Jump to content

ALLAH YOKTUR. ÇÜNKÜ ALLAH'A GEREKSİNİM YOKTUR.

Recommended Posts

Bu sözleri uçak düşerken desin onu anlından öperim burda sallıyor saldırıyor iste ne kadar yaşayacağının tapusu varr sanki

Dua eden müslümanların uçağı düşmüyormu?

Dua etmeyen veya yanlış tanrılara dua eden insanların uçakları düşüyor..

Rusların uçağıda düşüyor, Amerikalıların uçağı da düşüyor, doğru Allaha inanan dua eden müslümanların uçakları da düşüyor..

Sitelerde Paylaş
  • İleti 529
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bu sözleri uçak düşerken desin onu anlından öperim burda sallıyor saldırıyor iste ne kadar yaşayacağının tapusu varr sanki

Sn Bülent bey

Uzun süredir Kanser tedavisi gören, ve maalesef şu 2 hafta içerisinde tekrar bir nüks yaşayan bir birey olarak ortalama ömrümün sizlerden daha kısa olacağı malumunuzdur. Uçak örneğini bir kenara bırakırsak, benim gibi rahatsızlığı gereği ölüme sizlerden bir adım daha yakın olan inançsız insanların, herhangi bir tanrıdan şifa dilememeleri vermiş olduğunuz "Sıkıştıkları anda Allah diyeceklerdir" tezinizi çürütmektedir.

Sn Bülent bey

Allah veya diğer dinlerin tanrıları bizim için bir kurtarıcı veya bizi öldürecek bir kavram değillerdir.

Lokalde Allah'ın genelde tanrı adı verilen soyut kavramların bil'fiil tarih sahnesinde doğğumuna şahit olan bizlerin, var olmayan kavramlardan medet beklememiz öncelikle edindiğimiz bilinç ve farkındalığa karşı saygısızlık olacaktır diye düşünmekteyim.

Sitelerde Paylaş

Benim o kadar vaktim yok, her an ölebilirim. Bu yüzden üst düzey zekalı birileri çıkıp da falan gezegende de hayat var diyinceye kadar müslümanlığıma devam edeyim.

Cübbeli, bence senin bahçene inen uzaylı sana, ikindi için abdest almam gerek ya hacım,uçan dairemin tesisatı bozuk bana biraz su döker misin diyecek.

Sitelerde Paylaş

Allahın çamaşır ipi de varmış...Öyle ya yıkadığı çamaşırları nereye asacak?

Tutabildigine de "Nanik" yapiyormus...

Beni neden tutup "nanik" yapamiyor?

Bakalim daha neler ögrenecegiz... Ne allahmis bu meret böyle?

Nerde nasil ve ne zaman istenilirse kullanilmakta ama ortada bir alet yok...

Bence birileri müslüman inanclilara ismi "allah" olan sanal bir alet satip onlari kekliyorlar...

Üzülmeli mi, gülmeli mi?

Sitelerde Paylaş

Erkekte meninin atılması, testis ve uzuvların âni kasılmasıyla olur. İçinde spermleri taşıyan bu suyun atım olayı, tamamen refleks mekânizmasına bağlanmıştır. Beyindeki merkezin bu sırada bir müdahalesi yoktur. İzdivaçta, pudental sinirler yoluyla -iletilen uyarılar- sırt kemiklerinden thoracal-1 (birinci göğüs omuru) ile, lumbar 2 (ikinci bel omuru) kemikleri bölgesinde bulunan, 14 sırt omuru arasındaki sempatik çekirdekler uyarılır. Buna cevap, göğüs kaburga kemikleri ile omur kemiklerinin birleşim yerinin altında bulunan deliklerden verilir. Cevabî uyarılar truncus sympathicus ve plexus pelvicus'tan gangionlara uğrayıp, cinsiyet organlarına gelir; fırlatmayı önleyen düz kasları gevşetir, fırlatmayı sağlayacak olan ductus deferens ve vesicula seminalis kaslarının kasılmasını sağlayarak meniyi fırlatır. Şimdi bu anatomik tespitle, Kur'ân-ı Kerim'de anlatılanlara bakalım: "İnsan neden yaratıldığına bir baksın; o, atılan bir sudan yaratıldı. (O su) bel kemiği ile göğüs kemikleri arasından çıkmaktadır." (Tarık, 86/5-7)

Âyette geçen sulb ve terâib tabirlerini; bazı tefsirciler göğüs ve bel kemikleri, bazıları da erkek ve kadının bel kemikleri olarak yorumlamışlardır. Ancak bugünkü anatomik bilgilerimize göre ise, "atılan su" erkekten olduğuna göre, sulb tabirini kuvvetli mânâsına aldığımızda -erkekte omurganın en kuvvetli ve iri omurları olan bel (lumbar) omurlarını katı ve sağlam mânâlarını da nazara alırsak- omurganın birbiriyle kaynaşmış ve sağlam bir yapı teşkil etmiş sacral (sağrı) bölgesi olduğunu anlamak mümkündür. Bu durumda "suyun atılması" ile gerekli işlemin yaptırılacağı sinirler bu bölgeden daha yukarıda demektir.

Âyetteki sulb ve terâib ifadeleri çoğuldur ve kemikleri kelimesiyle, birden fazla kemik arasından çıktığı ifade edilmiştir. Bu durumda, hem bel ve sağrının, hem de göğüs omurlarının çok sayıda olduğunu anlamamız gerekir. Nitekim thorasic omurlar (göğüs) 12, lumbar omurlar (bel) 5, sacral omurlar (sağrı) 5 tanedir (Şekil 1).

İlmin, bilhassa tıp ilminin, çok geri olduğu bir çağda, hiçbir insan cesedi üzerinde anatomik çalışmanın ve fizyoloji deneyinin yapılmadığı, bilim tarihince sabit bir husustur. Yukarıdaki âyetin bugünkü anatomik bilgilerimize dayanan gerçeklerle örtüşmesi; Kur'ân'ın, bizi yaratan ve bedenimizi bizden daha iyi bilen Allah'ın kitabı ve Efendimiz (sas)'in de, Kur'ân'ı bize ulaştıran elçi olduğunu gösteren yüzlerce delilden biridir.

Yaw spermin ve meninin omurga kemiklerinden geldigini nerden biliyor bu kitapppp hele o çağda

Sitelerde Paylaş

Herkes etrafı inancına göre görür..

Sen olaya komedi diye bakarsan komediymiş gibi görünür..

Ciddiyetsizlık senin bakış tarzında..

Yoksa yaratılışta değil...

Dokuz ay 10 günde evrim değil, yaratılış gerçekleşiyor...

Çünkü evrimin milyonlarca seneye ihtiyacı var..

Sitelerde Paylaş

Nihayet deniz bitti kara göründü allahın kıçına tekme vuruldu...

"Sap yeyip saman savurmak nasıl olur?" diye soran varsa yukarıda ki iletiyi okuyarak öğrenebilir.

Kayserili eşegine yeşil gözlük takıp kuru samanı ot diye yedirdiğini zannedip mutlu olur ama eşek ot değil saman yediğinin farkındadır.

Detaylı açıklamaya gerek var mı?

Efendim...???

Sitelerde Paylaş

cigi sen allaha böyle küfür etmeye devam et, öyle bir tokat yiyeceksin ki,

neye uğradığını şaşıracaksın.

tek dileğim, allaha küfür edenlerin, hidayet bulamadan uzun süre yaşayıp, sonra ölmeleridir.

inançsız ca uzun yıllar yaşayıp ölmeniz,

senin gibi kafirlere hidayet gelmez inşallah.

sende amin de.

Sitelerde Paylaş

cigi sen allaha böyle küfür etmeye devam et, öyle bir tokat yiyeceksin ki,

neye uğradığını şaşıracaksın.

tek dileğim, allaha küfür edenlerin, hidayet bulamadan uzun süre yaşayıp, sonra ölmeleridir.

inançsız ca uzun yıllar yaşayıp ölmeniz,

senin gibi kafirlere hidayet gelmez inşallah.

sende amin de.

Yahu hem Allah'ın sonsuz güce sahip olduğuna inanıyorsun hem de bir ölümlü Allah'la dalga geçtiğinde zıvanadan sen çıkıyorsun.

Kuran'da Allah insanları yıldırımla çarptığını anlatıp durur. Neden cigi'yi de çarpmıyor?

Sence bunda bir gariplik yok mu?

Sitelerde Paylaş

Kayserilinin Eşeği gözünde yeşil gözlük olduğu halde samani otu ayirt edebilmekte ama müslüman inancli insanlar uyduruk hayali bir seyin allahin olmadigini anlayamamaktalar.

Acaba neden?

Bir de bu uyduruk allahi savunabilmek icin yirtinip tepinmelerini görmek insani gülmekten kirip gecirmekte...

Acaba bunun farkindalar mi?

Sanmam...

Sitelerde Paylaş

allahın hikmetine kimse akıl sır erdiremez.

bak güzel kardeşim, bu dünyada bir insan 70 yıl atesit olarak inkar eder, hatta küfür eder,

sonunda allah hidayet nasip eder,

doğru yolu bulur, tertemiz günahsız olur, yeni doğmus bir bebek gibi,

ona bir dünya laf söyleyen müslümanların da ettiği küfürler silinmez,

görüyomusun allahın adaletini,

adam sıfırlanıyor biz günaha batıyoruz.

bundan dolayıdır ki, allaha küfür edenlere rabbim hidayet vermez ve uzun yıllar yaşarlar diyorum.

neden yıldırım çarpsın ki,

allah bu dünyada herkese bir mühlet verir, o zaman gelene kadar, yap yapabildiğini,

ister küfr et, ister , dua et, ister hamd et,

ne edersen et,

hiçbirşey karşılıksız değil,

rüzgar eken fırtına biçer.

şu kuranı kerimi de iyice ağzınıza sakız yaptınız,

kuranı anlamak için ortasından bir ayet seçip, dalga geçerek ancak kendinizi kandırırsınız.

önce 1. basamağa bir adım atın, ilk hamleyi yapın, sonra 2.3.4.

basamak nedir , katman nedir, yukarı çıkmak nedir, bunları görmeden , bir basamak yok diyorsunuz.

yada basamak eğri , basamak güçlü değil....

sizin bir defa kalbiniz red etmiş daha cümleye başlamadan inkar ediyorsunuz ki, biz ne söyleyebiliriz.

Sitelerde Paylaş

Minumum kapasite maksimum beklenti beyin diyoruz ya...

...iste yukarida kaniti.

Annesini, babasini, dogdugu cografyayi secme hakkinin olmadigindan dahi haberleri yok bu gariplerin.

Finlandiya'da dogsa nasil bir dünya görüsüne sahip olabilecegini acaba idrak edebilir mi?

Ya da Nepal'de...

Sitelerde Paylaş

merak etme, isterse kuzey kutbunda olsun bir insan,

hidayet güneşi kalbe doğdumu, mesafelerin ve coğrafyanın önemi yoktur.

birde sen düşün...

birgün öleceksin, toprağa gömüleceksin.

eyvah diyeceksin.

oysaki karşılaştığıkların insanalrın anlattıklarının binlerce katıymıs.

bize bunlar söylenmedi diyeceksin.

eyvahların para etmeyecek.

işte o zaman o vucudunda bulunan enerji, sonsuza dek kalacak,

ebedi bir hayatta inkarlarının ve küfürlerinin içerisinde, kendine ve seni bu küfüre sokanlara lanetler yağdırmaya çalısacaksın.

ama diller susacak, organlar cevaplayacak.

fizik kuralların orada para etmeyecek.

dünyanın kanunları orada olmayacak.

yanında senin gibilerle ebediyyen bir arada kalacaksın.

ozaman sorularınızın cevabını görürsünüz.

mesela cehennem de neden odun var, diyenler,

neden kimyasal bir madde yok diyenler,

acaba odundan kasıt kurumuş ağaç mıdır.

allahın varlığının kelimelerle tasvirini değilde, azametini görünce,

eyvahlar kar etmeyecek.

umarım bu inancınızla uzun bir ömür yaşarsınız.

Sitelerde Paylaş

merak etme, isterse kuzey kutbunda olsun bir insan,

hidayet güneşi kalbe doğdumu, mesafelerin ve coğrafyanın önemi yoktur.

Sen bu kafayla Muhammed zamanında doğmuş olsaydın en önde sen küfrederdin Muhammed'e tanrılarımızla alay ediyor diye.

Senin gibiler düşünmez, sadece öğretileni tekrarlar.

Eğer düşünseydin hemen cevap yazmak yerine cigi'nin söylediği ihtimaller üzerinde ciddi ciddi kafa yorardın.

Sen müslümanlardan başka herkesi kafir ve cehennemlik görüyorsun ya, bir hristiyan da aynı senin gibi düşünüp seni cehennemlik ve kafir görüyor.

Sitelerde Paylaş

cehennem tanımını dahi bilmiyorsun,

ben kimseyi cehennemlik olarak görmem, bana bu hak verilmemiş

daha islamı bilmeden şahsım adınada yorumlar yapıyorsun.

islamiyette kimin nasıl ve ne sonla haşr olacağını kul bilemez sadece allah bilir.

birde senin gibi düşünelim, en azından ben birşeyler görüyorum,

senin gibi hiçbirşeyden koca bir kainat yaratmıyorum demi.

hiçbirşey yokken evreni oluşturan bir zihniyet,

balık baştan kokmuş, kelimeler ne anlatır ki,

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...