Jump to content

Türkler kılıç zoruyla müslüman oldu diyenler toplanın !

Recommended Posts

emperyalizm hizmetçisi faşistler bizler halkların kardeşliğini savunuyoruz sizler insanları ötekileştiriyorsunuz

kahrolsun ırkçılık

Eyyy,

Halkların kardeşliği diyerek ırkçılık yapan PKK'lılar !

Demokrasi diyerek ırkçılık yapan PKK'lılar !

Aklınızı başınıza alın ! Allah'ın ordularına kafa tutan gafiller önceden diz çöktürüldü ! Yeri gelir yine diz çöktürürüz.

Etnik ırkçı kafirlerin ciğerlerini biliriz, yeri gelir sökeriz bu ciğerleri Allah'ın izniyle.

Etnik ırkçı bebek katili ile ilgili yazı okumak isteyenler, aşağıya tıklayınız:

http://kurtaricisizs...meni-kafir.html

tarihinde KHF-232 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 120
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

bunu nerenle uydurdun ....nerden biliyorsun bunu...at yalanı öpsünler inananı...

Eğer yalan uydursaydım; sana peri masalları, hayalet masalları, hortlak masalları anlatırdım.

İşin gerçeği; peri yalan, hayalet yalan, hortlak yalan.

Benim önceki mesajlarda anlattıklarım gerçek, başka bir şey değil.

Sitelerde Paylaş

o kadar sazansınki bunun farkına bile varamıyorsun....şu saçmalığa inanmayan lar kaz kafalı ama bunu duyduğu anda inananlar çok akıllı.....hahhaaaa çatla patla kudur uydur ne yaparsan yap sadece miş muş tan öteye gidemiyorsun....hele anlat başka hikayelerinde vardır senin....ee sonra ne olmuşşşş

Bir de başka hikaye anlat demişsin. Önce git, sözlüğü aç; hikaye nedir, masal nedir iyice bir öğren.

Başka hikaye anlat derken, kendi tuzağına düşmüşsün.

Cahillik bedava...

Sitelerde Paylaş

Bir de başka hikaye anlat demişsin. Önce git, sözlüğü aç; hikaye nedir, masal nedir iyice bir öğren.

Başka hikaye anlat derken, kendi tuzağına düşmüşsün.

Cahillik bedava...

diyorum ya sazansın işte....böyle diyerek anlattığının hikaye değil masal olduğunu kabullenmiş oldun...

ayrıca masal ve hikaye arasındaki farkı yukarıda anlattığın olayı baz alarak bir düşün bakalım...

bunu yapabilirmisin... :lol:

cahillik keşke paralı olsaydı........anlamadın değilmi? <_<

tarihinde doodslag tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Allah'ın emride bu yönde değil mi zaten ?

Buna inanmakta sana kalmış.Benim gözlemim selefi yani sahabenin uygulamalarını baz alan müslümanlarda bu görüşte.Yani dinin kılıçla yayılması gerektiği görüşünde.Ben bu konuda kimseyi baz almadan Kuranı baz almayı tercih ediyorum. ve kim ne neden sorularıyla kuranı inceliyorum.
Sitelerde Paylaş

Buna inanmakta sana kalmış.Benim gözlemim selefi yani sahabenin uygulamalarını baz alan müslümanlarda bu görüşte.Yani dinin kılıçla yayılması gerektiği görüşünde.Ben bu konuda kimseyi baz almadan Kuranı baz almayı tercih ediyorum. ve kim ne neden sorularıyla kuranı inceliyorum.

Dinin yayılmasını bıraktık. abd, israil, ingiltere, PKK'yı önce temizleyelim. Dinin yayılmasını engelleyen bu zararlılar ortadan kalkınca din kendiliğinden bile yayılır.

Sitelerde Paylaş

Dinin yayılmasını bıraktık. abd, israil, ingiltere, PKK'yı önce temizleyelim. Dinin yayılmasını engelleyen bu zararlılar ortadan kalkınca din kendiliğinden bile yayılır.

Dualarla temizlemeyeceksiniz heralde yine şiddetle temizleyeceksiniz yine din adına kuran adına değişen bir şey yok aynı b*kun laciverti.

tarihinde Troth tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...

kimse kılıç zoruyla müslüman olmaz, kılıç zoruyla hristiyanda, komünistte....

insanların kılıç zoruyla veya başka zorbalıklarla dış görüntülerini değiştirebiliğrsiniz evet ! ama asla kalplerindekilere hükmedemzsiniz.....

bakınız rusyanın Türk milletleri üzerinde uyguladığı binbir zorbalıklara rağmen adamlar gene müslüman gene müslüman, biraz yozlaşmalar dışında gene aynılar.....insanların bedenlerine sahip olabilirsiniz ama ruhlarına asla :D

insanların ayaklarına pranga vurabilirsiniz ama düşüncelerine asla .....

Türkler de silah zoruyla değil kendi istkeleriyle müslüman oldular çünkü islamiyeti kendilerine yakın gördüler...

türkler kılıç zoruyla müslüman oldu demek cahilce birşey olup aynı zamanda atalarıma hakaret olarak görüyorum çünkü onlar aciz ve güçsüz demeye getirmiş oluyorsun....ama onlar çok güçlü insanlardı, herşeye direnen bu insanlar iki araba mı boyuneğeceklerdi yani ?!

onların direnecek gücü de vardı doğru bulmadıklarını kabullenmeyecek iradeleri de ama kabullendiler....kalpleriyle iman edip araplardan aldıkları islam bayrağını çok daha ileriye taşıyarak hemde.....çünkü islam onların aklına mantığına uydu...çünkü onda huzuru buldular.....

ve iyi de ettiler bence....

Sitelerde Paylaş

Türkler şu şekilde müslüman oldu:

Hz. Muhammed zamanında kabeyi koruyan bir aile vardı. Bu aile Türktü. Kabe ve çevresi tamamen müslümanların kontrolüne geçince,

Hz. Muhammed, Hz Ali'ye kabenin anahtarlarını getirmesini ister.

Hz. Ali, anahtar sahibi Türk olan kişinin yanına gider ve anahtarı ister.

Anahtar sahibi, anahtarı vermekte direnir ve der ki; biz nesillerdir buraları temizler, bakımını yapar, pisliklerden arındırırız ve gözümüz gibi bakarız.

Hz. Ali tekrar peygamberimize döner, durumu anlatır. Hz. Muhammed anahtarı zorla almasını emreder. Hz. Ali gider, zorla alır ve Hz. Muhammede teslim eder.

Hz. Muhammed der ki; bu kabe anahtarı ve kabenin korunması bundan sonra işin ehline verilecek der ve anahtarı tekrar Hz. Aliye vererek, tekrar o zorla aldığı adama geri vermesini iletir. Hz. Ali de gider anahtarı tekrar adama verir.

Sonuç: Kabenin(islamın) korunmasında Hz. Muhammed, gizli manada milletimize önemli görev verildiğini ilan etmiş olur. Hem korunması açısından Hz. Ali'yi de ek olarak ehil kişi seçmiştir.

İşte Türklerin müslüman olması taa Hz. Muhammed zamanına dayanır. Bu olay gerçektir; ister inan, ister inanma.

Gizli bilgileri yavaş yavaş açıklayacağız Biiznillah !!

Türkler asla kılıç zoruyla müslüman olmamıştır.

Türkler kılıç zoruyla müslüman olmamıştır. Nitekim siz kıçıkırık bir bedevi toplumun, nesiller boyunca Çin ve İran gibi iki tane büyük toplumla savaşmış olan Türkleri kılıç zoru ile müslüman yapabileceğine inanıyor musunuz?

Türklerin müslüman olma sebepleri öncelik olarak politiktir. Sonradan Türkler İslamı arapların elinden çekip almış, ve o günden beridir İslam'ın sancaktarlığını yapmış bir millettir. İslamı Avrupa'nın kalbinden tutun, Hindistan'a kadar taşıyabilen bir milletin, elin çöl arabının zorbalığıyla bırakın Müslüman olmayı, şerbet içmesi bile düşünülemez.

İslamiyeti kendilerine yakın görmeleri, görmemeleri, bunlar göreceli şeylerdir. Nitekim İslamiyet Türklerin karakterine gazavat ve fütuhat anlayışı ile uymaktaydı, ama bu illaki kendilerine yakın olduğu anlamına gelmez. Bu daha çok politik olarak İslam olmalarının, onlara yeni geldikleri ortadoğu topraklarında ne kazandırdığı ile alakalıdır. Bağdat'ı yakan Moğol hükümdarı Hülagü'nün torunları da sonradan İslama geçmişlerdir. Onları da mı Araplar zorlamıştır?

Hatta ve hatta Arap dünyası ile aralarında mesafe olan Altınorda devletinin İslamlaşması, İslamın orta asyada iyice yayılıp, Çin'deki Türklere kadar varması araplar sayesinde olmamıştır.

O bölgelerde misyonerlik yapan sürüyle derviş, fakir ve alim vardır. Biz koskoca 300 milyonluk Türk dünyası içinde ancak ve ancak 60 milyon Türk'üz Türkiye'de. Oğuz boylarından geldiğimiz göz önünde bulundurulursa, ilk müslümanlığı kabul eden Türk boyları olduğumuzu söylemek cahilce olur: Çünki bizden önce bugün Kazan diye bilinen bölgede varolan Volga-Bulgarları, kitleler halinde zaten İslama geçmiş bulunmaktaydılar.

tarihinde giray-han tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Sapıklık belli bir eğitim düzeyi gerektirmiyor.

İki ucu da boklu bir sopa Giray-Han'ın izledikleri...

Arap dinini kabul ederken Türk milliyetçiliğini savunuyor.

Böyleleri de var. Haberimiz oluyor.. Ateistforum'un özgürlüğü işe yarıyor.

Başka türlü bu sapıkların varlığından haberdar olmamız bile mümkün değil.

Kurallarımıza uymaz, küfür ve hakaretlerle gerilim yaratırsa atacağım bu garip dinci Türk ırkçısını..

Haberi olsun..Uyarılmadım demesin.

Sitelerde Paylaş

Sapıklık belli bir eğitim düzeyi gerektirmiyor.

İki ucu da boklu bir sopa Giray-Han'ın izledikleri...

Arap dinini kabul ederken Türk milliyetçiliğini savunuyor.

Böyleleri de var. Haberimiz oluyor.. Ateistforum'un özgürlüğü işe yarıyor.

Başka türlü bu sapıkların varlığından haberdar olmamız bile mümkün değil.

Kurallarımıza uymaz, küfür ve hakaretlerle gerilim yaratırsa atacağım bu garip dinci Türk ırkçısını..

Haberi olsun..Uyarılmadım demesin.

Admin efendi, bizim lafımızda küfür de yok, hakarette. Nitekim biz ateşe ateşle karşılık veririz. Karşıdan bana laf gelmedikçe, ben de karşıya laf atmam. Dinci minci diye de bilmediğin şeyler hakkında yorum yapma, ben dinci falan değilim, ama din hakkında bildiğim bir şey varsa, söylemekten de gocunmam. Ki yine cahil cahil, "Türk milliyetçisi ama müslüman" gibisinden saçma sapan şaşırma olaylarına girmeniz bana ne denli bu işten bir haber olduğunuzu gösteriyor. Türk ocaklarına bir gidin. Müslüman olan olduğu gibi, kendisine Tengrici diyeni de bulursunuz. Deisti de vardır. Ülkü ocaklarında da aynı. Bugün artık eski sünnici ayakları yavaş yavaş kesilmeye başlayınca, teşkilatlarımıza alevi kandaşlarımız gelmeye başlar oldu. Yani demek istediğim, cahil cahil laflıyorsunuz, sanki Türkçülüğü, Türk milliyetçiliğini siz icad etmişsiniz de, orada burada Milliyetçiysen şu dinden olamazsın gibi saçma sapan lafları söyleyebiliyorsunuz.

Hem arabin dinine inanıp hem Türk milliyetçiliği yapmak ne kadar absürd. Nasıl bir düşünce sistemine sahipsiniz anlamıyorum.

Elbette hayatında bir kere Ziya Gökalp'ı okumamış, Rusya'da ortaya çıkan Turancı akımların öncelikle İslami akımlardan türediğinden bir haber adama bunlar da garip gelir elbette. Git de önce biraz bilgi sahibi ol, öyle geri gel. Türk milliyetçiliği insanların dini inancına karışmaz. Absürdmüş. Çok merak ettiysen düşünce sistemini anlatayım, biraz bilgi sahibi olursun. Nitekim sen arabın dinine de inanmıyorsun, ama bu seni Türk milliyetçisi yapmıyor. O zaman arabın dinine inanmak da adamı Türk milliyetçisi olmaktan fikir ve eylem bazında men falan edemez. Elbette işi yeşil beynelminelciliğe vurmadığınız sürece. Bizim öyle bir derdimiz yok.

tarihinde giray-han tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Vallahi de billahi de hiç bir babayiğit bana zorla islamı kabul ettiremez !

Ben istemedikten sonra...

Ben gönüllü olarak Allah'a teslim oldum. Hala zorla kabul ettirildi deniliyor ki gülmek lazım. Batılı, Arap; kılıç yapmayı demirci ustası Türk'lerden öğrendi. Kılıç kullanmayı bile Türk'lerden öğrendi. Nasıl olur da Türkler kılıç zoruyla müslüman yapılabilir?? Bu yalanı rahmetli pinokyo duysaydı; burnu uzamaz adeta gerilip çatlayıp kökünden düşerdi.

Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)

Türkler kılıç zoruyla müslüman olmamıştır. Nitekim siz kıçıkırık bir bedevi toplumun, nesiller boyunca Çin ve İran gibi iki tane büyük toplumla savaşmış olan Türkleri kılıç zoru ile müslüman yapabileceğine inanıyor musunuz?

Türklerin müslüman olma sebepleri öncelik olarak politiktir. Sonradan Türkler İslamı arapların elinden çekip almış, ve o günden beridir İslam'ın sancaktarlığını yapmış bir millettir. İslamı Avrupa'nın kalbinden tutun, Hindistan'a kadar taşıyabilen bir milletin, elin çöl arabının zorbalığıyla bırakın Müslüman olmayı, şerbet içmesi bile düşünülemez.

İslamiyeti kendilerine yakın görmeleri, görmemeleri, bunlar göreceli şeylerdir. Nitekim İslamiyet Türklerin karakterine gazavat ve fütuhat anlayışı ile uymaktaydı, ama bu illaki kendilerine yakın olduğu anlamına gelmez. Bu daha çok politik olarak İslam olmalarının, onlara yeni geldikleri ortadoğu topraklarında ne kazandırdığı ile alakalıdır. Bağdat'ı yakan Moğol hükümdarı Hülagü'nün torunları da sonradan İslama geçmişlerdir. Onları da mı Araplar zorlamıştır?

Hatta ve hatta Arap dünyası ile aralarında mesafe olan Altınorda devletinin İslamlaşması, İslamın orta asyada iyice yayılıp, Çin'deki Türklere kadar varması araplar sayesinde olmamıştır.

O bölgelerde misyonerlik yapan sürüyle derviş, fakir ve alim vardır. Biz koskoca 300 milyonluk Türk dünyası içinde ancak ve ancak 60 milyon Türk'üz Türkiye'de. Oğuz boylarından geldiğimiz göz önünde bulundurulursa, ilk müslümanlığı kabul eden Türk boyları olduğumuzu söylemek cahilce olur: Çünki bizden önce bugün Kazan diye bilinen bölgede varolan Volga-Bulgarları, kitleler halinde zaten İslama geçmiş bulunmaktaydılar.

Türkler; islamı ayakta tutmak için kılıçla savaşmasalardı; haşa islam yok olurdu. Demem o ki, Türkler, islama hizmet edenlerin liste başı. Diğer kavimler de var ama halleri ortada; Arap baharı diye ortalığı dağıtıyorlar. Bizi de yakında musalla taşına çıkaracaklar eğer kendimize gelmezsek. Rabbim, inşallah; milletimizin islamın kılıcı olmasını kıyamete kadar bahşeder.

tarihinde KHF-232 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Admin efendi, bizim lafımızda küfür de yok, hakarette. Nitekim biz ateşe ateşle karşılık veririz. Karşıdan bana laf gelmedikçe, ben de karşıya laf atmam. Dinci minci diye de bilmediğin şeyler hakkında yorum yapma, ben dinci falan değilim, ama din hakkında bildiğim bir şey varsa, söylemekten de gocunmam. Ki yine cahil cahil, "Türk milliyetçisi ama müslüman" gibisinden saçma sapan şaşırma olaylarına girmeniz bana ne denli bu işten bir haber olduğunuzu gösteriyor. Türk ocaklarına bir gidin. Müslüman olan olduğu gibi, kendisine Tengrici diyeni de bulursunuz. Deisti de vardır. Ülkü ocaklarında da aynı. Bugün artık eski sünnici ayakları yavaş yavaş kesilmeye başlayınca, teşkilatlarımıza alevi kandaşlarımız gelmeye başlar oldu. Yani demek istediğim, cahil cahil laflıyorsunuz, sanki Türkçülüğü, Türk milliyetçiliğini siz icad etmişsiniz de, orada burada Milliyetçiysen şu dinden olamazsın gibi saçma sapan lafları söyleyebiliyorsunuz.

[/size]

Elbette hayatında bir kere Ziya Gökalp'ı okumamış, Rusya'da ortaya çıkan Turancı akımların öncelikle İslami akımlardan türediğinden bir haber adama bunlar da garip gelir elbette. Git de önce biraz bilgi sahibi ol, öyle geri gel. Türk milliyetçiliği insanların dini inancına karışmaz. Absürdmüş. Çok merak ettiysen düşünce sistemini anlatayım, biraz bilgi sahibi olursun. Nitekim sen arabın dinine de inanmıyorsun, ama bu seni Türk milliyetçisi yapmıyor. O zaman arabın dinine inanmak da adamı Türk milliyetçisi olmaktan fikir ve eylem bazında men falan edemez. Elbette işi yeşil beynelminelciliğe vurmadığınız sürece. Bizim öyle bir derdimiz yok.

Burada sen yazdıklarınla varsın. Ne olmak istediğin bizi ilgilendirmiyor. Yazdıklarına göre ne olduğun bizi ilgilendiriyor.

Türk milliyetlçisi olmak suç değil. Onun aşırı şeklini de benimsesen, bizi ilgilendirmez.

Bizim için önemli olan onunla ne yaptığındır.

Aslında eyleme yansımaması koşulu ile onunla ne yapmak istediğin de bizi ilgilendirmiyor.

Ama bir inancın sapık olup olmadığına her forumdaşın karar verme hakkını da kabul ediyoruz.

Her türlü özgür düşünceyi kabul ediyoruz yani.

Senin gibi görüşleri uçlarda olanlar diğerlerinden tepki alacaklardır. Onlara hazır ol..

Sitelerde Paylaş

türkler tarih boyunca tek tanrı inancını benimseyen şerefli bir ırktı. islam dini tebliğ olunca da bu dinin güzelliğini, rahmetini, benimseyip, teslim oldular. kılıç la değil , sevgiyle, zorla değil aşk ile...

yoksa bir türke kimse diz çöktüremez, kaldıki kılıçla yapacak, tarih attığımız tokatların acısının sızılarını çeken ülkelerle dolu.

bir türk dünyaya bedeldir.

Sitelerde Paylaş

türkler tarih boyunca tek tanrı inancını benimseyen şerefli bir ırktı. islam dini tebliğ olunca da bu dinin güzelliğini, rahmetini, benimseyip, teslim oldular. kılıç la değil , sevgiyle, zorla değil aşk ile...

yoksa bir türke kimse diz çöktüremez, kaldıki kılıçla yapacak, tarih attığımız tokatların acısının sızılarını çeken ülkelerle dolu.

bir türk dünyaya bedeldir.

Bunlari AB kapısında mendil açanlardan duymak çok ilginç.

Sağa sola tokat atmaktan başka ne yaptığınızı sorarlarsa ne cevap vereceksin?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...