Jump to content

ALLAH YOKTUR. ÇÜNKÜ ALLAH'A GEREKSİNİM YOKTUR.

Recommended Posts

aslında böyle tek tek iyi gidiyor,

buyur sor daha cıkmadım,

bend ebu şekilde sor diyorum yanlış anlama

bilir kişi yada ehil kişi değilim,

nacizane ne biliyorsam onu aktarıyorum.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 529
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Beyin kablolari kisa kontak yapip sigortalari atmayan müslüman inancli forumdaslarimiza yardimci olabilmek icin devam edelim...

Allah kac derecede sicaklikta su ile yikanir, yikanirken sabun mu, sampuan mi kullanir?

Sirtini keselemesi icin kocasindan yardim ister mi?

Bornozu, havlulari hangi renktir ipek midir, pamuk mudur, pamuk naylon karisik midir?

Benim önerim Cin mallarini kullanmasa iyi olur.

...sagliga zararlidirlar.

Zaten uyuz birde Cin mallarini kullanirsa iyice uyuz olur müslümanlardan hincini cikartir.

Benden söylemesi.

Sitelerde Paylaş

Ya sen gerçekten müslüman mısın, Kuran'dan haberin var mı?

Kuran Muhammed'in sözlerinden oluşan bir derleme değil mi? Bu derlemenin de püf noktası ""Ben Allah'ın elçisiyim, bana inanan ve dediklerime uyanlar sonsuza kadar cennette alem yapacak, inanmayanlar ise sonsuza kadar derileri değiştirile değiştirile yakılarak işkence edileceklerdir. " değil mi?

Muhammed'e inanıyor ve dediklerini yapıyor musun? İnanıyor ve yapıyorsan cennete gitmeyecek misin inancına göre?

Ben de inanmadığım için cehenneme gidip sonsuza kadar yakılmayacak mıyım yine senin inancına göre?

ben burada boşuna laf yapmak için bulunmuyorum,yazılanlar için çok üzüldüğüm için buradayım,hem sizlerin,hemde bazı müslüman kardeşlerin yazdıklarına üzülüyorum,

Elhamdülillah müslümanım,Kur'anı elbet biliyorum çünkü 6 yaşında kur'anı hatim edip 10 yaşında hafız oldum,hem arapça hemde türkçe,

mekkede kaldım 7 yıl,ve kabede müslümanlara kur'an okudum 7 yıl boyunca,

Allaha inanan her insan cennete gider mi?hristiyanlarda inanır lakin cehennemlikler hepsi,bunu tahmin ediyorum,

bizler ise inanıyoruz elbet,ama tabiki her müslümanda günahlarının cezasını Allah hepsini affetmedikçe cehennemde cezasını çektinden sonra cennete gidecektir..

Allah cehennemden uzak tutsun ,

Resul ise Allahın seçtiği bir kuldur,Allahım neyi indirmiş ise onu iletir,

Ki Rabbın dostum dediği bir Resul için Allah neden böyle sözler söyletmesin,

Araplarıda büyütmeyin,her arap ta müslüman değildir,öyle görünebilir,

Ben devamlı mekke ve Medineye giderim,oradada bir ikametim var,

ve benim orada yaşadıklarımı eğer sen yaşasa idin,sen benden çok müslüman olurdun bundan eminim,Tıpkı Rasulden çok emin olduğum için,

Sitelerde Paylaş

ben burada boşuna laf yapmak için bulunmuyorum,yazılanlar için çok üzüldüğüm için buradayım,hem sizlerin,hemde bazı müslüman kardeşlerin yazdıklarına üzülüyorum,

Elhamdülillah müslümanım,Kur'anı elbet biliyorum çünkü 6 yaşında kur'anı hatim edip 10 yaşında hafız oldum,hem arapça hemde türkçe,

Kuran'a bu kadar yatırım yapanın onu savunmasından daha normal bir şey olamaz.

Allaha inanan her insan cennete gider mi?hristiyanlarda inanır lakin cehennemlikler hepsi,bunu tahmin ediyorum,

bizler ise inanıyoruz elbet,ama tabiki her müslümanda günahlarının cezasını Allah hepsini affetmedikçe cehennemde cezasını çektinden sonra cennete gidecektir..

Kuran'ı o kadar okumuşsun ama anlamadan okumuşsun.

Hristiyanların cehenneme gideceği kesindir Kuran'a göre, bu bir.

Kuran'da cehenneme girip çıkma ve cennete girme diye bir şey yoktur, bu da iki.

Muhammed sadece Allah adında bir tanrının onu seçtiğini iddia eder ki bu da kocaman bir yalandan ibarettir.

ve benim orada yaşadıklarımı eğer sen yaşasa idin,sen benden çok müslüman olurdun bundan eminim,Tıpkı Rasulden çok emin olduğum için,

Araplarla derdim yok, diniyle var.

Sitelerde Paylaş

Bu konuda kesin konuşmamak lazımdır,müslüman kardeşlerime anlatmak istediklerimi anlattığımda rahatça anlayabiliyorlar.

hristiyanlar cehennemliktir,evet,Kur'an konusundaki bilgimi anlaman lazım ki anlamadan okumuşsun kelimesi olmamış,her hristiyan hristiyan olarak ölmeyebilir,

Kuranda girip çıkma denilen bir mevzuat elbette yoktur,ben islam dışında kalanların bu konuları saptırma safhasında olduklarını unutarak yaptığım bir gaftır bu.

bizler dünya hayatındada cehennemi yaşarız,

bu forum için kullanmamam gereken bir kelime idi bu,

biz ne Allaha ortak koşup müşrik olduk,

ne iki yüzlü olup münafık olduk,

ne rabbe verdiğimiz sözü bozup fasık olduk,

nede islamın dışında kalıp kafir olduk,

Allahın izniylede cehennemden çıkıp,cennete gitmekle müjdelendik.

Muhammed sadece Allah adında bir tanrının onu seçtiğini iddia eder ki bu da kocaman bir yalandan ibarettir.

Sitelerde Paylaş

bunun için bir ispat bulamazsın,tamamen sizlerin uydurması,delilsiz bir şekilde...

Sitelerde Paylaş

Kardesim bu ataistlere 2 tane melek göstersen bile inanmazlar at gözlüğü var bunlarda inanmazlar burada onlarla mücadele ettikçe aslında bizde günaha giriyoruz inanılmaz hakaretler var allaha Kuran'a resule Allah'a havale ett geç burda kimseyi yola getiremediğin gibi dikkat et onlar kafanda en ufak şüphe hissi uyandır p. İmanını yok etmesinnn

Sitelerde Paylaş

Allak hakkinda bilimsel elle tutulur bir sey hala anlatilmis degil...Bol bol laf salatasi yapilmakta üstelik kuran ayetlerinden bir haber kulaktan duyma masallari tartismaya sunmaktan da cekinilmemekte.

Kurani Arapca okumayi ögrenen Arapca bilmeyen birisi kuranin icinde neler oldugunu bilmez...Papaganla bir farki yoktur...Papaganlar konustuklari kelimelerin ne anlam ifade ettiklerini bilmezler.

Allahın eteğinin 78 beden olmadigini kanitayabilecek dini bütün bilgili müslümanlar araniyor...

Öyle ya anlata anlata günlük islerinde kullana kullana bitiremiyorlar allahi.

Birisi de cikmis melek gösterecegini söylemis...

....önce tarifini rica edelim.

Allahi tarif edip anlatamiyorlar belki melegin nasil bir sey oldugunu anlatirlar.

Turşusu olur mu?

Sitelerde Paylaş

Allak hakkinda bilimsel elle tutulur bir sey hala anlatilmis degil...Bol bol laf salatasi yapilmakta üstelik kuran ayetlerinden bir haber kulaktan duyma masallari tartismaya sunmaktan da cekinilmemekte.

Kurani Arapca okumayi ögrenen Arapca bilmeyen birisi kuranin icinde neler oldugunu bilmez...Papaganla bir farki yoktur...Papaganlar konustuklari kelimelerin ne anlam ifade ettiklerini bilmezler.

Allahın eteğinin 78 beden olmadigini kanitayabilecek dini bütün bilgili müslümanlar araniyor...

Öyle ya anlata anlata günlük islerinde kullana kullana bitiremiyorlar allahi.

Birisi de cikmis melek gösterecegini söylemis...

....önce tarifini rica edelim.

Allahi tarif edip anlatamiyorlar belki melegin nasil bir sey oldugunu anlatirlar.

Turşusu olur mu?

Papagan kendisini bunlarla kiyasladigini bi duysa varya fena söver sana diyim :)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...