Jump to content

ALLAH YOKTUR. ÇÜNKÜ ALLAH'A GEREKSİNİM YOKTUR.

Recommended Posts

Kadın için de aynı şeyi söylemiş mi? Yani 4 erkek alabilirsin ama 1 erkek uygun demiş mi? Hepimiz uğraşıp duruyoruz düşünce üretiyoruz. Kimimizi öğretmen, kimimiz doktor bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. Ancak din adamları ne yapıyor? Onlara verilen ve harcanan emeklere yazık. Beleşten meslek sahibi oluyorlar. Kadın-erkek eşitliğinden konuyu hemen 180 derece, yaratma olayına getirmeniz de çok ilginç. Kıvır kıvır nereye kadar. Bir bilim insanı sivri sinek yaratmayı neden istesin ki? Öyle bir kavramı neden düşünsün? Bu ona ne kazandırır? Takıntılı olmak kötü bir şey. Takılıp kalmışsınız yaratmaya. Yok öyle bir dalga.

. Bilim adamları yaratılmış seyleri araştırıp buluyorlar bişey yarattıkları yok.hazirin üzerinde çalışıyorlar
Sitelerde Paylaş
  • İleti 529
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

. Bilim adamları yaratılmış seyleri araştırıp buluyorlar bişey yarattıkları yok.hazirin üzerinde çalışıyorlar

Bilim adamlari sihirbazmi?

Gavur dediginiz, kafir dediginiz bilim adamlari kesfediyor sonra Muslumanlar cikip "aha bu zaten Kuranda varmis" diyorlar. Iyi varda ne diye 1400 yildir farkedemediniz bre mahlukatlar?

Bilim Allah var yada yok ile ugrasmaz, bilim her seye cevap vermek zorundada degildir. Zevkle kullandigin, arzularini tatmin ettigin bu internet, bilgisayar gibi seyler bilimin, teknolojinin urunudur, kabul etmiyorsaniz brakin bunlari ve gidin Arap collerinde yasayin.

Sitelerde Paylaş

Seni gidi bilimin eteğine sarılmış çaresiz insan. Bilim adamları bile kabul ediyor zaten bir yaratıcı olmadan bunlar olmaz biz yaratılanın üzerinde çalışıyoruz diyee sen neyin mücadelesini veriyonnn

Yalana bak! Bilimadamlarının çoğunluğu dinsizdir. Ayrıca kalanların kastettikleri yaratıcı ile senin putun arasında hiç bir benzerlik yok.

Sitelerde Paylaş

Hayali şeytanın üretildiğı ve bulunduğu yerler demek ki camilermiş...

...allahta öyle.!

Marka ismi: Allah

Üretim tarihi: 720

Son kullanılma tarihi : Kokmuş ( kullanılmamalı )

Üreten firma: Cami

Kimse boş yere allahı, şeytanı başka yerlerde arayıp enerjilerini tüketmesin.

Demek ki camilerin içlerinde şeytan çalıp allah göbek atmakta.

Pek eğlenceli olsa gerek...

..bakmak lazım.

Sitelerde Paylaş

...allahta öyle.!

..bakmak lazım.

. Evet ben ara ara namaz kılan bı adamım çok yorgun oldugum geç yattığım saatlerde bile uykusu ağar bı adam oldugum halde bile top atsalar bile uyanmayacak bı adam oldugum halde bile oturduğum yerde ezan sesi olmadıgı halde bile her sabah aynı saat te kulağıma biri ezan okur ve irkilerek kalkarım. Pencereyi acarım ve bakarım ki ta karışıkkı tepede bı camiden sinek vizilisi gibi zor duyulan bı ezan sesi.olaki o ezan sesini duyunca az daha uyumak isterim hemen ya öksürük tutar yada ayağım boşluğa basar gibi irkilerek kalkarım.namazi kılarım.bilinc altı saçmalığını atmayın ortaya simdi.is saatim 8 ama o saate sartlandigim halde saat kurmadan kalkamam .zaten insanın uykusunun en ağır olduğu saat sabah saati namazi vakti.iste kardes Allah sana nasip etmiyorsa bunu kalbin kararmışsa ben ne yapayım hep düşünürüm beni o saate kaldıran şey ne diyee o ezan sesi nerden geliyor diyee bunu yaşayan milyonlarca Müslüman var bunlar tesadüf olmaz cunku bizzat şahsım şahit yıllardır bu olaya takı biraz günaha batayım o ezan sesi kesilir aylarca nezaman kendime ceki düzen vereyim gene her sabah biri resmen beni namaz kılmam icin kaldırıyor
Sitelerde Paylaş

...allahta öyle.!

..bakmak lazım.

. Su yazdığın yazıyı ve seni Allah'a havale ediyorum en azılı müşrikler bile bukadar patavatsiz hakaret etmemislerdir bigün çok pişman olacaksinda is isten geçecek inanmıyorsanız inanmada böyle hakaret ederek Allah'ın gazabını uzerine çekme .sonra hiç ummadığın bı anda Allah seni anlından yakalar görürsün alay ettigin seyii
Sitelerde Paylaş

. Su yazdığın yazıyı ve seni Allah'a havale ediyorum en azılı müşrikler bile bukadar patavatsiz hakaret etmemislerdir bigün çok pişman olacaksinda is isten geçecek inanmıyorsanız inanmada böyle hakaret ederek Allah'ın gazabını uzerine çekme .sonra hiç ummadığın bı anda Allah seni anlından yakalar görürsün alay ettigin seyii

İnanmadığı şeyin gazabından niye korksun be bülent?

Sitelerde Paylaş

Bu sözleri uçak düşerken desin onu anlından öperim burda sallıyor saldırıyor iste ne kadar yaşayacağının tapusu varr sanki

Bir gün ateist bir arkadaşla uçaktayım. Uçak türbülansa girdi.

Duyduğu panikten olacak, aniden ben hiç dua bilmiyorum ne olacak şimdi ! dedi.

Yani, insanların panik halinde hemen duaya/sureye başlamasını o kadar kanıksamış ki inanmasa bile çaresizlikten böyle tepki vermişti.

Önemli olan, panik halinde olmadan da Allah'ı anmak, namaz kılmak, Kuran okumak, hamd etmek.

Sitelerde Paylaş

Bir gün ateist bir arkadaşla uçaktayım. Uçak türbülansa girdi.

Duyduğu panikten olacak, aniden ben hiç dua bilmiyorum ne olacak şimdi ! dedi.

Yani, insanların panik halinde hemen duaya/sureye başlamasını o kadar kanıksamış ki inanmasa bile çaresizlikten böyle tepki vermişti.

Önemli olan, panik halinde olmadan da Allah'ı anmak, namaz kılmak, Kuran okumak, hamd etmek.

İslam'da din adına yalan söylemek serbest nasıl olsa. Salla gitsin.

Sitelerde Paylaş

İslam'da din adına yalan söylemek serbest nasıl olsa. Salla gitsin.

karnın ağrısın doktora git kansersin desin sana heryerini sarmış desin ve sen sonra aynı cesaretle gel burda yaz bakalım ilk isin google da tövbe nasıl kabul edilir diye yazıp araştırmak olacaktır bu kadar iddialı konuşuyorum cunku aynı olay ataist bı arkadaşımın basına geldigini son 3 ay onun çaresizliğini ve çırpınışına bizzat şahit olduk .onu ağlarken görseydi n .....hiç üstüne gitmedik sürekli dua et af dile dedik tevbe et dedik
Sitelerde Paylaş

Toplumlarda ataist var çok olmamada tek tuk var cocuğu eskiden beri tanındım ataist olduğunu sonradan öğrendim gezip tozmadim oncesindede ama halı sahada falan çok mac yapmıştık adam ataist diyede hastalaninca ziyaretinde gitmeyecekmiyizz o onun inancı ahim sahim bı dostluğum yoktu ama ortak arkadasımız çoktu neysee yaaaaa adam oldu gitti yapacak bişey yok

Sitelerde Paylaş

Yaratmak diye bir şey yok zaten a şaşkın. TAkıldın yine. Öyle bir amaç olamaz. Sen çok güçlü olduğunu düşün. Çok paran var yani. Sana bir kutu kibrite sığmanı istesem sığabilir misin? Güçlüsün işte sığsana kibrite derim ben de. Bunun ne kadar anlamsız olduğunu bilmekle bilim adamına hadi yaratsana demek arasında fark yoktur.

Sitelerde Paylaş

Evrendeki ve dunyadaki tüm düzenin ve amacın mantıklı açıklamasını yapamadığın müddetçe söylediğin hersey boss mantıklı bı açıklaman yokk bizim varr sebebinide Kur'an ve diğer inen kitaplar açıklıyor senin dediğin elle tutulur mantıklı bişey yokkkk fizik bilim kanun evrim insan olduuuuu. Evren böyle olduğu icin biz buradayız diyen mantıksızlık açıklanmayan bı görüş

Sitelerde Paylaş

Evrendeki ve dunyadaki tüm düzenin ve amacın mantıklı açıklamasını yapamadığın müddetçe söylediğin hersey boss mantıklı bı açıklaman yokk bizim varr sebebinide Kur'an ve diğer inen kitaplar açıklıyor senin dediğin elle tutulur mantıklı bişey yokkkk fizik bilim kanun evrim insan olduuuuu. Evren böyle olduğu icin biz buradayız diyen mantıksızlık açıklanmayan bı görüş

sen neden ateistforuma geliyon ?

Sitelerde Paylaş

Yaklasik 23 senedir 1500 km. den fazla olan uzakliklara ucakla. gidip gelirim... Avrupa'da ülkeler parçalanıp sınırlar artinca araba yolculugu oldukca yorucu olmaktadir.

Bir gün Amsterdam-Ankara THY ucaginda yanima allahin kocasi oldugunu iddia eden birisi oturdu ve başladık sohbete...

Çocuklarini, yasantisini her seyini anlatiyor ama ben bir türlü "kariniz allah şu anda nerde" diyemiyorum...

Diyemiyorum cünkü garibim olmayan görünmeyen hayal ürünü bir karisi olduğunu ögrenirse belki şok geçirir diye düşünmekteydim.

Adam bir küfürbaz karisi allaha agiza alinmayacak küfürler de ediyordu...

"Sen müslüman misin?" diye sorunca "yooo ben şamanistim" dedi... "Iyi de allah müslüman sen şamanist nasil oldu da evlendiniz?" sorusuna da "allah müslümanlardan hoşlanmıyor onlara işkence ızdırap çektirmeye bayılıyor özellikle müslüman kadınlara bende sadist kadın tanrılardan hoşlanıyorum" dedi.

Bu kadar eğlenceli keyifli zamanin nasil gectiğini bilmeden bir uçak yolculuğu yapmadım.

Adamin, allahin telefon numaralarini mail adreslerini de sormayi unutmuşum...

Müslüman inanclillardan rica etsem allahin ve kocasinin telefon numaralarini mail adreslerini verirler mi?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...