Jump to content

Bu ayete uyan bir tane müslüman gösterin bana!

Recommended Posts

• İleti 138
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Cübbeli bu tiksinç ukalalığınla forumu çöpe çevirip millete hakaret ediyosun, lanetler okuyup aşağılıyosun, bende herseferinde kendime boşver şu salağı diyip cevap yazmaktan vazgeçiyorum, şimdi buraya admin gelse kuyruğunu şıkıştırıp tüyeceksin onuda biliyorum, adam ol!

Sitelerde Paylaş

heee. Simdi git o tükürdügün bütün cekirdek kabuklarini topla ve cöpe at. Buda benden sana ögüt olsun! Su ise bak yaa, adam birde sahil kenarina atiyor pisligini. Dünyanin sirtinda yük oldugunuzu illa heryerde tescil edeceksiniz degilmi? :)

Önce seni atayım o zaman.

Sitelerde Paylaş

Çok korktum.

Tabi korkmazsın, ben hiç şikayet etmedim bu güne kadar seni ama edeceğim artık, kendine ait iki üç cümlelik kelime ve kocaman alıntılarla bir şey yazdığını sanıyorsun hep, senin astıklarında kendini yani bir dediğinle öbür dediğini yalanlıyor hep. Daha ne dediğini neye entegre olduğunu bile bilmiyorsun, yobazsın ama en cinsinden yobaz..
Sitelerde Paylaş

Cübbeli bu tiksinç ukalalığınla forumu çöpe çevirip millete hakaret ediyosun, lanetler okuyup aşağılıyosun, bende herseferinde kendime boşver şu salağı diyip cevap yazmaktan vazgeçiyorum, şimdi buraya admin gelse kuyruğunu şıkıştırıp tüyeceksin onuda biliyorum, adam ol!

Sığırlar ne yapacak peki?

Akıllarını kullanıp da bağın çitlerini aşabilirler mi?

Bağdaki üzümleri, yenmiş ekine çevrildiği gibi bozmaktan başka bir işe yararlar mı? :)

tarihinde KHF-232 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Tabi korkmazsın, ben hiç şikayet etmedim bu güne kadar seni ama edeceğim artık, kendine ait iki üç cümlelik kelime ve kocaman alıntılarla bir şey yazdığını sanıyorsun hep, senin astıklarında kendini yani bir dediğinle öbür dediğini yalanlıyor hep. Daha ne dediğini neye entegre olduğunu bile bilmiyorsun, yobazsın ama en cinsinden yobaz..

Önce aklınla alt edeceksin. Aklınla bükemediğin bileği öpeceksin. :)

Sitelerde Paylaş

Ben matadorum. İnmanah sana da yakıştıramadım.

Niye? Yapıyorsun ama, yürü ense traşını görelim diyorsun mesela, ama orda ense traşını gösteren sensin hep :) Birde sanki karşı tarafı madara etmişin havasına bürünüyorsun böyle yaparak..
Sitelerde Paylaş

Sığırlar ne yapacak peki?

Akıllarını kullanıp da bağın çitlerini aşabilirler mi?

Bağdaki üzümleri, yenmiş ekine çevrildiği gibi bozmaktan başka bir işe yararlar mı? :)

Meczuplara şefkatle yaklaşırım, sana yazık karınca, ha atılan üyelerin tespit edildikten sonra atılmalarımı söz konusuydu neydi karınca

Sitelerde Paylaş

Meczuplara şefkatle yaklaşırım, sana yazık karınca, ha atılan üyelerin tespit edildikten sonra atılmalarımı söz konusuydu neydi karınca

Sığırlar bağda karınca ezer ama; dinazor bile gelse atom karıncayı ezemez.

Benden olsa olsa aslan olur, karınca değil :)

Benden olsa olsa Allah'ın aslanı olur. :lol:

Sitelerde Paylaş

heee. Simdi git o tükürdügün bütün cekirdek kabuklarini topla ve cöpe at. Buda benden sana ögüt olsun! Su ise bak yaa, adam birde sahil kenarina atiyor pisligini. Dünyanin sirtinda yük oldugunuzu illa heryerde tescil edeceksiniz degilmi? :)

Çekirdek kabuğu organik değil miydi?

Organik çöpleri doğaya atacaksın; onlardan güzel gübre olur. :lol:

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...