Jump to content

müslümanların saygısı

Recommended Posts

Konu şu arkadaşlar belki biliyorsunuzdur facebook'ta karikateist var(dı).150000 beğeniyle burada ne yapıyorsak orada da benzer faaliyetler ,arada müslümanlar gelip küfrediyordu( facebook'Ta hangi birini banlayasın burada olduğu gibi 10-20 müslüman değil).neyse dün akşam ay yıldız team (sanırım adı farklı olabilir) 1000000 insan toplayım gece saat 2'de sayfaya saldırı düzenledi. konu da farklı dinlere ait karikatürler paylaşmakmış. kişi olarak fazla oldukları için sayfamızı kapattılar.

şimdi size soruyorum bu mu müslümanların saygısı. hem dinlere saygısızlık yapıyorsunuz diyorsunuz hem de sayfaya binlerce küfür edip kapattırıyorsunuz. işin güzel tarafı şu ay yıldızın başkanı özelden de tehtid ediyor şimdiye kadar 2500 hesabı ele geçirmiş bir sonraki olmak ister miymişim diye.

Amacım burada sayfaları inşa etmek ya da kimseyi kışkırtmak değil.Sadece müslümanlar ne kadar saygılı bir de buradan öğrenelim

Sitelerde Paylaş
  • İleti 67
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Bir grubun yaptığı saygısızlığı Müslümanlar diye hepimize malettiğine göre asıl saygısız olan sensin.

bir grubun mu bir milyon kişiden bahsediyoruz,ben de diyorum ki işte siz ne düşünüyorsunuz. başlığı dikkatli okursan müslümanlar saygılı mı değil mi yazıyor. hani siz diyorsunuz ya müslümanlar saygı abidesidir diye al işte örnek müslümanlarının çoğunun dinden ne anladığı

Sitelerde Paylaş

karikateist kapandı mı? Çok üzüldüm eğlenceli idi...

Yapabileceğimiz bir şey var mı? Facebook politikalarına aşina değilim, like layıp açtırabiliyorsak açtıralım.

yeni sayfa açtılar 1700 like'ı var

Ben de biliyorum çoğunun ne halde olduğunu.Ama Müslümanlar diye genelleme yapılınca sinirleniyorum ister istemez.

ifadem de yanlışlık varsa özür dilerim. başlık zaten dinle ilgilil değil sadece bazı arkadaşşlar müslümanların hepsi çok saygılı diyor.onun için bir örnek verdim

Sitelerde Paylaş

Bir Müslümanın, Allah (si si)'nin, indirdiği (!) kitabında, sevmediği, aşağılık, pislik, hayvan gibi sıfatlarla hakaret ettiği kişilere saygı duyması, Allah (si si) ye karşı gelmek anlamına gelir.

Bir Müslüman, İslamı kabul etmeyen bir kişiye saygı duyduğunu söylüyorsa, ya yalan söylüyordur, ya da Allah (si si)'ye karşı geliyordur.

Sitelerde Paylaş

Hristiyan aleminde Isanin karikaturleri milyonlarca kez yayinlandi, Isa elestirildi, Isaya pic diyenler bile oldu ama ne hikmet ise bir tek kisi bu yuzden oldurulmedi.

Allah, Kuran, Muhammed ve tabiiki Islam elestirilemez, elestiren oldumu fetvalar esliginde katli vacip hale gelir. Hani ISlam hosgoru diniydi? Bu muslumanlarin istegi; biz herseyi elestirelim, sovelim ama hic kimse bizim dinimize elestiri getirmesin, ben bunlari simarik cocuklara benzetiyorum.

Sitelerde Paylaş

Hristiyan aleminde Isanin karikaturleri milyonlarca kez yayinlandi, Isa elestirildi, Isaya pic diyenler bile oldu ama ne hikmet ise bir tek kisi bu yuzden oldurulmedi.

Allah, Kuran, Muhammed ve tabiiki Islam elestirilemez, elestiren oldumu fetvalar esliginde katli vacip hale gelir. Hani ISlam hosgoru diniydi? Bu muslumanlarin istegi; biz herseyi elestirelim, sovelim ama hic kimse bizim dinimize elestiri getirmesin, ben bunlari simarik cocuklara benzetiyorum.

Biz müslümanların elinden gelse İsa veya Musa veya diğer peygamberlere yapılan hakaretleride yanıtsız bırakmayız. Ok ?

Sitelerde Paylaş

Biz bu yaklaşımı gerçek Müslüman olarak algılıyoruz çünkü en çok bunların sesi duyuluyor.

Siz karikatür yayınlıyorsunuz. Kişilerin -iyi veya kötü- dini inanışlarıyala alay ediyorsunuz. Bide utanmadan buraya gelip ağa babalarına ağlıyor musun çocuk gibi. Kendi düşen ağlamaz ciğer.

Sitelerde Paylaş

Biz müslümanların elinden gelse İsa veya Musa veya diğer peygamberlere yapılan hakaretleride yanıtsız bırakmayız. Ok ?

Tum Hristiyan alemi Isayi tanrinin oglu olarak bilirken Kuran ve Islam anlayisi Isanin tanrinin oglu olmadigi iddiasinda bulunyor ve bu benzetmeyi yapanlari cehenneme yolluyor. Once siz kendinize bir ceki duzen verin, el alem Islamin din anlayisi yuzunden kendi dinlerini degistiremez, biraz saygili olun.

Sitelerde Paylaş

Müslüman dediğimiz insan, bırakın dünyayı bütün evrenin kendisi için yaratıldığını düşünen insan demektir. Böyle bir zihniyetten ne gibi saygı beklenebilir ki?

Evet aynen öyle, evren insan için yaratılmıştır.İşte insan bu yüzden azar ,haddi aşar. gerçek müslümanlar hariç. tarihinde atılan2 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

JKCS041 galaksisi de sizin yaratılmıştır

artık size ne faydası varsa, allah bilir tabi siz bilmezsiniz...

Yaratılan herşey Allahın yaratma sanatıdır. yarattığını bizim istifademize sunmuştur. Fakat dünyayı bize döşek , bir yaşama bölgesi olarak tayin etmiştir. Yerin ve göklerin, yani tüm yaratılanların mülkü Allaha aittir. Dilediğini dilediği şekilde yaratır.Dilediğinden bizim faydalanmamızı sağlar.
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...