Jump to content

Haydi eleştirin Kur'an'ı

Recommended Posts

Kuran'da hiçbir celiski yoktur sizin derdiniz sataşma k ..

3:7 O ki, sana kitabı indirdi. Onun bir kısmı muhkem ayetlerdir. Onlar kitabın anasıdır. Diğerleri ise müteşabihlerdir. Kalplerinde yamukluk bulunanlar, fitne çıkarmak ve keyfi yorumlarda bulunmak için onun müteşabih olanlarına uyarlar. Onun gerçek yorumunu ALLAH’tan başkası bilmez. İlimde derinleşenler: “O’na inandık, hepsi Rabbimiz katındandır.” derler. Bunu temiz akıl sahiplerinden başkası kavrayamaz. İste burada yollarımız ayrılıyor sizlere le.

Bunlar eleştirilerden kaçmak için uydurulmuş sözler. Geç bunları müteşabih filan. Bunlara karnım tok benim. Açıklaman varsa getir.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 219
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Sen beni niye sorguya çekiyorsun ya.. Nedir bu ? Sen sordun ben yanıtladım Şimdi sen yanıtla. Bir yaratıcı varsa nasıl ortaya çıktı ? Onu kim yarattı ? Yoksa hep var mıydı diyorsun ?

Şimdi seninle anlaşalım.Bana kacamak cevaplar vermeyeceksin evet ,hayır yada bilmiyorum de başka birşey istemiyorum.Yalnız aklı merkeze alarak cevaplayacağız

Birinci sorum:Hiçbir sanat sanatkarına benzer mi?

Sitelerde Paylaş

Şimdi seninle anlaşalım.Bana kacamak cevaplar vermeyeceksin evet ,hayır yada bilmiyorum de başka birşey istemiyorum.Yalnız aklı merkeze alarak cevaplayacağız

Birinci sorum:Hiçbir sanat sanatkarına benzer mi?

Ben nasıl yanıt vereceğimi sana mı soracağım. :) Sen önce benim soruma yanıt ver. Sonra diğer sorulara geçeriz.

Sitelerde Paylaş

Sen bana çölün ortasında icmeye su bulamayan insanlardan gusulabdesti ve abdest alma zorunluluğunu açıkla yeter kalmışın yaa sen kitap yazsan gusül abdestini normal abdesti niyete isin icine sokuyonnn millet icmeye su bulamıyor ısı niye yokuşa sürüyor ki

Sitelerde Paylaş

Sen yanıt veremiyorsun ben yatmaya gidiyorum. Öğlene doğru tekrar açıp bakacağım bu başlığa. 12 saatin var. Doğru cevabı buraya yaz. Hadi kal sağlıcakla.

Cevabı isteyen sensin ben değilim.Başında nöbetçi tutta bu evren nasıl meydana geldi sorusunu şu okuduğun kitaplardan araştırsında bir bakalım bir cevap bulacak mı sana ben bu konuda hepinizi davet ederek cevap bekliyorum.

Sitelerde Paylaş

Ya o nasıl ortaya çıktı dersen bütün sorunun cevabı orda iste hersey domino tası gibi cuk diye yerine oturuyor iste son nokta Allah..onun bir adım ötesi yok ..varlığın maddenin zamanın herseyin kaynağı oo tek güç o varlığı kendiliğinden olan hiçbirşeye muhtaç olmayan dengi olmayan tek güç ve son nokta.olaya burdan başlayınca hersey domino tası gibi yerine oturuyor.herseye cevap bulabiliyorsun.

Sitelerde Paylaş

Ya o nasıl ortaya çıktı dersen bütün sorunun cevabı orda iste hersey domino tası gibi cuk diye yerine oturuyor iste son nokta Allah..onun bir adım ötesi yok ..varlığın maddenin zamanın herseyin kaynağı oo tek güç o varlığı kendiliğinden olan hiçbirşeye muhtaç olmayan dengi olmayan tek güç ve son nokta.olaya burdan başlayınca hersey domino tası gibi yerine oturuyor.herseye cevap bulabiliyorsun.

Aziz kardeşim bunlar gerçekten hiçbirşey bilmiyor.Hem bilmiyor hem söyleneni kabul etmiyor.Bu ne yaman çelişkidir anlamadım.Bilmeyen bir insan nasıl olurda öyle değildir diyebiliyor.

Sitelerde Paylaş

Fatih ya adam gibi sorulan sorulara cevap ver yada bilmiyorum de gitsin. Kuran okuduysan cevap verirsin. Kuran okumadigin belliki Muhammedin Zeynebi aldigini okudugun zaman cilgina dondun birden ama uzulme o Kuranda yaziyor.

Sen düşünen bir akıl değilsinki sana cevap vereyim.Resmini baktımda karşımda anlayacak birini bulamadım.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...