Jump to content

Kimler cehenneme gidecek?

Recommended Posts

• İleti 287
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Efendim altında sorular yazıyor.

Daha öncede dediğim gibi müslüman olmak çok farklı bir şey islam olmak farklı birşeydir

biz burayı geçmiştik ama siz yine başar aldınız halbuki bakış açılarımızı görmek adına iyi ilerliyorduk

Neden en başa dönme gereği gördünüz anlamadım

Sizin için Kafir nedemek ?

Sitelerde Paylaş

Daha öncede dediğim gibi müslüman olmak çok farklı bir şey islam olmak farklı birşeydir

biz burayı geçmiştik ama siz yine başar aldınız halbuki bakış açılarımızı görmek adına iyi ilerliyorduk

Neden en başa dönme gereği gördünüz anlamadım

Sizin için Kafir nedemek ?

Başa alma durumu değil sadece hatırlatınız demiştiniz ona cevap olarak yazdım.

Sözlük anlamından öte bir anlam yükleyemem. Fakat genel kanı üzerine islama küfür eden demektir.

Sitelerde Paylaş
  • 5 years later...

Ateistler,deistler,agnostikler.

Kuranın Allah katından geldiğini kabul etmeyen,Hz.Muhammedin peygamberliğini kabul etmeyen hristiyanlar,yahudiler,hindular,şintoistler,kısacası islam dışı başka dinlere inananlar.

Kendi islamlarının müslümanı olan,kuranı değiştirip,bozan,kendi islamlarını gerçek islam diye pazarlayan,kendilerini müslüman sanan ayet bükücü gayrimüslimler.Cehennemde en çok azabı bunlar göreceklerdir.

Cennete giden üç beş kişi dışında herkes cehennemlik.Onlar yer ve üstüne kurulmuş yedi katlı gök durdukça,sonsuza dek orada kalacaklar.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...