Jump to content

Müslümanlar forumu çöplüğemi çeviriyor

Recommended Posts

Müslümanlar forumu çöplüğemi çeviriyor

müslümanların yazılarını okuyorum hep saçma seyler

hep aynı şeyleri söylüyorlar

yok cehennemde yanacaksınız yok siz lanetlisiniz yok bilmem ne.

müslümanlar bu siteye egolarını tatmin etmek içinmi geliyorlar.

müslümanların açtıkları konular insanın dünyaya bakış açısına hiç birşey katmıyor.

ateistler sizin düşünceniz ne ?

Sitelerde Paylaş
  • İleti 117
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Ne oldu ya sıkıldın hemen.

Siz aynı tornadan geçmiş gibi, 1400 yıldır bu öncekilerin masallarıdır diyip duruyorsunuz biz bişey diyormuyuz.

Siz hala 1400 modelsiniz, biz çağı yakalayanlarız, acaba burda kim haklı, masal diyen biz mi gerçek diyip hala ortaçağdaki uyduruklara inanarak gericiliğinizi görmeyen siz mi?
Sitelerde Paylaş

Aslında Müslümanlar kendi kuyularını kazıyorlar. Açtıkları her başlıkta rezil oluyorlar.

Ateistler biraz daha ciddi olsalar onları daha da rezil ederler.

Ben buradaki tartışmalarda ateistleri suçlama eğilimindeyim.

Müslümanların açtığı ve kalmasına izin verdiğimiz başlıklara cevaplarını yetersiz buluyorum.

Çoğu kere ciddiyetten uzaklaşıp dalga geçmeye başlıyorlar ve konuyu sulandırıyorlar.

Bunu Müslümanlar da yapıyorlar ama ateistler daha az değiller.

Espri yapılmasına karşı değiliz elbette. Yapılması çok hoş bile olabilir ve tartışmalara renk katar.

Ama şakalar küfürlere dönüşüyor ve karşılıklı hakaretler yapılıyor.

Müslümanların yaptığı bir yorumu beğenmiyorsanız, ona cevap vermezsiniz. Ona cevap verirseniz de sonuca katlanmak zorundasınız.

Müslümanların iddialarını, görüşlerini, savlarını, onlar ne kadar sapkın olurlarsa olsunlar, ciddiye alarak cevaplamamız gerekiyor.

Başka türlü buranın çöplüğe dönmesini önlememiz mümkün değil.

Sitelerde Paylaş

müslümanlar açtıkları hiç bir başlıkta rezil olmuyorlar siz işin içinden çıkamayınca kuyuya bi taş atıyorsunuz bulandırıp kaçıyorsunuzz bizde tapu gibi kanıtlanmışş kitap var hadi sizde getirin tesadüff kitabınızzz

Biz dogmatik miyiz ki tek bir kitapla bütün yaşamı anlamlandırıp sabitleyelim ve gerisini sorgulamayalım?
Sitelerde Paylaş

Yobaz muslumanlar buranın bilim forumu oldugunu unutuyorlar..

Tartısmayı bile beceremiyorlar

Hatta bazı yobazlara cevap yazmaya bile üşeniyoruz..

Hiena Burada 3 forum var. Yalnız biri Bilim forumu..

Ve evet. Bazen bilim forumunda yazarken oranın kurallarını unutuyorlar.

Ama o iletileri veya başlıkları hemen kaldırıyoruz.

Gözden kaçanları hatırlatırsanız memnun oluruz.

Sitelerde Paylaş

:lol:

Bazen Allah'a inandıklarından çok bizim Allah'a inandığımıza inandıklarını düşünüyorum.

Ne teselli di mi? :) Aslında içlerindeki kuşkuyu doyurmak için geliyorlar yoksa allahın % olduğuna inansalar burda ne işleri var..
Sitelerde Paylaş

Kesinlikle EVET. Lütfen elle tutulur somut ifadelerle konuşsunlar. Düşünsenize meleklerin kanadı, kolunu tartıştığımızı. bu hiçbir anlama gelmez. Çünkü yok öyle bir yaratık. Varsayım ve mitolojik bir yaratığın kolu, kanadını tartışmak bir yere götürmez. bizi.

Sitelerde Paylaş

Aslında Müslümanlar kendi kuyularını kazıyorlar. Açtıkları her başlıkta rezil oluyorlar.

Ateistler biraz daha ciddi olsalar onları daha da rezil ederler.

Ben buradaki tartışmalarda ateistleri suçlama eğilimindeyim.

Müslümanların açtığı ve kalmasına izin verdiğimiz başlıklara cevaplarını yetersiz buluyorum.

Çoğu kere ciddiyetten uzaklaşıp dalga geçmeye başlıyorlar ve konuyu sulandırıyorlar.

Bunu Müslümanlar da yapıyorlar ama ateistler daha az değiller.

Espri yapılmasına karşı değiliz elbette. Yapılması çok hoş bile olabilir ve tartışmalara renk katar.

Ama şakalar küfürlere dönüşüyor ve karşılıklı hakaretler yapılıyor.

Müslümanların yaptığı bir yorumu beğenmiyorsanız, ona cevap vermezsiniz. Ona cevap verirseniz de sonuca katlanmak zorundasınız.

Müslümanların iddialarını, görüşlerini, savlarını, onlar ne kadar sapkın olurlarsa olsunlar, ciddiye alarak cevaplamamız gerekiyor.

Başka türlü buranın çöplüğe dönmesini önlememiz mümkün değil.

İlk defa doğru birşey söyledin haci..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...