Jump to content

Ateistler bu ayeti yorumlayın

Recommended Posts

Bütün lanet yalancıların üstüne olsun..

Hadi amin de bakalım..

Ne yalanı? Resmi internet stesinde duyurdular ve hala konuşuyorsunuz, arsızsınız vesselam.. tarihinde -inmanah- tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 320
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Amin neden diyemiyon, vicdan kimin yalancı olduğunu biliyor değil mi?

O halde niye kendini bu azaba atıyorsun...Bir sor istersen?

Ya sen ne kıt akıllısın ya, yalanınızı ifşa ettiler stelerinde duyurarak, bunlarla uğraştırdınız birde insanları, hala yazıyorsun, insan senin gibilere yazdıkça duvara yazıyor hissi uyandırıyorsun, hastamısın nesin?
Sitelerde Paylaş

İÇİLMEZ.

Fâtır 12

(Mekkî 43) İki deniz birbirine eşit olmaz. Bu tatlıdır, susuzluğu keser, içilmesi kolaydır. Şu da tuzludur, acıdır (boğazı yakar). Hepsinden de taze et (balık) yersiniz ve giyeceğiniz süs eşyası çıkarırsınız. Allah'ın lütfundan (nasibinizi) arayıp da şükretmeniz için gemilerin, denizi yarıp gittiğini görürsün.

Akdeniz'de buluşalım ve sana 1 şişe deniz suyu içireyim, ondan sonra tekrar görüşelim :D

Bu arada 2 denizin adını versene, hangi 2 denizmiş bunlar?

Dostum ben artık sana güvenmem.Deniz suyu içilmez dedin.Allah bu tatlıdır, içilir, şu tuzludur içilmez dedi.

Şimdi sen bana diyorsun ki, şu tuzludur içte gör.

İşte Allahın ayetine inanmayıp cahil insanın dediklerine inananlar böyle gaflet içindedir.Cahil insanlar kendi bildiklerinden başka birşey bilmezler.Bilen Allahtır.Dileyen düşünür öğüt alır.

tarihinde atılan2 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Gulu gulu

Allahın koyunu olarak meeeeee dersin değil mi Serdaar? Ondan ne gelirse güzel gelir nede olsa. Bak ben kabul etmemekte özgürüm ama sen değilsin, kulsan allaha melemen sana yük olmamalı di mi? Gerçi geldiğinden beri meliyorsun o başka tabi..
Sitelerde Paylaş

arapcada kure yuvarlak gibi basit kelimeler yokmuymus???

Arapça'da nehir, göl diye kelimeler de yokmuş.

O nedenle Allah kendini kısıtlı kelimelerle ifade etmiş.

Tüm akarsu, göl, nehir, dere, şelale, su birikintisi, deniz, okyanus vs'ye Bahr demiş.

Ama işin tuhafı Nehir kelimesi Arapça nehr'den Türkçeye geçmiş.

O esnada nehr diyeceğine herhal bahr demiş de olabilir.

:lol: :lol: :lol:

Sitelerde Paylaş

SON KEZ SÖYLÜYORUM KUR'AN'DA BAHR KELİMESİ SU BİRİNKİSİ ANLAMINDA DA KULLANILMIŞTIR.BU NEDENLEDİR Kİ SUYU İÇİLEN BAHR NEHİR ANLAMINA GELİR.AFEDERSİNİZ AMA BUNU ANLAMIYORSANIZ YAPACAK BAŞKA HİÇBİR ŞEY YOK.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...