Jump to content

Seküler Bilimin Tanrıları

Recommended Posts

Bu arada Topu başkalarına atıyorum sanma. Top halen bizde ama gol atmak için uygun zamanı bekliyoruz..

Buradan bakınca hiç de öyle görünmüyor.

O top sandığın şey bomba aslında yakında elinizde patlayıp sizi de dibe götürecek bu kafayla devam ederseniz.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 48
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Birileri tarafından kandırıldığını düşündüğün oldu mu?

Yok ama senin Muhammed ve araplar tarafından kandırıldığın kesin. Bana inan, seni cennete sokacağım, orada hurilerle sonsuza kadar alem yapacaksın demiş, hemen kanmışsın.

Yahu sende de hiç zeka yokmuş, sorduğun soruların bumerang gibi kendine döneceğini hiç göremiyorsun.

Hiç hayatı boyunca Muhammed adında birine kayıtsız şartsız iman eden biri böyle çanak sorar mı bir ateiste?

Sitelerde Paylaş

Yok ama senin Muhammed ve araplar tarafından kandırıldığın kesin. Bana inan, seni cennete sokacağım, orada hurilerle sonsuza kadar alem yapacaksın demiş, hemen kanmışsın.

Yahu sende de hiç zeka yokmuş, sorduğun soruların bumerang gibi kendine döneceğini hiç göremiyorsun.

Hiç hayatı boyunca Muhammed adında birine kayıtsız şartsız iman eden biri böyle çanak sorar mı bir ateiste?

Yine 123.999 Peygamberi unuttun..! Neden Hz.İsa(as) ve Hz.Musa(as) ile iligili teorilerin yok hiç düşündün mü?

Sitelerde Paylaş

Yine 123.999 Peygamberi unuttun..! Neden Hz.İsa(as) ve Hz.Musa(as) ile iligili teorilerin yok hiç düşündün mü?

Onlar beni fazla ilgilendirmiyor, onları hristiyan ve yahudi kökenli dinsizlere havale ettim.

Türkiye'de de pu peygamberler pek önemsenmez, öylesine saygı gösterilir, o kadar. Müslüman için varsa yoksa Muhammed'dir.

Muhammed'in dini ile bunların dini arasında amansız bir rekabet vardır.

124.000 peygamber Kuran'da geçiyor mu? Kuran'da topu topu 25 civarı peygamberden bahsedilir, hepsi de yahudilerin uydurduğu peygamberlerdir, hatta bazıları peygamber bile değil kraldır.

Geri kalan 123.970 küsur peygamberin esamisi bile okunmaz, kimdir bunlar, kimlerden çıkmıştır, dinleri nedir, ortada en ufak bir kırıntı bile yok.

Sana göre bu 124.000 peygamberi Allah gönderdi değil mi? Bana 7 yy.dan önce bir tane üzerinde Allah yazan bir arkeolojik buluntu, yazıt veya belge getirebilir misin?

Allah Muhammed'le ortaya çıkan yepyeni bir tanrıdır ve yerel bir tanrıdır, arapların tanrısıdır. Araplar savaşla bir kaç millete daha bu tanrıyı zorla kabul ettirmiştir.

Sitelerde Paylaş

"Aydınlanma çağı" denilen zırvalardan bilimi kurtarmak kolay olmayacak ama İnşaAllah başaracağız..

****** aydınlanma aydınlanma diyip;

Işığı hep gözümüze gözümüze tutuyorlar; ne önümüzü görebiliyoruz, ne aklımızı çalıştırabiliyoruz.

Oldum olası aydınlanma, demokrasi laflarından nefret etmişimdir. Çünkü bu sloganların ardına saklanıp, saklanıp; sinip sinip şeytanlık yapıyorlar da ondan.

Sitelerde Paylaş

Oldum olası aydınlanma, demokrasi laflarından nefret etmişimdir. Çünkü bu sloganların ardına saklanıp, saklanıp; sinip sinip şeytanlık yapıyorlar da ondan.

bu dediğinin aynısı din için geçerlidir dostum.. insanlar aydınlanma ve demokrasi diyen birinin sözlerine bakıp düşünüp karar verebilirler.. ama birileri çıkıp din böyle diyor dedimi düşünme şansın olmadığı için arkasına saklanıp şeytanlık yapmak çok basitleşiyor..

tarihinde seven samurai tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...