olması seni hiç ilgilendiren bir durum değil, ona evli çift karar verir.

Sen sadece kendi ilişkin hakkında fikir belirtebilirsin ki o da sadece seni bağlar, karşındaki partnerini bağlamaz.

Kardeş kardeşe ilişkiye gelince, yasak olması çok makul çünkü fiziki ve akli dengesi bozuk çocuk doğurma ihtimali yüksek.

Sitelerde Paylaş

Bir kaç yüzyıl sonra ne olacağını düşünüyorsun? On binlerce yıldır biriktirdiğimiz zihinsel evrimimizi kaybedeceğiz ve insanlar asla bir araya gelmeden dağlarda tek başınamı yaşamaya başlayacak? Arzu ettiğin davranış biçimlei belki o zaman mümkün olabilir ki bilinen tarihte insanlığın böyle bir dönemi yok.

Yani sen aslında tam anlamı ile bir gerici sin. Üstelik hiç olmayan bir geri ye gitme ye çalşan bir gerici.

Sitelerde Paylaş

Er ya da geç bu aptal "seküler düzen" yıkılacak tüm dünyada. Belki görürüm belki de göremem ama bunun parçası olmaktan gurur duyuyorum ve elimden geleni ardıma koymayacağım. Bu sürece ister dahil olursunuz ister olmazsınız ben çoktan içine girdim ve ömrüm yetttiği sürece "sekülerizmi" ve onun pis yardakçılarını dünya üzerinde fikren ve ilmen yerle bir etmeye and içiyorum..

A aaaaaaaaa, allaaaaaaaaaahuekber çekmemişin zombi, olmadı..
Sitelerde Paylaş

al bakalım..

ensestçi,sübyancı,nekrofil ateistlerden biri daha..

bu ülkede bir tane namuslu insan kalmışsa sen derhal kısırlaştırılmalısın.

o pis genlerin toprakta yok olmalı..

Sitelerde Paylaş

Cincihoca..

Batı ülkelerinde kardeş kardeşe evlenmek yasak. Düzüşmek yasak değil. Yaş sınırına dikkat etmen koşuluyla.

Ölü ile çiftleşmek de yasak değil. çiftleşecek ölü bulabilirsen.

Aldatılan eş boşanmak zorunda değil. Yani aldatma boşanma nedeni olabilir veya olmayabilir.

Gay ve lezbiyan evlilikleri de yasal birçok yerde.

Geride ne kaldı?

Ananı düzmek mi kaldı? O da serbest batıda.

Babana düzülmek mi kaldı? O da serbest batıda..

Sen batıdan geldin galiba..

Batıya lüzum yok, eşcinsel evlilikleri dışında bu saydıklarınızın hepsi burada da mevcut ve serbest.

Kapalı toplum burası.. Her tür sapıklık gayet rahat hayat buluyor, yeter ki biraz gizli saklı olsun.

Onunla da kalmıyor, bizde çocuklara sarkıntılık ve tecavüz de artık çeşitli yollarla yasalar eliyle besleniyor, daha da beslenecek.

Sitelerde Paylaş

Sen birkaç yüzyıl öteden falan gelmiyorsun.

Sen sadece sapıklığı, pisliği normalize etmişsin beyninde. Beş kuruşluk bilgin olsa ensestin ne tehlikeli, ne büyük bir zarar olduğunu ve dünyada aslında nasıl pratik edildiğini falan bilirdin. Yani savunmasız çocukları/gençleri istismar etmek biçiminde yaşandığını, yetişkinler arasında gönüllü yaşananının tüm dünyada bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar olduğunu öğrenmiş olur, onu da bir haltmış gibi savunmazdın.

Senin beynin sakat. İleride falan değil.

İkili ilişkilere, özelde de kadınlara bakışın da fazlasıyla sakattı, sağlıksızdı zaten.

Çöpsün yani oğlum sen.

Sitelerde Paylaş

Offf..

İlla kılıf bulacaksınız ha...

Cesedi satın alırsın birilerinden olur biter.

Ceset senindir. İster müzeye koyarsın. İster istediğini yaparsın allah allah.

Hala dinci kafası üzerinizde ha.

Ölü yahu o. Ne farkeder ya yakmışım. Ha doğramışım.

Yooook hiç bir şey yapamazsın. Ahlaksılık bu..

Aşın bunları artık..

Dinci kafası hatta dinci ahlakı üzere düşünen sensin aslında ama o kadar boşsun ki göremiyorsun.

Bu ne be?

-"Ateist olduk, her bir şeyleri kökten reddetmeliyiz. Çünkü yeryüzünde ne varsa davranış olarak, hepsi din nedenle şartlanmalarla, din temelli ahlakla ortaya çıkmıştır. Her şeyi yerle bir etmek, kuralsız ilkesiz yaşamak, kötü sanılan ne varsa yıkmak ve sonsuz özgürlüğe ulaşmak gerek. İşte o zaman gerçekten ateist olmuş oluruz."

Sen böyle düşünen bir zavallısın ve bunun tek nedeni hala dini referans alman, tepki duyman ve insanı olduğundan farklı bir yaratık gibi ele almaya kalkman.

Ölülere tecavüz edebilelim, kardeşlerimizle sevişebilelim, kadınlara 150 liradan fazla para harcamayalım....

Ezik. Kafanı dinden çıkarmayı becer önce. Yukarıdaki davranışların hiçbirinin nedeni dinler değildir. İnsanlar doğrulara dinlerle ulaşmamışlardır. Önce bunu bir anla, bazı şeyleri neden yapmayız ve yapılmasını istemeyiz çok yönlü düşün, ondan sonra bize ateizm öğret.

Senin gibilerin hepsi ahlakçı. Ahlakı dinler nedeniyle ortaya çıkmış felsefik bir şey zannettiğiniz için de böyle abuk sonuçlara ulaşıyor hastalanıyorsunuz işte.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...