Jump to content

Babam Hiçliğe Gidiyor.

Recommended Posts

• İleti 85
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Babam 3 haftadır yoğun bakımda. Nefes alamıyor, makineye bağlı. Babamın hastalığını öğrendiğimden beri 87 kilodan 75 kiloya düştüm. Bitsin artık bu ızdırap. Dayanacak gücüm ve direncim kalmadı.

İnsanın babasını yoğun bakımda görmesi ne kadar zor bir şeydir inan çok iyi bilirim, seni anlayabiliyorum ama her ne olursa olsun güçlü olmalısın en azından ailen için.

Sitelerde Paylaş

Bugün sonuçlarını almaya gittim babamın, doktorla konuştum koah dedi. Yavaş yavaş, boğula boğula ölecek babam. Keşke bir anda ölseydi bu işkenceyi hem kendisi hem biz yaşamasaydık. Yarın psikiyatri bölümüne gidip antidepresan yazdıracağım kendime, babam ölene kadar; artık kaç ay, sene olursa beynimi uyuşturmaya ihtiyacım var. Duygusal düşünce yoğunluğundan yerimde bile duramıyorum, daralıyorum, sürekli eski günleri düşünüyorum...

Allah sabır versin, ne diyeyim.

Ama böyle antidepresanla falan olacak değil. Atana elinden geldiğince iyi bak. Senin evlatlık görevin budur. Keşke bir an önce ölseydi gibi lafları da söyleme. Bunlar güzel düşünceler değildir. Benim ananem bile yatalak iken yaşama tutunurdu. Allah'ın emriyle, o da öldü. Ama biz ölene kadar yanında idik. Hiç bir zaman da, "keşke bir anda ölseydi" de demedik. Ben şu an ananemi bir gün daha görebilmek için neler vermezdim. Babanla geçireceğin zamanın kıymetini bil. Kalan zamanını doya doya yaşa. Helalliğini al.

Sitelerde Paylaş

Babam 3 haftadır yoğun bakımda. Nefes alamıyor, makineye bağlı. Babamın hastalığını öğrendiğimden beri 87 kilodan 75 kiloya düştüm. Bitsin artık bu ızdırap. Dayanacak gücüm ve direncim kalmadı.

Ben kendi babamı aslında sevmem.. Dinini ailesinden üstün tutan biridir. Benim babam olsa ölsün derdim. Ama duygular farklı tabii ki.. Ne diyeceğimi bilemedim açıkçası...

Sitelerde Paylaş

Ben kendi babamı aslında sevmem.. Dinini ailesinden üstün tutan biridir. Benim babam olsa ölsün derdim. Ama duygular farklı tabii ki.. Ne diyeceğimi bilemedim açıkçası...

Ölsün diyorsan ölsün. Ama mirastan pay da bekleme o zaman. Çok istiyorsan ölmesini, istersen kendin öldür.

Bunu yapabilirsin, değil mi?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...