Jump to content

İslam Beyninde; V Yaka Tişörtün Gay'lik Belirtisi Sayılması

Recommended Posts

Allah razı olsun müslümanlardan yıllar sonra gay olduğumu anlamamı sağlamış haberdir. burdan yetkililere teşekkürlerimi iletmek isterim, hatta başka yollarla da teşekkür edebilirim erkek olanlarına. tüm kazak, tişört kısacası üst giysilerimin v yaka olduğunu düşünürsek, eski gaylerden kim kaldı sorusunun cevabı bile benim.

-------------------------

Malezya Hükümetinden skandal uyarı!

"Anne babalar dikkat! Oğlunuz V yaka kazak giyiyorsa gay olabilir..."

Eşcinselliğe karşı savaş açan Malezya Milli Eğitim Bakanlığı anne babaları uyarmak için ülke çapında yeni bir kampanya başlattı. Anne babaları çocuklarının eşcinsel olup olmadığı konusunda uyanık olmaya davet eden bakanlık, eşcinselliğin ipuçlarını sıraladı.

Buna göre Malezya Milli Eğitim Bakanlığı, V yaka kazak veya omuzdan kısa kollu tişört giyen erkek çocukların eşcinsel olma ihtimalinin yüksek olduğunu bildirdi.

Malezya Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Mohd Puad Zarkashinot, program çerçevesinde verdiği konferansta, "Anne babalar dikkat, çocuklarınız V yaka kazak veya omuzdan kısa kollu tişört, tayt veya açık renk elbiseler giymeye meraklıysa ve biçimli bir vücuda sahipse eşcinsel olma ihtimali yüksek" uyarısında bulundu.

Bakan Yardımcısı, Malezya’da halkın çok az bir bölümünün eşcinsellik konusunda bilgi sahibi olduğunu belirterek, anne babaları belirtiler konusunda uyanık olmaya çağırdı.

Malezya’da eşcinsellik yasak ve "doğaya aykırı" olarak kabul ediliyor.

tarihinde denizaya tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İyi işte. Kazara böyle giydirilmiş çocukları artık daha çok istismar ederler.

Eşcinsel eğilimi olduğu düşünülen çocuklar çok daha fazla istismar edilir ve tecavüze uğrarlar.

Bilinenin aksine, İslam aleminde erkek çocukları daha fazla istismar edilir. Birinci nedeni kızların ortalıkta dolaştırılmaması, oğlanların her an her yerde dolaşabilme özgürlüğüdür, sapıklar en çok erkek çocukları istismar eder.

Şimdi bu, çocukların giysisine bakılmak yoluyla ayrıca beslenecek. Ve bunları kimseler görmeyecek, çocuklar her zamanki gibi içine atıp korkuyla susacak, bu böyle sürecek...

Sitelerde Paylaş

Bunun İslam ile ne alakası var.Git malezya hükümetine kan kus.O kadar çıldırdınız ki ne olsa İslamdan biliyorsunuz.

Cincihoca denen ateist de ensest ilişki taraftarı.Ben de ateistler ensest ilişki yapıyor diye başlık açayım da görün.

Sitelerde Paylaş

Allah razı olsun müslümanlardan yıllar sonra gay olduğumu anlamamı sağlamış haberdir. burdan yetkililere teşekkürlerimi iletmek isterim, hatta başka yollarla da teşekkür edebilirim erkek olanlarına. tüm kazak, tişört kısacası üst giysilerimin v yaka olduğunu düşünürsek, eski gaylerden kim kaldı sorusunun cevabı bile benim.

-------------------------

Malezya Hükümetinden skandal uyarı!

"Anne babalar dikkat! Oğlunuz V yaka kazak giyiyorsa gay olabilir..."

Eşcinselliğe karşı savaş açan Malezya Milli Eğitim Bakanlığı anne babaları uyarmak için ülke çapında yeni bir kampanya başlattı. Anne babaları çocuklarının eşcinsel olup olmadığı konusunda uyanık olmaya davet eden bakanlık, eşcinselliğin ipuçlarını sıraladı.

Buna göre Malezya Milli Eğitim Bakanlığı, V yaka kazak veya omuzdan kısa kollu tişört giyen erkek çocukların eşcinsel olma ihtimalinin yüksek olduğunu bildirdi.

Malezya Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Mohd Puad Zarkashinot, program çerçevesinde verdiği konferansta, "Anne babalar dikkat, çocuklarınız V yaka kazak veya omuzdan kısa kollu tişört, tayt veya açık renk elbiseler giymeye meraklıysa ve biçimli bir vücuda sahipse eşcinsel olma ihtimali yüksek" uyarısında bulundu.

Bakan Yardımcısı, Malezya’da halkın çok az bir bölümünün eşcinsellik konusunda bilgi sahibi olduğunu belirterek, anne babaları belirtiler konusunda uyanık olmaya çağırdı.

Malezya’da eşcinsellik yasak ve "doğaya aykırı" olarak kabul ediliyor.

vericek cevap bulamadığımdan kusura kalmayın :lol: :lol: :lol: :lol: Allah adamı şartmasın pardon en büyük put el ilah diyecektim :lol:

Sitelerde Paylaş

ne oldu size böyle,

televizyonda izleyecek bir şey mi bulamadınız, evde çekirdek mi bitmiş, anneniz odanızı toplamadınız diye çemkirdi mi yine nermin teyzenin yanında, neden bu can sıkıntısı, gidin angry birds,pes falan oynayın, hava güzel çıkın bi temiz hava alın, hep böyle beyniniz sulanıyor bilgisayar başında, islam yazıp haberlerde mi aranıyor ne oluyor,

yok öyle şey kardeşim rahat ol sen.

Sitelerde Paylaş

Kusura bakmayın ama sizin amacınız sadece islamı kötülemek. Bilmem kimin v yaka hakkındaki görüşleri islamı neden bağlasın?

O kişi bir kere bilmem kim değil, İslam şeriatı ile yönetilen bir ülkenin yine bu şeriatı savunan bir bakanı. Bu ülkede şeriat mahkemesi izin vermeden insanlar din bile değiştiremez. Din değiştirmek için çıkış dilekçesi verilmesi gerekiyor. Ardından yine İslam şeriat yasalarına uygun olarak 2 sene bir kampta bekletiliyorsun tekrar İslam'a girip girmeyecek misin diye. Bu kişiler kendilerinde İslam adına söz hakkı sahibi olduklarına inanıyorlar. Dolayısıyla bilmem kimin görüşü diye İslam'dan ayrı ya da gayri tutamazsınız. Sadece Malezya vatandaşı olmadığına şükredebilirsin. Onlar da senin inandığın şekilde hafif bir İslam'ı ret ediyorlar. Sen de kimsin ki İslam adına söz söylüyorsun diyorlar..

tarihinde kozmopolit tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...