Jump to content

Babam Hiçliğe Gidiyor.

Recommended Posts

• İleti 85
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Evet ölüme imansız tahammül edilemez....

Bakın nasıl feryadınız çıkıyor...Bu nedir...

Ebed-i yaşamak arzusunun varlığıdır...

Onu hiçliğe göndermek en büyük bir kötülüktür.....

Halbuki insanın duygularını tekrar biraraya gelmek arzu ediyor....

İşte bu fıtratın şehadetidir..ve doğrudur....

En güzel teselli iman dır..

Allah herkese iman selameti versin..

tarihinde Serdaar tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Serdaar kaşınma yeter. İyiki kıytırık bir arap dinin var, insanların acılarına pis dinin aracılığıyla nanik yapma, def ol git islami stede sat dinini.

Pis olan senin nefsi emmaren sana herşeyi tersinden göstererek en büyük kötülüğü yapıyor haberin yok...

Ben hastamıza en büyük duayı yapıyorumm.

İmanla ahirete gitsin ebedi hayatını kurtarmasını tavsiye ediyorum.

.Sen ne yapıyorsun bir aynaya bak istersen..

Sitelerde Paylaş

Pis olan senin nefsi emmaren sana herşeyi tersinden göstererek en büyük kötülüğü yapıyor haberin yok...

Ben hastamıza en büyük duayı yapıyorumm.

İmanla ahirete gitsin ebedi hayatını kurtarmasını tavsiye ediyorum.

.Sen ne yapıyorsun bir aynaya bak istersen..

Konu ben sen değil be adam, ne boşsun sen ya.
Sitelerde Paylaş

Boş olan bir şey söyleyemeyendir....

Madem yapan bilir..

Elbette bilen konuşur...

Madem konuşacak konuşmasına yakışan Kur'an dır..

Bir üye buraya içini dökmüş değil mi? Sense hiç alakası yokken din satıp nanik yapıyorsun ve uyarıldığın halde hala anlamamazlığa vuruyorsun yazıyorsun, sen kaşındın.
Sitelerde Paylaş

Bugün sonuçlarını almaya gittim babamın, doktorla konuştum koah dedi. Yavaş yavaş, boğula boğula ölecek babam. Keşke bir anda ölseydi bu işkenceyi hem kendisi hem biz yaşamasaydık. Yarın psikiyatri bölümüne gidip antidepresan yazdıracağım kendime, babam ölene kadar; artık kaç ay, sene olursa beynimi uyuşturmaya ihtiyacım var. Duygusal düşünce yoğunluğundan yerimde bile duramıyorum, daralıyorum, sürekli eski günleri düşünüyorum...

SEni teselli etmek için ne diyeyim babanın beynini iyi sakla, yabancı ülkelerde parası olanlar ölümden sonra kendilerini donduruyorlar, teknolojinin ilerleyeceğine ve yeniden hayata döneceklerine inandıkları için, babanı kopyalasalar mesela onun kopyasıyla teselli bulmaz mısınız?

Sitelerde Paylaş

Allah şifa versin,yol gittikçe daralır elbet,en kısa zamanda sağlığına kavuşur..Izdırap çekmek ve çeken en yakının olurken,onu izlemek..acıdır..

Allah acı çektirmesin..

Arkadaşım burdakiler ateistler sen de kalkmış ALlah'tan bahsediyorsun, biz diyoruz ki babasını dondurtsun, avrupa ülkelerinde yapıyorlar

Sitelerde Paylaş

Alın bir tane daha üşütük teşrif etti, yahu burda bu başlık sizin saçmalıklarınız için mi açılmış?

Ya ne üşütüğü ya ölülerinizi gömmeyin kardeşim, toprağa girdikleri zaman başta kalıtsal materyal DNA olmak üzere bütün vücut bozuluyor ama dondurup saklasalar mesela ilerde teknolojiyle kaldırmak mümkün olabilirmiş, ama siz diyorsanız ki yok ALlah mahşerde kaldıracak daha çok beklersiniz

Sitelerde Paylaş

Ya ne üşütüğü ya ölülerinizi gömmeyin kardeşim, toprağa girdikleri zaman başta kalıtsal materyal DNA olmak üzere bütün vücut bozuluyor ama dondurup saklasalar mesela ilerde teknolojiyle kaldırmak mümkün olabilirmiş, ama siz diyorsanız ki yok ALlah mahşerde kaldıracak daha çok beklersiniz

NE DONDURMASI ARKADAŞIM NEDEN BAHSEDİYORSUN SEN? DİYELİMKİ KEKLEDİĞİN BİRİLERİ YUTTU BU TROLLÜĞÜNÜ, BU ŞAHIS ZENGİNMİKİ BU DEDİĞİNİ YAPABİLSİN? SAÇMALIK YAZIYORSUN? AMACIN NE?

Pardon büyük yazmışım yanlışlıkla.

Sitelerde Paylaş

Dalalet insanı nasıl maskara ettiğini görebiliyor musunuz?

Adam tedavi olmaya parası yok....

Kendini dondurup ilerki zamanda hayata tekrar gelir...değil mi?

Ahirete inanma böyle hayaal kur..Çok bilimselmiş(!)

Kendilerini donduranların sırıtan fotoğralarını izle bu teknolojiye cryonics diyorlar, para meselesi ayrı, belki birgün parası olur da babasını kurtaramasa bile belki kendisini kurtarır diye yazıyorum

http://www.cryonics.org/

Sitelerde Paylaş

NE DONDURMASI ARKADAŞIM NEDEN BAHSEDİYORSUN SEN? DİYELİMKİ KEKLEDİĞİN BİRİLERİ YUTTU BU TROLLÜĞÜNÜ, BU ŞAHIS ZENGİNMİKİ BU DEDİĞİNİ YAPABİLSİN? SAÇMALIK YAZIYORSUN? AMACIN NE?

Pardon büyük yazmışım yanlışlıkla.

Ya amacım insanlara faydalı olmak, insan kopyalandı bilmem ne artık herşeyi yapıyor adamlar 500 yıllık kemiklerden bile DNA bulup adamı kopyalıyorlar

Sitelerde Paylaş

Ya amacım insanlara faydalı olmak, insan kopyalandı bilmem ne artık herşeyi yapıyor adamlar 500 yıllık kemiklerden bile DNA bulup adamı kopyalıyorlar

İyide başlıkla alakası yok yazdıklarınızın, neyse benden bu kadar, siz anlamamazlığa vurup yazın, adminler görür elbet, benden bu kadar.

Bu arada ben ateistim dediklerini biliyorum zaten konu bu değil.

Sitelerde Paylaş

İyide başlıkla alakası yok yazdıklarınızın, neyse benden bu kadar, siz anlamamazlığa vurup yazın, adminler görür elbet, benden bu kadar.

Bu arada ben ateistim dediklerini biliyorum zaten konu bu değil.

Nasıl alakası yok ya, adamın babası ölecek, belki bir daha hiç görmeyecek, kopyalasalar mesela babasını adam belki teselli olur

Sitelerde Paylaş

Nasıl alakası yok ya, adamın babası ölecek, belki bir daha hiç görmeyecek, kopyalasalar mesela babasını adam belki teselli olur

Ya git işine boş boş yazmaya devam ediyor hala, git trollüğünü başka başlıkta yap burda yeter bu yaptıklarınız.
Sitelerde Paylaş

geçmiş olsun arkadaşım, doğanın kanunu bu çok umursamamaya çalış ya da şayet ölürse ve imkanın varsa ran99'un dediğini yap.

mimoza bence sen daha çok trole benziyorsun.

Ya ne demezsin, ran99'un ne idüğü bellisiz, ateiste yatmış boş boş yazıyor.
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...