Jump to content

DİN KÖTÜDÜR DİYENLER...

Recommended Posts

Kadın vazifesi olmayan bir işi üstlenmiş amacı sevap point mi herne haltsa orası şaibeli, neticede devletin acizliği var devlet görevini yapmamıştır, kadında dinen namahrem birine hiç haddi değilken sözde sahip çıkmışmış, dinende çağdaş hukudada olay yanlıştır.

Sitelerde Paylaş

Şaibe yok kadın açısından. Kadın kendinden emin yapıyor bunu.

sen durumu çok yanlış anlamışsın sana şöyle anlatayım din hem muhammed döneminde hem de şu an gerekli bir şeydir ve uzun yılları olacaktır çünkü insanlar kısıtlamalar olmadan (dünyanın %80'i böyle) örnek allah yoksa ben bacına tecavüz edeyim şeklinde düşünür. din kötüdür çünkü muhammed dahil insanlar kendi menfaatleri için kullanmıştır. insanlar belli bir bilince ulaştığınında dine gerek kalmayacak. yoksa hiçbirimiz şu an din anında yok olsun diyemeyiz toplumlar kaldıramaz ama ileride olacak

Sitelerde Paylaş

Şimdi islami kurallardan bahsetmek istiyorum biraz. İslam'a göre kadın kesinlikle bir cinsel objedir ve 2. sınıftır. Bir erkeğin nikahlı olmadığı bir kadının elini tutması dahi zinaya girer ve islamda zinanın cezası recmdir. Senin mükemmel dininin kurallarına göre hem o çocuk hemde güzel annemizin elini öpen spiker, annemiz ile birlikte kafası toprağa kadar gömülüp taşlanmak zordunda.

Şimdi sorarım sana; neresi iyidir bunun?

Sitelerde Paylaş

Şimdi islami kurallardan bahsetmek istiyorum biraz. İslam'a göre kadın kesinlikle bir cinsel objedir ve 2. sınıftır. Bir erkeğin nikahlı olmadığı bir kadının elini tutması dahi zinaya girer ve islamda zinanın cezası recmdir. Senin mükemmel dininin kurallarına göre hem o çocuk hemde güzel annemizin elini öpen spiker, annemiz ile birlikte kafası toprağa kadar gömülüp taşlanmak zordunda.

Soruna soruyla cevap vereyim. Sen anneni bahçıvanla, sütçüyle ve kankinle zina yaparken görsen ne yaparsın?

Sitelerde Paylaş

iyi olduğunu iddia etmiyorum zaten ama şu an mecburi diyorum yoksa din menfeat için kullanılan bir araçtır

Sitelerde Paylaş

Soruna soruyla cevap vereyim. Sen anneni bahçıvanla, sütçüyle ve kankinle zina yaparken görsen ne yaparsın?

Olaya annemi karıştırıp müslümanların bir tartışmayı ne kadar çirkin bir boyuta getirebileceğini gösterdiğin için sana teşekkür ederim öncelikle. Bu konularda ateistlere yardımcı olmanız çok hoş.

Yazdığım o paragraftan çıkarman gereken soru şuydu: ''Bu kadının recm edilmesi kötü bişeydir. E bu kadar güzel bir hareket yapan kadının taşlanması ne derece doğrudur? Bunu emreden din ne kadar güzel olabilir?''

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...