Jump to content

İslam neden geri kaldı?

Recommended Posts

KHF ve Exseddx beklenildiği gibi MrsMissing'e şukranlarını sunmuş ona Allahtan rıza dilemişler.

İletileri beni çok güldürmüştür.

Hala kahkaha attığımı bilmelisiniz.

KHF ve Exseddx, MRsMissing'in Amerikaya neden karşı çıktığını acaba bilioyorlar mı?

Elbette hayır :)

Bilseler ona bunca teşekkür ve iltifat yağdırırlar mı?

Bu müslümanlar MrsMissing'in Amerikaya, Türkiyedeki eğitim müfredatına din dersleri eklenmesi için baskı uyguladığı için karşı olduğunu bilselerdi, ona hala şükranlarını sunarlar mıydı?

MrsMissing'in İslamdan kurtulamamızdan Amerikanın sorumlu olduğunu iddia ederek, Amerikaya Türkiyenin başına din belasını saldığı için ateş püskürdüğünü bilir mi bu müslaman arkadaşlarımız.

Elbette bilmezler.

Çünkü bilgi müslümanlarda olmayan bir şeydir.

Müslüman ateistler de tıpkı onlar kadar bilgisizdir.

Bu missing adlı arkadaşımız bunu en güzel şekliyle kanıtlamış oldu.

Ben missinge ne zaman şükran sundum?

Sitelerde Paylaş
  • İleti 505
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Şimdilik Bütün inanmayanları öldürmeye karar verdik.Böylece en ileri toplum biz olacağız.Beğendin mi.

Zevzeklik yapma. Zaten İslam'ın hedefi bütün dünyayı müslüman yapmak, olmayanı da hükmü altına almak değil mi? Zaten gerçek İslam'ın hedefine uyan birşey söylemişsin. Yani yapabilirseniz yapacağınız budur.

Zaten ilerlemeden ne anladığınız da ortada. Elalemin topraklarını işgal edip mallarını yağmalama sizler için ilerleme sayılıyor. Tabi laik bir reformcuysan benim seninle ilgim yok.

Sitelerde Paylaş

Dediğim hala geçerlidir.

"Eğer çözüm bulamazsanız İslam kaynaklarının hiçbir işe yaramadığı da ortaya çıkacak. Bunu size tekrar hatırlatacağım buralarda olursam."

Böylece İslam kaynaklarının bomboş olduğunu göstermiş oldunuz.

Sitelerde Paylaş

İslam'ın hedefi dünyada eşitliğe dayalı ahlaki bir toplum düzeni oluşturmak.

Saçmalama. İslam kaynakları İslam'ın hedefini "din sadece Allah'ın oluncaya kadar savaşmak" olarak vermiştir. Bu cehaletle gelmiş burada gevezelik ediyorsunuz.

Sitelerde Paylaş

Saçmalama. İslam kaynakları İslam'ın hedefini "din sadece Allah'ın oluncaya kadar savaşmak" olarak vermiştir. Bu cehaletle gelmiş burada gevezelik ediyorsunuz.

Kur'an'ı bütün olarak anlaman ve kavraman lazım.

Sitelerde Paylaş

İslam'ın hedefi dünyada eşitliğe dayalı ahlaki bir toplum düzeni oluşturmak.

Kendinizi korudunuz, ahlaklı adil bir toplum yarattınız, dünya kaldı zaten..

Görmüyor musun İslam toplumlarının halini be? Elin gavuru gelip üç günde ananızı ağlatıyor, sizi birbirinize düşürüp kırdırıyor, canınıza okuyor. Açlık, sefalet, ahlaksızlık, çürümüşlük... hepsi İslam ülkelerinde değil mi?

Bu işte bir terslik yok mu Allah aşkına? Göremiyor musunuz?

tarihinde Mrs. Missing tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kendinizi korudunuz, ahlaklı adil bir toplum yarattınız, dünya kaldı zaten..

Görmüyor musun İslam toplumlarının halini be? Elin gavuru gelip üç günde ananızı ağlatıyor, sizi birbirinize düşürüp kırdırıyor, canınıza okuyor. Açlık, sefalet, ahlaksızlık, çürümüşlük... hepsi İslam ülkelerinde değil mi?

Bu işte bir terslik yok mu Allah aşkına? Göremiyor musunuz?

Görüyorum.Ama bir düşün Osmanlı 1400lerde falan tüm dünyaya hakim olsaydı.Ne güzel bir dünya olurdu o dünya.

Devleti insanlar yönetiyor.Suç onların dinin değil.

Sitelerde Paylaş

Görüyorum.Ama bir düşün Osmanlı 1400lerde falan tüm dünyaya hakim olsaydı.Ne güzel bir dünya olurdu o dünya.

Devleti insanlar yönetiyor.Suç onların dinin değil.

Böylece Osmanlı hakkında da hiçbir şey bilmediğini belli ettin.

Sitelerde Paylaş

kuranı bütün olarak idrak etmen gerek diyen salaklara itibar göstermeyin lütfen..! Çünkü öyle bir şey yok. islam neden mi geri kaldı? cehalet ve islam birleşince sonucu çok kötü oluyor. islamın da temelinde cehalet var. daha fazla söze gerek yok sanırım!!!

Sitelerde Paylaş

Verecek cevabın olmadığı zaman hemen kişilere saldırırsınız. Başlığa dön. Evet anlat bakalım. Çözümün ne? Kuran'ın çözümü ne?

Çözümüm olduğunu söylemedim.Ama aklımda birtakım şeyler de yok değil.

Sitelerde Paylaş

Tamam işte. Bütün iddialarımı ispatladın.

Bu sistemi tüm dünyaya yaymak için cihad şart.Ama önce o sistemi kurmak lazım.Bu yobazlarla kurmak zor maalesef. :/

tarihinde xseddx tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...