Jump to content

Türkler kılıç zoruyla müslüman oldu diyenler toplanın !

Recommended Posts

Türkler şu şekilde müslüman oldu:

Hz. Muhammed zamanında kabeyi koruyan bir aile vardı. Bu aile Türktü. Kabe ve çevresi tamamen müslümanların kontrolüne geçince,

Hz. Muhammed, Hz Ali'ye kabenin anahtarlarını getirmesini ister.

Hz. Ali, anahtar sahibi Türk olan kişinin yanına gider ve anahtarı ister.

Anahtar sahibi, anahtarı vermekte direnir ve der ki; biz nesillerdir buraları temizler, bakımını yapar, pisliklerden arındırırız ve gözümüz gibi bakarız.

Hz. Ali tekrar peygamberimize döner, durumu anlatır. Hz. Muhammed anahtarı zorla almasını emreder. Hz. Ali gider, zorla alır ve Hz. Muhammede teslim eder.

Hz. Muhammed der ki; bu kabe anahtarı ve kabenin korunması bundan sonra işin ehline verilecek der ve anahtarı tekrar Hz. Aliye vererek, tekrar o zorla aldığı adama geri vermesini iletir. Hz. Ali de gider anahtarı tekrar adama verir.

Sonuç: Kabenin(islamın) korunmasında Hz. Muhammed, gizli manada milletimize önemli görev verildiğini ilan etmiş olur. Hem korunması açısından Hz. Ali'yi de ek olarak ehil kişi seçmiştir.

İşte Türklerin müslüman olması taa Hz. Muhammed zamanına dayanır. Bu olay gerçektir; ister inan, ister inanma.

Gizli bilgileri yavaş yavaş açıklayacağız Biiznillah !!

Türkler asla kılıç zoruyla müslüman olmamıştır.

MUHTEŞEM BİR HİKAYEYMİŞ.GİZLİ HİKAYEL AMAN GİZLİ BİLGİLERİNİZİ AÇIKLAYIN.GÜLELİM BİRAZ.ULAN SİZ DE OLMASANIZ KİM GÜLDÜRECEK BİZİ :lol: :lol:

Sitelerde Paylaş
  • İleti 120
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

MUHTEŞEM BİR HİKAYEYMİŞ.GİZLİ HİKAYEL AMAN GİZLİ BİLGİLERİNİZİ AÇIKLAYIN.GÜLELİM BİRAZ.ULAN SİZ DE OLMASANIZ KİM GÜLDÜRECEK BİZİ :lol: :lol:

Bakalım bu kahkahaları zebani amcaların karşısında da atabilecek misin? :lol: :lol:

Zariyat 14: :mad: (Zebânîler der ki): "Azabınızı tadın! İşte o acele istediğiniz buydu!"

tarihinde KHF-232 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

KİM DEMİŞ ÖTE DÜNYA DA HURİM OLACAKSIN BEN BUNA İNANIYORUM :lol:

6236 ayet içinde birkaç ayette huri var diye; koskoca Kuran'ı magazin dergisine çevirdiniz ya daha ne diyeyim.

Kusura bakma, ben cennetin huri hayalini kurmuyorum. Ben, bu dünyada cihat hayali kuruyorum ki; memleketimiz ırkçı kafir PKK'dan, nato ve amerikan üslerinden temizlensin.

Huri hayalini de, Nuri hayalini de senin gibi ergen gençler kursun. Biz amca olduk artık, daha farklı şeyler hayal ediyoruz bu dünya için. Yoksa Allah bize bu dünyada da huri bahşetti. Akılları bacak arasında olanı bir şey paklayamaz, ancak teneşir paklar.

Duhan 54: İşte, böyle. Ve onları, iri gözlü huriler ile evlendiririz.

Sitelerde Paylaş

6236 ayet içinde birkaç ayette huri var diye; koskoca Kuran'ı magazin dergisine çevirdiniz ya daha ne diyeyim.

Kusura bakma, ben cennetin huri hayalini kurmuyorum. Ben, bu dünyada cihat hayali kuruyorum ki; memleketimiz ırkçı kafir PKK'dan, nato ve amerikan üslerinden temizlensin.

Huri hayalini de, Nuri hayalini de senin gibi ergen gençler kursun. Biz amca olduk artık, daha farklı şeyler hayal ediyoruz bu dünya için. Yoksa Allah bize bu dünyada da huri bahşetti. Akılları bacak arasında olanı bir şey paklayamaz, ancak teneşir paklar.

Duhan 54: İşte, böyle. Ve onları, iri gözlü huriler ile evlendiririz.

inandığın allah ının da senin kadar olgun olmasını dilerdim :D tarihinde bidam tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Acayip saçmalamışsın. Ben kendi görüşlerimi yazıyorum. Altına ne yazayım Kaynak:ateistkul mu yazayım?

Dandik TV'de bir çok şey izlersin; paçavra gazetelerde birçok şey okursun. Her izlediğin ve her okuduğuna %100 güvenip inanır mısın?

Bu TV ve gazetelerin güvenilirliği ne? Benim güvenilirliğim ne?

O TV'lerin milyonlarca doları olduğu için güvenilirlikleri daha mı çok oluyor?

Biz de burada gerçekleri yazıyoruz. Gerçekleri döküyoruz. Bu bilgileri her yerde bulamazsın.

Sitelerde Paylaş

Ben her nedense soyleyken soyle olmus boyleykene boyle olmus diye anlatilan hic bir hikayeye inanamiyorum nedenini hemen kendi yasadigim bir olaydan ornek vereyim.Maca gitmistik tam arama kapisinin orada kavga cikti bizim arkadasla baska birisinin arasinda sonucta adam havada bayildi (cenesine sag krose ile)ve merdivenlerden asagiya takir tukur diye asagiya kadar dustu.15-20 dakika sonra diger arkadaslari gordugumuzde la olm adami asagiya atmisin dediler bende dedimki haaa demek dilden dile dolasinca anca bu kadar oluyor.Yani sen artik dusun o hikaye yillar sonra hatta 1000 yil sonra ne hale gelmistir.E bosuna kulaktan kulaga diye oyun cikartmamislar onu bile beceremiyoruz dusun.

Sitelerde Paylaş

Ben her nedense soyleyken soyle olmus boyleykene boyle olmus diye anlatilan hic bir hikayeye inanamiyorum nedenini hemen kendi yasadigim bir olaydan ornek vereyim.Maca gitmistik tam arama kapisinin orada kavga cikti bizim arkadasla baska birisinin arasinda sonucta adam havada bayildi (cenesine sag krose ile)ve merdivenlerden asagiya takir tukur diye asagiya kadar dustu.15-20 dakika sonra diger arkadaslari gordugumuzde la olm adami asagiya atmisin dediler bende dedimki haaa demek dilden dile dolasinca anca bu kadar oluyor.Yani sen artik dusun o hikaye yillar sonra hatta 1000 yil sonra ne hale gelmistir.E bosuna kulaktan kulaga diye oyun cikartmamislar onu bile beceremiyoruz dusun.

Bazı bilgiler kulaktan kulağa dolaşmaz.

Bazı bilgileri Allah'ın emri ile melekler iletir, 10.000 yıl sonra bile olsa bilgi olduğu gibi taşınır.

Sitelerde Paylaş

Bazı bilgiler kulaktan kulağa dolaşmaz.

Bazı bilgileri Allah'ın emri ile melekler iletir, 10.000 yıl sonra bile olsa bilgi olduğu gibi taşınır.

kardeşim var lise 1'e gidiyor. tarih dersinde islamiyet tarihini işliyorlar ara sıra yardımcı olmak için konuları ben de ona anlatıyorum ve emin ol ne ders kitaplarında ne de kaynak kitaplarda dediğin gibi değil. türklerinn islamiyeti kabulu çok çok zor olmadı ama savaş olmadı da diyemezsin

Sitelerde Paylaş

kardeşim var lise 1'e gidiyor. tarih dersinde islamiyet tarihini işliyorlar ara sıra yardımcı olmak için konuları ben de ona anlatıyorum ve emin ol ne ders kitaplarında ne de kaynak kitaplarda dediğin gibi değil. türklerinn islamiyeti kabulu çok çok zor olmadı ama savaş olmadı da diyemezsin

Türkler 1000lerce yıldır çok büyük devletler kurmuşlar.

Hz. Muhammed'in ölümünden sonra islamda fetret dönemi başlamış ve direksiyonu münafıklar almış.

Bu münafıkların emrindeki 3-5 kabile mi koskoca Türk devletlerine diz çöktürecekler de zorla islamiyeti kabul ettirecekler ? şaşarım...

Türkler, islamı gönüllü kabul etmiş ve bir nevi Allah'ın ordularına katılmıştır.

Günümüzde de küresel güçlerin zorlamasıyla ve dayatmasıyla ve münafık ampul partisi eliyle rezilliğe batmış(magazin, futbol, dizi, kredi kartı borçları vs.); ve uçurumun kenarına gelmiş; musalla taşına çıkmasına çeyrek kalmıştır.

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...

Hz. Peygamber’in (s.a.v.) Türk milletinden bahsederken "Kanturaoğulları" sıfatını kullanmıştır. Kantura Hatun, Hz. İbrahim'in eşi ve Oğuz Kağan'ın kızıdır.

"Hz. İbrahim'in Kantura Hatun'dan da çocukları dünyaya gelmiştir. Hz. İbrahim, bunlardan üçünü yani Medûn, Üşbuk ve Şuh'u Doğu Ciheti Türk-Turan Yurdu bir diğer ifâde ile Oğuz Han ülkesine göndermiş ve onların 'Yeryüzünün en hayırlı kimseleri ve dünya hükümdarları olmaları bütün dünyaya hükmetmeleri' için Yüce Allah'a dualar etmiş ve Türk Milletine kefîl olmuştur” (el-Muharrer, s. 394, et-Taberi, I, s. 311)

Gerçek bir Müslüman Türk, kafatası ile değil, her zaman Allah'a ve Kuran'a hizmetleriyle övünmüştür. Kafirlerin kibirlendiği gibi boş övünme değil; insanlığa hizmetiyle, islama hizmetiyle, zalimin bileğini bükmesiyle, mazlumu korumasıyla övünmüştür.

Allah'ın islamı destekleyen kavimlerin, milletlerin yok olmasını engellemesine duacıyız.

Sitelerde Paylaş

ya arkadaş ne tuhaf insanlar var...

ali muhammedden emir alıyor ama kabe bekçisi koskoca aliye olmaz diyor alide ya vermedi bu adam anahtarı diye muhammede geri dönüyor...

hani şu allahın aslanı ali...

ya bekçi peygamber anahtarı versin diye emir verecek , ali yi gönderecek buda vermem diye tutturacak..

pehh pehhh pehh..

siz hastasınız hastaaaaaaaaaaaaaa

saçmalama konusunda bir limitiniz yok

Sitelerde Paylaş

ya arkadaş ne tuhaf insanlar var...

ali muhammedden emir alıyor ama kabe bekçisi koskoca aliye olmaz diyor alide ya vermedi bu adam anahtarı diye muhammede geri dönüyor...

hani şu allahın aslanı ali...

ya bekçi peygamber anahtarı versin diye emir verecek , ali yi gönderecek buda vermem diye tutturacak..

pehh pehhh pehh..

siz hastasınız hastaaaaaaaaaaaaaa

saçmalama konusunda bir limitiniz yok

Kaz kafalılara KHF-232 der ki:

Kıskananlar çatlasın, inanmayanlar patlasın. Gerçekler, kabullenmesi zor olan kişiler için acıdır.

Sitelerde Paylaş

Kaz kafalılara KHF-232 der ki:

Kıskananlar çatlasın, inanmayanlar patlasın. Gerçekler, kabullenmesi zor olan kişiler için acıdır.

o kadar sazansınki bunun farkına bile varamıyorsun....şu saçmalığa inanmayan lar kaz kafalı ama bunu duyduğu anda inananlar çok akıllı.....hahhaaaa çatla patla kudur uydur ne yaparsan yap sadece miş muş tan öteye gidemiyorsun....hele anlat başka hikayelerinde vardır senin....ee sonra ne olmuşşşş

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...