Jump to content

ALLAH YOKTUR. ÇÜNKÜ ALLAH'A GEREKSİNİM YOKTUR.

Recommended Posts

• İleti 529
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sen toprakla uğraşırsan toprak olursun tabi, kişi sevdiğiyle olur unutma..... :) Sen daha bekle yerden bir fasülye gibi fırlayacağım diye... :) öbür tarafta Allah kolaylık versin.... :)

Bir emirle ordu nasılki arş emrini alıp emre inkıyat ediyorsa sende o arş emrini alacaksın fasulyeee...

Sitelerde Paylaş

Ben yeşerdim de, sizler daha yeşerebilirseniz yeşereceksini anlaşılan. Allah kolaylık versin... Yeşerin de görelim... :)

Hergün ölüyorsun her sene iki kez bedenin hücrelerini iki senede bir bir kısım organlarını beş senede bir tüm varlığın haşri yaşarken sen buna hala akıl erdiremedin ıspanak

Sitelerde Paylaş

Nasıl yapılır?

BÜYÜ YAPAN KİMSE DEMEK,ÖZEL GÜÇLERİ OLAN KİMSE DEMEK DEĞİL ELBET,

BENİ HANGİ KONUDA SINAMAYA ÇALIŞTIĞINI ANLAMADIM.

BİR ÇOK YERDEN BÜYÜNÜN ÇEŞİTLERİNİ BULABİLİRSİN,

BU FİTNE YAYMAKLA ALAKALI BİR DURUMDUR,

ALLAHIMIN KARŞI OLDUĞU BİR YAPIM..

BİZİM YAPTIĞIMIZA BÜYÜ DENMİYOR ESASINDA ,DUA DENİYOR,(düşünülmesi gereken çok şey var bu satırda)

Sitelerde Paylaş

Hergün ölüyorsun her sene iki kez bedenin hücrelerini iki senede bir bir kısım organlarını beş senede bir tüm varlığın haşri yaşarken sen buna hala akıl erdiremedin ıspanak

beden bu, yılıkacak elbet. Yıkıl yapıl alemi burası. Haşr'ı da, neşr'ide burada görecen, yok sa çok beklersin... :)
Sitelerde Paylaş

BÜYÜ YAPAN KİMSE DEMEK,ÖZEL GÜÇLERİ OLAN KİMSE DEMEK DEĞİL ELBET,

BENİ HANGİ KONUDA SINAMAYA ÇALIŞTIĞINI ANLAMADIM.

BİR ÇOK YERDEN BÜYÜNÜN ÇEŞİTLERİNİ BULABİLİRSİN,

BU FİTNE YAYMAKLA ALAKALI BİR DURUMDUR,

ALLAHIMIN KARŞI OLDUĞU BİR YAPIM..

BİZİM YAPTIĞIMIZA BÜYÜ DENMİYOR ESASINDA ,DUA DENİYOR,(düşünülmesi gereken çok şey var bu satırda)

Sen büyücümüsün? yuuuuh yane... :)
Sitelerde Paylaş

beden bu, yılıkacak elbet. Yıkıl yapıl alemi burası. Haşr'ı da, neşr'ide burada görecen, yok sa çok beklersin... :)

Etrafına bak herşey sana yeniden dirileceksin diyor.Sen burada bir kere külliyen öleceksin sonra nasıl ki kıştan sonra bahar geceden sonra gündüz yaşanıyorsa sende bunu yaşayacaksın ve yeniden dirileceksin.

Sitelerde Paylaş

Allahımın sevdiği bir kulu olmak için,her an onun huzurunda dua ettim.

Resule aşk duydum,

Rabbe sığındım.

Yeri ve göğü yaradana hep yakındım.

Benim aram hiç yok. Allah ile senin de aran olmasın. Göz ve göz kapağı arasına nasıl bir toz giripte canını acıtıyorsa öyle canın acır....
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...