Jump to content

Hristiyanlık Hakkında Merak Ettiklerimiz

Recommended Posts

Sanki ortada bir iyi birde kotu birsey varda secim yapiliyor. Din dindir, hepsi aynidir, hepside insani yakar bitirir, Ama siddet vahset insan haklarina saygisizlik acisindan siralama yaparsak Islam en basta gelir.

Bizi bir tanri yaratti diyip , korku ile ona siginip ortacagda yazilmis bir kitabi uygulamaya kalkanlardan elbet bir gun kurtulacagiz, iste bu insanoglunun en buyuk zaferi olacaktir.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 373
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Artık,İslamın hassasiyetlerine dokunmamayı tercih ediyorum.

İslam benim ilgi ve ihtisas alanım değil.

Tanrım herkesin yolunu-gönlünü açık tutsun.

o zaman kendi dininde senin ihtisas alanın olmaz :)

Bağının meyvelerinden haberi olmayan bağcı gibi konuşuyorsun

Sitelerde Paylaş

Artık,İslamın hassasiyetlerine dokunmamayı tercih ediyorum.

İslam benim ilgi ve ihtisas alanım değil.

Tanrım herkesin yolunu-gönlünü açık tutsun.

Çünki siz eleştirel bakabiliyorsunuz ama bu eleştirel bakmayı başaramıyanlar kolaylıkla yönlendirilip,ateistler diye sivas katliamı yapıyor;beni tahrik etti diyerek rahipleri öldürüyorlar yada elçilik basıp masum olan elçiyi öldürüyorlar.Dinden döndü diye öldürme(İran) yada hapis (Mısır) cezası veriyorlar.Alevileri katlediyorlar.Artık bende hassasiyetleri var islamdakilerin ve bunlara dokunmamayı daha doğru buluyorum.Sonra giderler bir masumun canını yakarlar diye düşünüyorum.Ben kendi üzerime düşen payımı böyle yapacağım.

Artık Müslümanlar,müslümanlık,islam hakkında ilgi ve ihtidsas alanım olmadığında bu konuyu islamdakilere bırakıyorum

Sitelerde Paylaş

Çünki siz eleştirel bakabiliyorsunuz ama bu eleştirel bakmayı başaramıyanlar kolaylıkla yönlendirilip,ateistler diye sivas katliamı yapıyor;beni tahrik etti diyerek rahipleri öldürüyorlar yada elçilik basıp masum olan elçiyi öldürüyorlar.Dinden döndü diye öldürme(İran) yada hapis (Mısır) cezası veriyorlar.Alevileri katlediyorlar.Artık bende hassasiyetleri var islamdakilerin ve bunlara dokunmamayı daha doğru buluyorum.Sonra giderler bir masumun canını yakarlar diye düşünüyorum.Ben kendi üzerime düşen payımı böyle yapacağım.

Artık Müslümanlar,müslümanlık,islam hakkında ilgi ve ihtidsas alanım olmadığında bu konuyu islamdakilere bırakıyorum

Afrikanın en ucra köşelerine brezilya ya hristiyanlığı kim nasıl taşıdı acaba ?

Sitelerde Paylaş

İnancında evreni ne yarattı sorusuna bir cevap var mı.
Sitelerde Paylaş

kuru , yen mi ,bi porsiyon gönderiyim.Bu arada konuyu dağıtma sormaya devam et.

Emredersiniz efendim. Soralım o zaman (gerçi sormuştum ama araya kaynamıştı sanırım)

Hristiyanlara göre (tabii ayetler eşliğinde);

Tanrı dünyayı kaç günde ve ne zaman yaratmıştır?

Sitelerde Paylaş

İnancında evreni ne yarattı sorusuna bir cevap var mı.

Evreni Tanrı (Baba) yarattı.İsa,Tanrının sözü idi.Yeni anlaşmanın sözleri olarak.Tanrıdan kopuş yasayı getirdi.Tevratdaki gibi.Ama İsa ile bu kopuş barışa çevrildi.Kopuşun ortadan kalkmasını sağladı.Bunun için Baba kendinden olan İsa'nın öldürülüceğini bile bile aramıza indi.

Sitelerde Paylaş

Sanırım havariler de rahiplere vermiş. Hafızam yanıltmıyorsa 5-10 yıl önce Romanya'da rahipler bir rahibeyi cin çıkartmaya çalışırken öldürmüşlerdi. Rahmetliye bayağı bir zulüm etmişler.

Komik gelmiyor mu bu cin çıkarma işleri?

Bahsettiğin kadıncağız emily rose. Youtube veya internette exorcism of emily rose diye arattır.

Ben bir keresinde şeytan çıkardım Allah'ın izniyle. Şimdi ben olayı kendime yorsam, kibirden Allah'a sığınırım.

Allah bana gücü verdi ki ben de çıkardım itoğlu iti. Çok kuvvetliydi çıkardığım. O kişiye öyle ağır bir biçimde tasallut etmişti ki, kişinin fiziksel durumuna bile yansımış. Sonra hepsi düzeldi Rabbimin izniyle.

Allah'ın kelamı ve gücüyle yani Kuran + güçlü bir biyoenerji vasıtasıyla teşbihte hata olmaz, belini kırdım itin. Tabii ki o şerliler enerji boyuttalar, fiziki değil.

Sitelerde Paylaş

?.Misyonerlermi acaba.Tabii kapitalizm kullanıyormu misyonerleri ayrı bir sorudur.

Ancak İsa havarilerine "Gidin öğrencilerim olarak yetiştirin" demişdir.

çok komiksin :) tarih bilgimiz olmasa inanmamak elde değil :)

kendine gelince kullanma diyor. İlginç güzel yöntem denemeli

Sitelerde Paylaş

Emredersiniz efendim. Soralım o zaman (gerçi sormuştum ama araya kaynamıştı sanırım)

Hristiyanlara göre (tabii ayetler eşliğinde);

Tanrı dünyayı kaç günde ve ne zaman yaratmıştır?

İncil ruhsal bir tamamlamadır.Bilime karışmamışdır.

Tevratda 6 günde der.

Burda zamanın rölatifliğini söylemek gerek.

Sitelerde Paylaş

Bahsettiğin kadıncağız emily rose. Youtube veya internette exorcism of emily rose diye arattır.

Ben bir keresinde şeytan çıkardım Allah'ın izniyle. Şimdi ben olayı kendime yorsam, kibirden Allah'a sığınırım.

Allah bana gücü verdi ki ben de çıkardım itoğlu iti. Çok kuvvetliydi çıkardığım. O kişiye öyle ağır bir biçimde tasallut etmişti ki, kişinin fiziksel durumuna bile yansımış. Sonra hepsi düzeldi Rabbimin izniyle.

Allah'ın kelamı ve gücüyle yani Kuran + güçlü bir biyoenerji vasıtasıyla teşbihte hata olmaz, belini kırdım itin. Tabii ki o şerliler enerji boyuttalar, fiziki değil.

tebrikler :)

Sitelerde Paylaş

sayın küllüğün sorusundan sonra,

birde bu cin çıkarma ayininden bahsetmiştiniz, bu gece konusu geçti de aklıma takıldı.

sizin kutsal kitabınızda,

ismi demon olarak mı geçiyor, yoksa birçok isimle mi adlandırıyor incil.

birde bu konulara papazlar nasıl bir açıklama yaptılari size öğretilen yada bilmeniz gerektiği kadar olan bilgi var ise paylaşırmısınız.

Sitelerde Paylaş

belini kırdım itin. Tabii ki o şerliler enerji boyuttalar, fiziki değil.

Sn Hocam,

Gördüğüm kadarıyla bu operasyonunuz ben de dahil olmak üzere fanlarınızın çok ilgisini çekti. Lütfen bir başlık açıp bu konuyu ve diğer operasyonlarınız konusunda bizleri bilgilendirir misiniz?

Sitelerde Paylaş

Şeytanı bile sevseydiniz,gelişimimizin bir ruhsal süreç olduğunu,onun hakkındada kötü konuşmamayı çünki dilin yürekten taşanı söylediğini bilirdiniz.

HAtalarımızı/günahlarımızı projeksiyon etmek,bir insana yada şeytana işin kaçış yolu.

Günahına sahiplenip,bir daha yapmamak,bu günaha nasıl gelindi,neden gelindi,nasıl çözülür diye psikolojik tahlil yapmak insanı geliştirir.

Sitelerde Paylaş

İncil ruhsal bir tamamlamadır.Bilime karışmamışdır.

Tevratda 6 günde der.

Burda zamanın rölatifliğini söylemek gerek.

Tevrat'ı kabul etmiş. 6 güne de itiraz etmemiş. Yani karışacağı kadar karışmış. Zamanın rölatifliğini unutmak mümkün mü, Müslüman arkadaşlar hergün hatırlatıyorlar zaten :)

Pekii tarih vermemiş mi "İnsanları şu tarihte yarattım" diye?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...