Jump to content

Seçim Haramdır..

Recommended Posts

demokrasi şirktir.sadece yöneticinin halk tarafından seçilmesi de dediği gibi akla ve şeriata uygun değildir. Kadın erkekle cahil alimle kafir müslümanla eşit sayılıyor.Köydeki çoban devlet işlerinden ne anlar.

Ayrica Aristo da bizim gibi düşünüyormuş

Sitelerde Paylaş

demokrasi şirktir.sadece yöneticinin halk tarafından seçilmesi de dediği gibi akla ve şeriata uygun değildir. Kadın erkekle cahil alimle kafir müslümanla eşit sayılıyor.Köydeki çoban devlet işlerinden ne anlar.

Ayrica Aristo da bizim gibi düşünüyormuş

Bunlar paralı din adamları..

Kral bunları satın almış.

Bu tarz fetva vermesini istiyor.

Koltuk gidiyor..

Kral ne yapsın?

Sitelerde Paylaş

Bunlar paralı din adamları..

Kral bunları satın almış.

Bu tarz fetva vermesini istiyor.

Koltuk gidiyor..

Kral ne yapsın?

bu konuda doğru fetva vermiş.tabi bazı suudlu alimlerin şöyle bir yapısı vardır.kralın menfaatleriyle çatışmıyorsa hakkı söylerler ama çatışıyorsa kıvırırlar.

konuya tekrar dönecek olursak suudu seçimlerle devirmek gibi bir niyetimiz yok .çünkü böyle bir yol sakat bir yoldur.örnek mısır,türkiye

tarihinde muadh tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Niye inanılmaz diyorlar? Tamda islamı doğrulamış, kadın erkek hiç eşit olur mu islamda? Dinleri peygamberleri ve allahları erkek..

İyi ki köylü değilsin.

Yoksa köylü edebiyatı da yapardın. :)

Sitelerde Paylaş

Dogrudur, demokrasi haramdir. Bunu zamaninda, simdinin demokrasi ile is basina gelmis Musluman Kardesleri soyluyordu. Yine bir zamanlar demokrasi ile is basina geldiklerinde aynisini soylemislerdi, demokrasi haram demislerdi, artik biz geldik, demokrasiyede gerek kalmadi demislerdi. Sonra kafaya darbeyi yediler. Halkta darbeyi destekledi ustelik. Dincinin seriatina, askerin postalini tercih ettiler. Dediler ki, asker zamani gelir bikar gider, ama seriat bikmaz. E hakliydilar da. Seriat bu sefer terore basladi, toplu katliamlar yapti. Coluk cocuk demeden yakti yikti.

Ama akillandi islamcilar o gunden bu gune. Artik "demokrasi haramdir" diyen bir islamci gorebiliyor musunuz politika alaninda? Hatta en onden giden demokrat oldular. Cunku baslarina gelecegi biliyorlar. Demokrasi haramdir diyeni halkin nasil linc edeceginin farkindalar. Oyunu kuralina gore oynuyorlar.

Sitelerde Paylaş

Dogrudur, demokrasi haramdir. Bunu zamaninda, simdinin demokrasi ile is basina gelmis Musluman Kardesleri soyluyordu.

Müslüman kardeşler işi karışık; onlar münafık kardeşler.

Müslüman kardeşleri, İngilizler kurmuştur, ingiliz istihbaratı MI6 kolayıp gütme görevini almıştır. İngiliz, onları şöyle ifade eder kendi dilinde:

Muslim Brothers

Mason Brothers

Mason kardeşler ve Müslüman kardeşler; ne kadar da benziyorlar değil mi?

Esasında, müslüman kardeşler(münafık kardeşler); Arap ülkelerindeki, sömürgeci küresel güçlere direnç gösteren gariban halkı katletmek için, yani Aliyi, Muhammedi doğramak için kullandıkları katiller sürüsüdür ve hepsi cehennemliktir.

tarihinde KHF-232 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Müslüman kardeşler işi karışık; onlar münafık kardeşler.

Müslüman kardeşleri, İngilizler kurmuştur, ingiliz istihbaratı MI6 kolayıp gütme görevini almıştır. İngiliz, onları şöyle ifade eder kendi dilinde:

Muslim Brothers

Mason Brothers

Mason kardeşler ve Müslüman kardeşler; ne kadar da benziyorlar değil mi?

Esasında, müslüman kardeşler(münafık kardeşler); Arap ülkelerindeki, sömürgeci küresel güçlere direnç gösteren gariban halkı katletmek için, yani Aliyi, Muhammedi doğramak için kullandıkları katiller sürüsüdür ve hepsi cehennemliktir.

Dünyaya gel hocam.

Şu an hangi gezegendesin?..

Sitelerde Paylaş

Düzeltme: her halükarda kötü çıkıyor adımın ve soy adımın baş harleri, karıştırmışım, hemde ikiside besbeter :huh: Karınca lütfeeen yardım et, şüphelenmeye başladım bak işaret mi diye :blink:

Karınca sen tam müzeliksin, benim adım ve soy adımın baş harfleri tersten ve düzden iki şey anlamına geliyor, biri kötü, şu an olmaması çok iyi, biride iyi, olmazsa olmazlardan, aaaaaaaaaa yoksa bu bir işaret mi?

tarihinde -inmanah- tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Platon devlet adlı kitabında demokrasilerden bahseder; demokrasilerde temel sorun cahil çoğunlukların başa gelme olasılığıdır der. Bu suretle en mükemmel modelin karşılıklı yardımlaşmaya dayalı sosyalist model olduğunu iddia eder ve devamında insanların bunu başaramayacaklarınan dolayı demokrasi ile idare etmek zorunluluğunu anlatır.

Ben şahsım adına demokrasiye inanırım. Laikliği'de demokrasinin olmazsa olmazı olarak görürüm. İslam da o günah, bu günah.Fetvalar havada uçuşuyor maşallah. Haşaa Allah'mı oldunuzda günah biçiyorsunuz. Sayenizde Dininiden soğuyacak bu millet...

tarihinde bakifani tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Karınca sen tam müzeliksin, benim adım ve soy adımın baş harfleri tersten ve düzden iki şey anlamına geliyor, biri kötü, şu an olmaması çok iyi, biride iyi, olmazsa olmazlardan, aaaaaaaaaa yoksa bu bir işaret mi?

anlaşılmıyor; sen söyle şu baş harfleri ben bakayım bir sembolik karşılığı var mı

tarihinde KHF-232 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

anlaşılmıyor; sen söyle şu baş harfleri ben bakayım bir sembolik karşılığı var mı

Ciddiye aldı iyimi :huh: tamam baş harflerimin tersi düzü çok kötü anlama geliyor ama verecek değilim tabiki. Ama bundan yola çıkarak engin vede derin psişik güçlerinle bir iki kelam edersin sanırım :) tarihinde -inmanah- tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...