Jump to content

Recommended Posts

Suudi Arabistanlı bir din adamı, küçük kız çocuklarına cinsel taciz olaylarının son dönemde arttığını belirterek, bütün kız bebeklere burka giydirilmesi gerektiğini söyledi. Öz kızına tecavüz edip öldüren bir başka din adamına verilen hafif ceza ise tepkilere neden oldu.

Radikal İslamcı yayınlarıyla bilinen El Macid televizyonuna açıklamalarda bulunan Şeyh Abdullah Davud, peçeli çarşaf olarak da bilinen burkanın kız bebekleri koruyacağını söyledi. Şeyh kimliğini açıklamadığı hastane ve güvenlik kaynaklarına dayanarak ülkede bebeklerin cinsel tacize hedef olduğunu söyledi.

Şeyh Davud’un açıklamaları sosyal medyada tepkilere neden oldu. Bazı kullanıcılar Şeyh’in İslam’ı aşağıladığını ve bireylerin mahremiyetini ihlal ettiği gerekçesiyle hakkında soruşturma açılmasını istedi.

Suudi Şikayet Komisyonu’nun eski yargıçlarından Şeyh Muhammed el Cezlana, El Arabiya’ya yaptığı açıklamada, Davud’un sözlerinin İslam’ı ve şeriatı aşağıladığını ve İslam dinini kötü gösterdiğini belirtti.

İnsanlara bu tür denetimsiz fetvalara kulak asmamalarını tavsiye eden Cezlana, böyle kararları herkesin veremeyeceğini ifade etti. Ne zaman çarşaflı bir bebek görse üzüntü duyduğunu da ifade eden Cezlana, bunun çocuklara yapılmış bir adaletsizlik olduğunu söyledi.

KENDİ KIZINI ÖLDÜREN DİN ADAMINA "YOK" DENECEK CEZA

Beş yaşındaki kızına tecavüz edip öldüresiye dövmekle suçlanan bir başka Suudi din adamının birkaç ay hapse ve 50.000 dolar “kan parası” ödemeye mahkum edilmesi ise ülkede tepkilere neden oldu.

Feyhan Hamdi isimli din adamının cezasının ölen çocuk kız olduğu için yarıya indirildiği de belirtildi.

İslamcı Suudi televizyonlarının tanınmış isimlerinden olan Hamdi, kızı Lama’yı kablolar ve bastonla dövdüğünü itiraf etmişti.

Hamdi’nin kızının bakire olmadığından şüphelendiği ve çocuğu zorla muayene ettirdiği de belirtilmişti.

Lama, Aralık 2011’de kafatası, kaburga kemikleri ve bir kolu kırılmış, vücudunun çeşitli yerleri yara ve yanıklarla kaplı halde hastaneye getirilmişti. Hastane görevlisi kızın bel kemiğinin kırıldığını ve “her şekilde” tecavüze uğradığını söylemişti.

http://www.hurriyet.com.tr/planet/22512113.asp

Sitelerde Paylaş
  • İleti 358
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Lanet olsun bu dinin yaptırdıklarına, adalet ahlak duygusunu yok eden bu bağnazlığa yazıklar olsun, tarihte nelere neden olduğu artık iyice belli oluyor. Bu çağ iletişim çağı ve uyansınlar artık bir şekilde insanlar ya, miyde bulandırıcı..

Sitelerde Paylaş

Suudi Arabistanlı bir din adamı, küçük kız çocuklarına cinsel taciz olaylarının son dönemde arttığını belirterek, bütün kız bebeklere burka giydirilmesi gerektiğini söyledi. Öz kızına tecavüz edip öldüren bir başka din adamına verilen hafif ceza ise tepkilere neden oldu.

Haberlere dayandığına göre, olay gerçek. Allah bu insan dışı varlıkları gerek bu dünyada gerekse ahirette en ağır şekilde cezalandırır inşallah.

Ama bu tip olayları Kuran'la iliştirmek, islamla iliştirmek ne kadar doğru?

Kuranda şöyle bir ayet varmı?: Eyy iman edenler, öz kızınızı fiziksel olarak istismar edip kirletin!

Tabii ki yok. Üzülüyorum böyle şeylere. Keşke bu iğrençlikleri Kuran'a iliştirmeseniz.

Ben, daha ağır iğrençlikler yapan uyuşturucu bağımlısı ateist de gördüm. Şimdi ben diyor muyum ki bütün ateistler böyle?

Ayıp oluyor arkadaşlar; böyle ucuz numaralarla Kuran'ı alt edemezsiniz. 1400 yıldır, kimler geldi kimler geçti, Kuran hala ayakta.

tarihinde KHF-232 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kız bebeklere burka, gelde çıldırma, işte sapıklığını tescilliyorlar erkek egemen bir din olarak bu dini. Bebekten etkilenip önlem diye sapıklığın dibini yine yapan yozlar, atomla yok edilesiler, pislikler..

Sitelerde Paylaş

Bu haberi, islam ordusu kumandanı Hz. Muhammed ile de özdeşleştirmeyin. O komutana böyle iftiralar atmayın. Şimdi ben böyle dedim diye ayet koyuyorsunuz; o ayetleri anlayamıyorsunuz, sizi rezil ediyorum, hala iftiraya devam ediyorsunuz.

Hz. Muhammed, Hz. Ayşe ile evlendiğinde, Ayşe en az 18 yaşındaydı. Bunu Yaşar Nuri tarihi bilgiyle kanıtladı.

Hz. Muhammed, bazı açıkta kalan mazlum kadınları evinde barındırmıştır. Halkta dedikodu olmasın diye de nikahlı göstermiştir. Yoksa hepsinin koynuna girmemiştir.

Hz. Muhammedin evindeki cariyeler de, hizmetçi hanımlardı. Onların da koynuna girmiyordu elbet.

Tabii ki koskoca islam ordusunun başkomutanının evinde hizmetçi olacak. Ev işlerini kolaylaştıracak ki onun da savaşla ilgili stratejiler geliştirecek daha fazla zamanı olsun.

Sitelerde Paylaş

Kuranda şöyle bir ayet varmı?: Eyy iman edenler, öz kızınızı fiziksel olarak istismar edip kirletin!

Tabii ki yok. Üzülüyorum böyle şeylere. Keşke bu iğrençlikleri Kuran'a iliştirmeseniz.

Kuran'da böyle bir ayet yok ancak böyle bir şerefsizlik yapıldığında yapanı rahatlıkla kurtarabilecek bir ayet var ve o ayet sebebiyle bu sapık ve sadist adam kurtulmuş.

http://www.ateistforum.org/index.php?showtopic=52559&st=60

Sitelerde Paylaş

Lanet olsun bu dinin yaptırdıklarına, adalet ahlak duygusunu yok eden bu bağnazlığa yazıklar olsun, tarihte nelere neden olduğu artık iyice belli oluyor. Bu çağ iletişim çağı ve uyansınlar artık bir şekilde insanlar ya, miyde bulandırıcı..

lanet olsun heva ve heveslerine dine hayatına karıştıranlara lanet olsun hep başkalarının kusurlarını konuşanlara lanet olsun etrafındaki olaylara seyirci kalana lanet olsun yaptıklarını duyduklarını anlatıp lak lak yapana

bir şey değişecekmi bakalım bol bol lanet okuduk şiş sokmadan göz çıkacakmı

Sitelerde Paylaş

Kız bebeklere burka, gelde çıldırma, işte sapıklığını tescilliyorlar erkek egemen bir din olarak bu dini. Bebekten etkilenip önlem diye sapıklığın dibini yine yapan yozlar, atomla yok edilesiler, pislikler..

Bu cevabım genel, kesinlikle sana değil !!

Ben çok gördüm gizli PKK sempatizanları ki islama dil uzatan.

Gizli renkler de kullanıyorlar bayraklarda, avatarlarda; güya, sarı kırmızı yeşil renkte elmalı. (inmanah ne demek?)

Osmanlıda savaşlarda kullanılan sancaklardan biri sarı-kırmızı-yeşil. O renkler PKK'nın babasının malı değil. Allah'ın renkleri. Osmanlı da kullanır, ahmet de kullanır, Mehmet de kullanır.

tarihinde KHF-232 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Hadi karınca hadi, 18 olsa kaç yazar? Kartoroz peygambere yakışırmı 18 yaşındaki kızla evlenmek? Sanki melaykeden bahsediyor, bu melaykede hep kadınları himaye etmiş, neden yetimleri evlat edinmemiş o zaman? Neden evlatlığının karısıyla evlenip evlatlık olayını ayetle sildirmiş? Bunları görmez pis dinin olup olmadığı belli olmayan sapık karakterini aklamaya çalışırsınız, yukarıdaki olayların değirmenine su taşıyanlarsınız işte bu dini aklama çalışırken..

Sitelerde Paylaş

lanet olsun heva ve heveslerine dine hayatına karıştıranlara lanet olsun hep başkalarının kusurlarını konuşanlara lanet olsun etrafındaki olaylara seyirci kalana lanet olsun yaptıklarını duyduklarını anlatıp lak lak yapana

bir şey değişecekmi bakalım bol bol lanet okuduk şiş sokmadan göz çıkacakmı

Bu bir hitap şekli, lanet olsa ilkin bunların sonu gelirdi her halde, sapıklığın resmiyetle kutsandığı bu pis bataklık nice mazlum nice masumlara yapıyor yapacağını, insanız işte, içimizdeki duyguyu dışa vurmanın kelimelere dökülmüşüğü..
Sitelerde Paylaş

Gizli renkler de kullanıyorlar bayraklarda, avatarlarda; güya, sarı kırmızı yeşil renkte elmalı. (inmanah ne demek?)

Osmanlıda savaşlarda kullanılan sancaklardan biri sarı-kırmızı-yeşil. O renkler PKK'nın babasının malı değil. Allah'ın renkleri. Osmanlı da kullanır, ahmet de kullanır, Mehmet de kullanır.

Off yine döktürmüşsün ama boş döktürmüşsün, pkk ne alaka şimdi? Birde, inmanah'ın anlamını sen bilmeyeceksinde kim bilecek karınca hı? Cininden tüyo al olmazsa :)
Sitelerde Paylaş

Bunu yeni çaktım, manyadın mı sen Karınca? Aklıma gelmeyecek şeyle bağdaştırmış avatarımı şapşal. Ne demek istiyorsun sen?
Sitelerde Paylaş

PKK'lı yaptı seni :D

Elmanın başka renklisi olsa ve oda bu avatarda olsaydı kim bilir neyle ilişkillendirirdi. Renklere dikkat edin avatarınızda, kabahatli olabilirsiniz benden demesi, renkleri bile koz yaptı heyyy yarebbimm..
Sitelerde Paylaş

Kuran'da böyle bir ayet yok ancak böyle bir şerefsizlik yapıldığında yapanı rahatlıkla kurtarabilecek bir ayet var ve o ayet sebebiyle bu sapık ve sadist adam kurtulmuş.

http://www.ateistfor...pic=52559&st=60

Katırcım,

İnsanlara zulüm ve işkence eden yaratıklar, isterse ben müslümanım desin, isterse ben ateistim desin. Bu yaratıklar insanların yüz karasıdır. Sen hiç zalimlik yapan hayvan gördün mü? Ben görmedim. Bir hayvan bir hayvanı sadece karnını doyurmak için yer; işkence etmek için, sapıklık yapmak için değil.

Dolayısıyla; Allah bu gibi nefsinin peşinden koşan insanları, hayvandan daha aşağı olarak da tanımlar:

Furkan 44: Yoksa sen onların çoğunun duyduklarını veya akıl ettiklerini mi sanıyorsun? Onlar ancak hayvanlar gibidirler belki yolca daha sapıktırlar.

Ayrıca, işkence edenleri de tehdit etmektedir:

Şura 42: Fakat insanlara zulmedenlerin, işkence edenlerin ve yeryüzünde haksız yere zorbalık yapanların üzerine (aleyhlerine) yol (ceza) vardır. İşte onlar; onlar için elîm bir azap vardır.

Sonuç olarak; hayvandan daha aşağı olan yaratıkların bütün icraatlarını ateizmle veya islamla bütünleştirmek akılcı değil.

Sitelerde Paylaş

KHF,

İnkarla nereye kadar gidebilirsin? Ayet aşağıdayken sen neyi savunabilirsin?

Adam kızını sapıkça öldürmüş mü? ÖLDÜRMÜŞ

Öldürdüğü ülkede şeriat uygulanıyor mu? UYGULANIYOR

Öldürmelerde şeriatın hükmü ne? BAKARA 178

Bakara 178 ne diyor? AİLE KAN PARASINI KABUL EDERSE ÖLDÜRENİ AFFET DİYOR.

Bu olayda aile ne yapmış? AFFETMİŞ

Sana bu durumda laf düşer mi? DÜŞMEZ

Kısaca kuzu kurta teslim edilmiş mi? EDİLMİŞ

178- Ey iman edenler! Öldürmede kısas size farz kılındı. Hüre hür, köleye köle, kadına kadın. Ama her kim, ölenin kardeşi tarafından bir şey karşılığı bağışlanırsa, o zaman örfe uyması, ona diyeti güzellikle ödemesi gerekir. Bu, Rabbiniz tarafından bir hafifletme ve bir rahmettir. Her kim bunun arkasından yine saldırırsa, artık ona acı veren bir azab vardır.

Sitelerde Paylaş

KHF,

İnkarla nereye kadar gidebilirsin? Ayet aşağıdayken sen neyi savunabilirsin?

Adam kızını sapıkça öldürmüş mü? ÖLDÜRMÜŞ

Öldürdüğü ülkede şeriat uygulanıyor mu? UYGULANIYOR

Öldürmelerde şeriatın hükmü ne? BAKARA 178

Bakara 178 ne diyor? AİLE KAN PARASINI KABUL EDERSE ÖLDÜRENİ AFFET DİYOR.

Bu olayda aile ne yapmış? AFFETMİŞ

Sana bu durumda laf düşer mi? DÜŞMEZ

Kısaca kuzu kurta teslim edilmiş mi? EDİLMİŞ

178- Ey iman edenler! Öldürmede kısas size farz kılındı. Hüre hür, köleye köle, kadına kadın. Ama her kim, ölenin kardeşi tarafından bir şey karşılığı bağışlanırsa, o zaman örfe uyması, ona diyeti güzellikle ödemesi gerekir. Bu, Rabbiniz tarafından bir hafifletme ve bir rahmettir. Her kim bunun arkasından yine saldırırsa, artık ona acı veren bir azab vardır.

Dini kendi arzu ve emellerine alet edenlerin bu yeryüzünde hesapsızca rahatca dolaşabileceğinimi sanıyorsunuz

Onların yaptıkları yanına kar kalmayacak. Müslümanlar dini Allaha has kılana kadar savaşacaklar

Ayetleri çarpıtıp yerinden oynatanların hükme kesindir.

Sitelerde Paylaş

İnsanların bunları artık iyice irdelemesi gerekiyor. Yok kardeşim yok, bu dinden bir halt olmaz, kızına bu derece ( hemde 5 yaşında masum yavru ya) sapıklığı yaptırabiliyor ve birde ceza olarak hiç bir şey yapılmıyor, o devlet o mazluma bunu dibine kadar hak ettin demiştir..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...