Jump to content

Babam Hiçliğe Gidiyor.

Recommended Posts

Herkes elindeki bilgilerle kardeşimiz teselli etmeğe çalışıyor...Ben de öyleyimmm..

Sen çok biliyorsan bilgilerinden istifade etmek isterim ********@hot...ekle msn de görüşelim..

Olmaz mı?

Forumda email adresi de dahil olmak üzere özel bilgilerin yasak olduğunu, özel adresini böyle zırt pırt yazmaman gerektiğini sana daha önce söyledik, iletilerini de durmadan düzenledik. Kimse sizin özel uşağınız değil, kurallara uymayacaksanız defolup gidersiniz, gitmezseniz biz göndermesini biliriz.

Görünen o ki uyarıları hiç takmıyor, her fırsatta din tebliğ etmekle yetinmeyip sürekli email adresini vererek açıktan beyin yıkama seanslarına insan çekmeye çalışıyorsun. Bunu beceremezsin, sen deli Said'in peşinde aklını çoktan yemişsin ama bunu yapman yasak. Bu başlığı da çöpe çevirmişsin. Şimdilik iki gün uzaklaştırılıyorsun, döndüğünde uyarıları dikkate almadığın görüldüğünde uyarılmadan atılacaksın.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 85
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Çok gecmis olsun ama çok paniklemissin koa çaresiz bı hastalık ama etrafımda o kadar çok tanıdığım varki bu hastalıklar uğrasan. Senelerdir yasıyorlar bence sen depresyon kullanacağına biraz kafanı toplayıp saglikli duşun zor bir durum ama o hastalığın ilerlemesini engelleye bilirsin

1-sigaradan uzak duracak iciyorsa

2-temiz hava bol oksijenli yerde yasayacak

3-ozel makinası var eve alacan kullanacak araştır

4-bitkisel tedaviler var araştır

Hemen pes ermişsin baban daha ölmemişse ınsanlarda ne sıkıntılar var sabır ve şükür herseyin bası Allah sifa versin

Sitelerde Paylaş

Bugün sonuçlarını almaya gittim babamın, doktorla konuştum koah dedi. Yavaş yavaş, boğula boğula ölecek babam. Keşke bir anda ölseydi bu işkenceyi hem kendisi hem biz yaşamasaydık. Yarın psikiyatri bölümüne gidip antidepresan yazdıracağım kendime, babam ölene kadar; artık kaç ay, sene olursa beynimi uyuşturmaya ihtiyacım var. Duygusal düşünce yoğunluğundan yerimde bile duramıyorum, daralıyorum, sürekli eski günleri düşünüyorum...

Henüz iki gün önce bir yakınımı başka bir akciğer hastalığından kaybettim sevgili Hiçlik. Uzun yıllar hastalık çekti. Ne hissettiğini anlıyorum. Diyeceğim, sen ne hissedersen hisset babana yalnız ve çaresiz olduğunu hissettirme. Dirençli ol, sıkı dur.

Sitelerde Paylaş

Evet ölüme imansız tahammül edilemez....

Bakın nasıl feryadınız çıkıyor...Bu nedir...

Ebed-i yaşamak arzusunun varlığıdır...

Onu hiçliğe göndermek en büyük bir kötülüktür.....

Halbuki insanın duygularını tekrar biraraya gelmek arzu ediyor....

İşte bu fıtratın şehadetidir..ve doğrudur....

En güzel teselli iman dır..

Allah herkese iman selameti versin..

GİT İŞİNE KARDEŞ BURADAN KENDİ İDEOLOJİNE PAY ÇIKARMA.

SANA DA ÇOK GEÇMİŞ OLSUN KARDEŞ...

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlarm bizim burda da biri gitti, ben ölenlerin dondurulmasına taraftarım, bence bu işler herkesin bütçesine de uygun olmalı; çünkü gömüldükleri zaman başta DNA olmak üzere en önemli materyaller bozuluyor, ceset bozulmadan saklanırsa teknelojinin ilerlediği bir zaman da yeniden doğabilirler.

İşte kendilerini donduranlar

http://www.cryonics.org/

Sitelerde Paylaş

Neden yeniden doğmak istiyorsunuz..

Hani inanmak istemiyordunuz ne oldu?

Aileler teselli olsun diye insanların yeniden doğmasını istiyoruz, benim babaannem mesela diyelim ki yeniden doğdu, onun genç kızlığını görmek falan gençken nasıl bir vücudu olduğunu izlemek güzel olurdu

Sitelerde Paylaş

Aileler teselli olsun diye insanların yeniden doğmasını istiyoruz, benim babaannem mesela diyelim ki yeniden doğdu, onun genç kızlığını görmek falan gençken nasıl bir vücudu olduğunu izlemek güzel olurdu

Evet gerçekten olacak hem de muhteşem olacak, ilki yaratan ikinciyi neden yaratmasın?

Sitelerde Paylaş
  • 1 month later...

Babam 3 haftadır yoğun bakımda. Nefes alamıyor, makineye bağlı. Babamın hastalığını öğrendiğimden beri 87 kilodan 75 kiloya düştüm. Bitsin artık bu ızdırap. Dayanacak gücüm ve direncim kalmadı.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...