Jump to content

Eşinizi hiç aldattınız mı?

Recommended Posts

• İleti 53
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Es aldatmak baska biri ile yatmak degildir. Bu hareket bence normaldir. Ama, baska birinin tum sorumlulugunu alir ve onun ihtiyaclarini giderir(maddi-manevi) ve cinsel iliskiye girersen anormaldir ve es aldatmaktir.

Ya evli kalacan surekli esin ve cocuklarin icin calisip cirpinacan, onlari gercek anlamda sevcen yada ayrilacan veya evlenmiyecen bir cicekten bir cicege konup duracan.

Ben evli iken baska bir kadin ile cinsel iliski yasadaim ama bu sadece cinsel iliski boyutunda kaldi ve 1 ay surdu.

Ayrildigim halde hala eski esimi dusunur ona surekli yardim ederim.

Mesela bu bir kac evli muslumanlar ne yapar bu konuda? Kim kimi aldatiyor bu poligami komedisinde?

karşı taraf bunun duygusal bir ilişki olup olmadığını bilemez. kadınların da bu tip konularda erkekler gibi hissettiğini anladım son zamanlarda. erkek, bir fahişeyle bile beraber olsa dahi; kadın, bu durumu kabullenmiyor. benzer durum erkek için de geçerli. karınız, bir jigolo ile para karşılığında beraber olsa dahi; bunu kabullenemiyorsunuz. çok mantıklı olmasa da durum bu.

Sitelerde Paylaş
  • 1 month later...

Sormayın ya çok üzülüyorum bu duruma..

Ben evli değilimde, çalıştığım yerde tüm evli olanlar aynı b*ku yiyor..

Bolluktan değilde, aç gözlülükten olduğunu düşünüyorum, haftanın her günü bilemedin 2 günde bir cinsel iişkiye girersen 6-7 ay boyunca ilişkinin b*ku çıkar ve o cinsel yaşamdan zevk almazsın!

Bence aldatmaları bir araştırsınlar hepsi ilk 6 ay cinselliği kısa aralıklarla yapanlar olacağına çok eminim..

Sitelerde Paylaş

Birkaç aydır konuştuğum hemen hemen tüm arkadaşlarım, eşlerini nasıl aldattıklarından bahsediyorlar. Nerede ise hepsi öyle böyle aldatmış ya da aldatıyorlar. Bir de bu maceralarını büyük bir başarıymış gibi anlatıp bana soruyorlar: "Sen neler yapıyorsun?"

Zamanında birçok kız arkadaşım oldu. Hiçbirini tam olarak aldatmadım. Düşündüğüm hatta eyleme bile koyabileceğim anlar oldu. Aldatıldım ama ben aldatmadım. Hayattaki en büyük meziyetin dürüstlük olduğunu düşündüm hep. Yalan söylediğim zamanlar oldu ama eş aldatmak yalan söylemekten daha fena.

Peki ya siz? Birand bile itiraf etmişti. Sizce bu tip bir davranış normal mi? Sonuçta insanoğlu tek eşli bir canlı değil. Yoksa dürüst mü kalmak gerekiyor?

snn c.darwin bey

41 yasimdayim.sevgili esimi hic aldatmadim.hic alkol almadim,hic sigara icmedim.

Sitelerde Paylaş

Böyle konularından anlamam.

Ama bu konu daha geniş bir konunun yan ürünüdür.Temelde daha büyük olan bir insan saçmalığının yarattağı sorunlardan biridir.

Konu dışına çıkarak o yönüne değinmekte de fayda var.

Birkaç aydır konuştuğum hemen hemen tüm arkadaşlarım, eşlerini nasıl aldattıklarından bahsediyorlar.

Neden bahsediyorlar peki. Yapmak yeterli değil mi?

Değil. Aslında aldatma eylemi amacın kendisi bile değil. Önemli olan anlatacağın bişeyin olmasıdır.

Sadece evliler nasıl aldattıklarını anlatmazlar etrafındakilere, bekarlar da cinsel maceralarını anlatmaya bayılırlar.

Sadece bu da değil, geçen günki partide nasıl içtiğini, haftasonunda nasıl eğlendiğini, nasıl uyuşturucu kullandığını, aldığı arabayı, başka birini nasıl kazıkladığını, birini nasıl dövdüğünü, dinlediği müzikten nasıl keyif aldığını vs vs anlatmaya da bayılır insanlar.

Bunlar ''benim hayatım böyle muhteşem'' dedirten herşeyi anlatmaya paylaşmaya bayılırlar.Bu dikkat çekici ''havalı'' görünen eylemler devire ve ortama göre değişir.Kimisi yaptığı erdemli işlerle övünür, kimisi ahlak ve kanun dışına nasıl çıktığı ile. Amaçları gerçekte bunların hiçbiri değildir, amaçları sadece kendi hayatlarının diğerlerininkinden nasıl daha iyi olduğunu göstermektir. ''bana bakın krallar gibi yaşıyorum'' demektir. Sosyal medya denilen akıl tecavüzünün hava yolu ile bulaşan zombi virüsü gibi hızla yayılmasında da bunun rolü büyüktür.

Herkes dikkat çekmeye çalışıyor.

Bunun tersini yaparak dikkat çekmek isteyenler de var.Hayatınının ne kadar mükemmel olduğunu göstererek fark yaratacak dikkat çekecek şeyleri yapabilme kapasitesinde olmayanlar , ne kadar acı içinde olduklarına dikkat çekmeye çalışırlar. Arabesk de böyle yayıldı.

Nihayetinde sorun, herkesin hayatının sandığından ve sanıldığından daha boktan olmasındandır.Bunun nedeni de cahil ve bencil olmalarıdır.

tarihinde NiHiL tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

öncelikle bir şeyi belirtmekte fayda var...

erkekler sex için aldatırlar genelde..hani camdan bir kadın çağırsa 10 erkekten 8 i koşa koşa gider..

kadını önceden tanıma hatta ismini bilme gereği bile yoktur..önemli olan o an o kadınla sex yapma dürtüsüdür..

fahişelik tarihin bu yüzden en eski mesleğidir....

kadınlar ise genel olarak sex için aldatmazlar...kadının aldatması için duygusal bir yakınlık kurması gerekir hoşlanması tanıması güvenmesi gerekir..sevgilisinden kocasından yeteri kadar ilgi beğeni görmeyen kadın bu duyguyu tatmin içerisine girer ...

erkek sex bittikten sonra kadını bir daha görmesede bunu önemsemez...

yani demem o ki erkekler içlerindeki üreme duygusunun esiridir coğu kez ...kadınlar ise önce duygusal sonra fiziksel olarak aldatır

erkeğin aldatması kadının aldatmasına nazaran sanki biraz daha masumdur...

Bunu sanalda ve gerçekte söyleyen onlarca kişiye rastladım, hepsi de erkekti.

Bir tane kadın da çıkıp bunu doğrulamadı. Bunu söyleyen erkeklerdeki "kadınları kendilerinden bile iyi çözdüm" özgüveninin kaynağı ne ola ki?

Sitelerde Paylaş

Ben elimde olmayan bir şekilde cinsel ilişkiye girebileceğim hiçbir kadını kaçırmak istemiyorum,bunun önüne geçemiyorum elimde değil.Eşim olsa aldatırım sanırım,kontrol edemediğim birşey var içimde dayanmamı imkansız hale getiriyor bu tedavi olmayı bile düşündüm.

Sitelerde Paylaş

Aldatmanin sebeplerine bir bakmak gerekiyor,ve en büyük sebep, esi tarafindan cinsel doyurulmamisliktir.

Bence sadece aldatan degil, aldatilan kiside, esini cinsel doyurmadigi icin sucludur.

Örnegin esine yeteri kadar cinsel iliski vermiyorsa....o kisi aldatilmayi hak ediyor.

kadinda sex isteksizligi varsa, veya yatakta kivrak degilse ve

kocasini yeteri kadar cinsel doyurmuyorsa.....doymamis bir erkekte disarda doymaya bakiyor.

kadin, her gün yatmak isteyen kocasinla hergün yatsin, iste o zaman

kocasinda baska kadina bakacak hal kalmaz zaten.

Orgazm olmamis bir kadinda kadinlari aldatmaya yöneltebilir.

Tabi bu durumda sunuda savunabiliriz.....önce ayrilsin,bosansin sonra ne yaparsa yapsin.

Sitelerde Paylaş

Canınız başka kadın çekiyorsa, ilişkinizde sorunlar var demektir. Aldatmayın. Ama bu sorunlarıda göz ardı etmeyin. Gerekiyorsa boşanın. Zorla güzellik olmaz. Birbirinizi kıracağınıza boşanmak daha hayırlıdır derim. Ama boşanmadan, hem evdeki karınızı hemde dost tuttuğunuz kadını idare etmeye kalkarsanız, şeytan ayağınıza dolaştırır ve sonu her zaman kötü olaylara gebedir. Benden demesi...

Sitelerde Paylaş

Tek eşli olamayacaklar evlenmesin kardeşim.İradeleri bu kadar mı?

kesinlikle katılıyorum...eğer sadık kalamayacağınızı düşünüyorsanız evlenmeyin, başkasının günahına da girmeyin bence....

ben bu meseleyi artık, inançlı inançsız olmaktan ziyade artık karakter meslesi olduğunu düşünüyorum...

bir insanın; yapısında, aklında, fikrinde vs. o varsa her halde yapar(yani inançlı olsa da olmasa da yapar ) :)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...