Jump to content

Eşinizi hiç aldattınız mı?

Recommended Posts

Birkaç aydır konuştuğum hemen hemen tüm arkadaşlarım, eşlerini nasıl aldattıklarından bahsediyorlar. Nerede ise hepsi öyle böyle aldatmış ya da aldatıyorlar. Bir de bu maceralarını büyük bir başarıymış gibi anlatıp bana soruyorlar: "Sen neler yapıyorsun?"

Zamanında birçok kız arkadaşım oldu. Hiçbirini tam olarak aldatmadım. Düşündüğüm hatta eyleme bile koyabileceğim anlar oldu. Aldatıldım ama ben aldatmadım. Hayattaki en büyük meziyetin dürüstlük olduğunu düşündüm hep. Yalan söylediğim zamanlar oldu ama eş aldatmak yalan söylemekten daha fena.

Peki ya siz? Birand bile itiraf etmişti. Sizce bu tip bir davranış normal mi? Sonuçta insanoğlu tek eşli bir canlı değil. Yoksa dürüst mü kalmak gerekiyor?

Sitelerde Paylaş
  • İleti 53
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

öncelikle bir şeyi belirtmekte fayda var...

erkekler sex için aldatırlar genelde..hani camdan bir kadın çağırsa 10 erkekten 8 i koşa koşa gider..

kadını önceden tanıma hatta ismini bilme gereği bile yoktur..önemli olan o an o kadınla sex yapma dürtüsüdür..

fahişelik tarihin bu yüzden en eski mesleğidir....

kadınlar ise genel olarak sex için aldatmazlar...kadının aldatması için duygusal bir yakınlık kurması gerekir hoşlanması tanıması güvenmesi gerekir..sevgilisinden kocasından yeteri kadar ilgi beğeni görmeyen kadın bu duyguyu tatmin içerisine girer ...

erkek sex bittikten sonra kadını bir daha görmesede bunu önemsemez...

yani demem o ki erkekler içlerindeki üreme duygusunun esiridir coğu kez ...kadınlar ise önce duygusal sonra fiziksel olarak aldatır

erkeğin aldatması kadının aldatmasına nazaran sanki biraz daha masumdur...

Sitelerde Paylaş

erkeğin aldatması kadının aldatmasına nazaran sanki biraz daha masumdur...

erkekler kendilerini böyle kandırır. Aslında arada hiçbir farkı yok. Evet kadının aldatması daha zordur belki ancak o kadar da değil.

Bana bu soru başka birşeyi hatırlattı. 10 sene önce, kendi mesleki forumumda, o zamanlar kişiler kendi sanal isimleri ile yazılar yazarken biri daha bu soruyu sormuştu. Forumdaki birçok kadın, eşlerini, eski erkek arkadaşları ya da başkalarıyla aldattığını itiraf etmişti.

Kadınlar erkeklerin sandığı gibi değiller. Onlar da sırf ihtiyaçtan aldatabiliyorlar.

Sitelerde Paylaş

Bence bu tarz olaylar bolluktan kaynaklı da olabilir . Mesela benim hiç sevgilim olmadı , olsa gözüm gibi bakarım . Neden ? Çünkü beni sadece onun sevdiğini bilirim . Ama her kızın sevdiği bir erkek elimi sallasam ellisi diyebilir , pek umursamaz . Duyguların bir anlamı kalmaz . Belki de sadece kendini güçlü hissetme arzusu bunu yaptırıyordur ...

Sitelerde Paylaş

klavye başında zaten herkes dürüst,

hapishaneye gidip sorsan mahkumlara,

hepsi suçsuz...

birisi bir kuyuya taş atıyor misali...

Hapishanelerde ki suçlu sayısıyla dışarıdakiler arasında fark yok yakalandığında suçlusun, ama düşüncelerin yakalanamaz iyi olur çıkarsın.

Bence her erkek vede kadın birbirini düşüncede de olsa aldatıyorlar, ha 15 yaşındayken evlenmişseniz arada çok farklı bir bağ olabilir onun dışında sanmayın ki biz erkeğiz aldatıyoruz eşlerinizde sizi çatır çatır aldatıyor :)

Sitelerde Paylaş

Aldatma işine diyecek lafım yok, olabilir tarafların kendisini ve eşlerini ilgilendirir. İlişkileri aldatmayı kaldıracak düzeyde olabilir falan filan fıstık.

Fakat eşlerini aldattıklarını ulu orta anlatan kişiler anlatmakla sizi de suçlarına dahil etmiş ve bunu normalleştirmiş oluyorlar. Ailesini aldatan ve bundan utanmayan kişi kimi aldatmaz ki?

Sitelerde Paylaş

aldatma derken..

1-birisiyle çıkmak yani yemek yemek, dolaşmak..

2-seks yapmak,fuckbuddy durumu..

eğer aldatıyorum diyenler seks yaşamına başlamışsa o evlilik bitmeli..

kadın ve erkek normalde bitirir zaten..

ancak erkek zenginse karısı buna göz yumabilir.

veya trip atıp başka işlere girebilir..

evli memurların ,üniversite veya büro personellerinin böyle yaygın seks anlatılarının olması bana garip geldi.

ülkeye bak..

evli erkek ve kadınlar paçoz olmuş..

tarihinde cehane27 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

ERkekler aldatır genelde gibi izlenim var ama erkekler kadınları kimle aldatıyor.

Fahişelik diye bir meslek var ama jigololuk diye bir meslek yok mu?

Dansözlük var ama zenne yok mu?

Çıtır kız var ama çıtır erkek yok mu?

vs vs vs

Hatta ben gerçekçi araştırılsa kadınların erkeklerden çokta geri kalmadığını sanıyorum.

Sitelerde Paylaş

Hatta ben gerçekçi araştırılsa kadınların erkeklerden çokta geri kalmadığını sanıyorum.

Kalmıyor.

100 çiftten aldatan 30 erkek varsa 25 kadın vardır.

Fakat kadın kocasını 1 erkekle aldatıyorsa adam karısını 5 kadınla aldatıyor.

Sitelerde Paylaş

Es aldatmak baska biri ile yatmak degildir. Bu hareket bence normaldir. Ama, baska birinin tum sorumlulugunu alir ve onun ihtiyaclarini giderir(maddi-manevi) ve cinsel iliskiye girersen anormaldir ve es aldatmaktir.

Ya evli kalacan surekli esin ve cocuklarin icin calisip cirpinacan, onlari gercek anlamda sevcen yada ayrilacan veya evlenmiyecen bir cicekten bir cicege konup duracan.

Ben evli iken baska bir kadin ile cinsel iliski yasadaim ama bu sadece cinsel iliski boyutunda kaldi ve 1 ay surdu.

Ayrildigim halde hala eski esimi dusunur ona surekli yardim ederim.

Mesela bu bir kac evli muslumanlar ne yapar bu konuda? Kim kimi aldatiyor bu poligami komedisinde?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...