Jump to content

Bu ayete uyan bir tane müslüman gösterin bana!

Recommended Posts

• İleti 138
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Kafam karisik tabi. Sürekli sorgulayan insanin kafasi nasil olsun beklerdin? Dinleri gec. Inanan olmak icin illaki bir dinemi gerek var.

Elbette "dinsiz inanır" olunabilir. Ben sadece senin dinli mi, dinsiz mi olduğun konusunda ikircimli kalmıştım. Şimdi durum anlaşıldı.

Sitelerde Paylaş

Allah erkek ve disi insanlar yaratti. Escinsellik bir secimdim. Ozgur iradesiyle kimisi escinsel olur.

Dogustan escinsel olan adam yok yani öylemi? Yani sen şu anda potansiyel bir eş cinsel misin?

Hemen biraz önce bana cevap niteliğinde Allah eşcinselleri niye yarattı demiştin. Şimdi sen tükürdüğünü yalamışmı oluyorsun? Yoksa sana bu soruyu geri çevireceğimi tahmin etmemişmiydin? Yoksa diger leri gibi hee Allah vergisidir doğru diyip köşeme çekileceğimimi düşündün?

Çift cinsiyetli doğan insanlar ne peki?

Cübbeliiiii bilmiyorsan bir şeyi bilmiyorum demeyi öğren. Zararlı bakteri yap nickinide.

Sitelerde Paylaş

Dogustan escinsel olan adam yok yani öylemi? Yani sen şu anda potansiyel bir eş cinsel misin?

Hemen biraz önce bana cevap niteliğinde Allah eşcinselleri niye yarattı demiştin. Şimdi sen tükürdüğünü yalamışmı oluyorsun? Yoksa sana bu soruyu geri çevireceğimi tahmin etmemişmiydin? Yoksa diger leri gibi hee Allah vergisidir doğru diyip köşeme çekileceğimimi düşündün?

Cübbeliiiii bilmiyorsan bir şeyi bilmiyorum demeyi öğren. Zararlı bakteri yap nickinide.

Nisa 16: İçinizden sapık, eşcinsel ilişkilerde bulunan erkeklerden her ikisine de caydırıcı cezalar verin. Eğer tevbe ederler, sapık ilişkiden vazgeçip, Allah’a itaate yönelerek uslanırlarsa, artık onlarla ilgili tedbirler alarak ceza vermekten vazgeçin. Allah insanları tevbeye, itaate sevkeder, tevbeleri kabul eder, engin merhamet sahibidir.

Sitelerde Paylaş

Nisa 16: İçinizden sapık, eşcinsel ilişkilerde bulunan erkeklerden her ikisine de caydırıcı cezalar verin. Eğer tevbe ederler, sapık ilişkiden vazgeçip, Allah’a itaate yönelerek uslanırlarsa, artık onlarla ilgili tedbirler alarak ceza vermekten vazgeçin. Allah insanları tevbeye, itaate sevkeder, tevbeleri kabul eder, engin merhamet sahibidir.

Cinselliği poker oynamak gibi vazgeçilir sanan bi cehalet.

Sitelerde Paylaş

Bu kimin çevirisi ?

Sitelerde Paylaş

Bu kadarda yanlış çevirilmez bir ayet, orda erkek lafıda geçmez bir kere..
Sitelerde Paylaş

Bu kimin çevirisi ?

Doğrudan Ahmet Tekin'den aldım. Kendim çevirmedim bunu.

Bu ayetle ilgili eğer tefsirlere bakarsan çok daha geniş açıklamalar var; sapıklıkla ilgili.

tarihinde KHF-232 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

KHF,

Hiç korkmuyor musun, Kuran daki ayetleri böyle uydururken veya uyduruk olduğunu bile bile buraya asarken. Ayette nerede yazıyor bu...

Sitelerde Paylaş

Sorumdaki ironiyi bile anlayamayacak ustelik anlayamadigini da itiraf edemeyecek kadar ezik ve silik ve sumsuk birisin. Ama ben sizi adam etmek icin burdayim. Sen ne ilk ne de sonsun. Takvim yapraklarindan ibaret bilginle bana kafa tutacak kadar da kustahsin. Sahil kenarinda citledigim ve tukurdugum bir aycekirdegin kabugu kadar degerin yok.

Sitelerde Paylaş

KHF,

Hiç korkmuyor musun, Kuran daki ayetleri böyle uydururken veya uyduruk olduğunu bile bile buraya asarken. Ayette nerede yazıyor bu...

Şeker kardeşim, alıntı yaptığım kişinin kaynağını da verdim; ben çevirmedim.

Artı olarak tefsir diye bir şey de var. Aç tefsiri; ilgili ayetteki sapıklıklar nasıl anlatılıyor. Sen hayatında tefsir okudun mu? Tefsir nedir bilir misin sen?

Sitelerde Paylaş

Şeker kardeşim, alıntı yaptığım kişinin kaynağını da verdim; ben çevirmedim.

Artı olarak tefsir diye bir şey de var. Aç tefsiri; ilgili ayetteki sapıklıklar nasıl anlatılıyor. Sen hayatında tefsir okudun mu? Tefsir nedir bilir misin sen?

"Tefsire bakmadın mı?" demek Kuran'a göre küfürdür, ayetleri yazdırma bana şimdi. Küfürden uzak Allah'a yakın ol. Allah anlatamamış da derdini tefsirci mi anlatacak?

Tövbe de güzel kardeşim

Sitelerde Paylaş

Sorumdaki ironiyi bile anlayamayacak ustelik anlayamadigini da itiraf edemeyecek kadar ezik ve silik ve sumsuk birisin. Ama ben sizi adam etmek icin burdayim. Sen ne ilk ne de sonsun. Takvim yapraklarindan ibaret bilginle bana kafa tutacak kadar da kustahsin. Sahil kenarinda citledigim ve tukurdugum bir aycekirdegin kabugu kadar degerin yok.

Git önce ironi ne demek ögren ondan sonra kullan o kelimeyi

http://tr.wikipedia.org/wiki/%C4%B0roni

Bu arada sahil kenarinda citledigin cekirdegi ne diye tükürüp atiyon? ee her seyi Allah tan bekleyen bir toplum ancak böyle olur. Etrafa tükürülmemesini, üstelik citlenmis cekirdek kabugunu tükürmenin kötü bir sey oldugunu kafan hic mi basmiyor? Kas alayim derken göz cikariyonuz resmen! Zararli bakteri

Sitelerde Paylaş

Git önce ironi ne demek ögren ondan sonra kullan o kelimeyi

http://tr.wikipedia.org/wiki/%C4%B0roni

Bu arada sahil kenarinda citledigin cekirdegi ne diye tükürüp atiyon? ee her seyi Allah tan bekleyen bir toplum ancak böyle olur. Etrafa tükürülmemesini, üstelik citlenmis cekirdek kabugunu tükürmenin kötü bir sey oldugunu kafan hic mi basmiyor? Kas alayim derken göz cikariyonuz resmen! Zararli bakteri

Kapıyı dışardan kapat.

Sitelerde Paylaş

Kapıyı dışardan kapat.

heee. Simdi git o tükürdügün bütün cekirdek kabuklarini topla ve cöpe at. Buda benden sana ögüt olsun! Su ise bak yaa, adam birde sahil kenarina atiyor pisligini. Dünyanin sirtinda yük oldugunuzu illa heryerde tescil edeceksiniz degilmi? :)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...