Jump to content

müslümanların saygısı

Recommended Posts

• İleti 67
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Balıklar suda erimiş halde bulunan oksijeni solungaçlarıyla alırlar. Suyun dışında ise birkaç

dakikadan fazla

yaşayamazlar. Karada

yaşamaları için, bir anda

kusursuz bir akciğer

sistemi edinmeleri gerekir.

Verdiğin yanlış bilgiler için sağol. Kendini rezil ederken bize boş kaleye gol atmak kalıyor.

Akciğerli balıkları izle ve doğrusunu öğren:

Sitelerde Paylaş

Niye bütün konular farklı yerlere kayıyor ?

Karikateist sayfasından girip , evrimden çıkmak ne demek ?

Karikateist sayfasının kapatılması , müslümanların ne kadar hazımsız olduğunu birkez daha kanıtlamış oldu.

Nefreti daha da körüklediklerinin farkında değiller.

Üzerinde allah yazan çikolataya binlerce beğeninin geldiği embesillerden oluşan sayfalar bir araya gelip ateist bir sayfanın kapanmasını sağlıyorr. İşte insanın canını acıtan da bunca embesil gerizekalı karşısında saysının az kalması.

Sitelerde Paylaş

Verdiğin yanlış bilgiler için sağol. Kendini rezil ederken bize boş kaleye gol atmak kalıyor.

helal olsun mat ettin beni :) Ya arkadaş bunun kurbağadan veya yunusdan ne farkı var bu balıkların akciğerleri var 20 dakikadan fazla suyun altında kalamazlar :) bu mudur evrim yani :)

Sitelerde Paylaş

Ateistleri o kadar hafife alma, Allahın indirdiği ayetleri kabul etmemekle beraber ,yarattığı ayetleri okuyorlar, Yani biz yaratılan ve indirilen ayetleri okumazken , bir sıfır öndeler.

Ateistleri o kadar hafife alma, Allahın indirdiği ayetleri kabul etmemekle beraber ,yarattığı ayetleri okuyorlar, Yani biz yaratılan ve indirilen ayetleri okumazken , bir sıfır öndeler.

ben kimseyi küçümsemiyorum zaten benden daha bilgili olabilirler.

Sitelerde Paylaş

helal olsun mat ettin beni :) Ya arkadaş bunun kurbağadan veya yunusdan ne farkı var bu balıkların akciğerleri var 20 dakikadan fazla suyun altında kalamazlar :) bu mudur evrim yani :)

Aaa evet evrim varmış diyebilmen için nasıl bir kanıt görmen gerekiyor?

Sitelerde Paylaş

Konu başlıktan uzaklaşıyor ama kusura bakmayın boş kale görünce dayanamıyorum. :lol:

Akciğerli balıklar suda ve karada yıllarca yaşayabiliyorlar.

Kendi kalene gol atıp duruyorsun. Kendine gülmen lazım. :lol:

Sitelerde Paylaş

Konu başlıktan uzaklaşıyor ama kusura bakmayın boş kale görünce dayanamıyorum. :lol:

Kardeş o balıklar karada çamurun altına kendini gömerek 4 yıl boyunca yaşayabilirler.Solunumu açtıkalrı ufak bir delikten yaparlar suyun altındada 20 dakika yaşayabilirler.Nerden öğreniyorsunuz bu bilgileri :)

Sitelerde Paylaş

Kardeş o balıklar karada çamurun altına kendini gömerek 4 yıl boyunca yaşayabilirler.Solunumu açtıkalrı ufak bir delikten yaparlar suyun altındada 20 dakika yaşayabilirler.Nerden öğreniyorsunuz bu bilgileri :)

Kendi kalene gollere devam. Hat trick yaptın tebrikler.

:lol:

Yani demek istiyorsun ki şu akciğerli balığı 20 dakika sonra akvaryumdan çıkarmazlarsa ölecek. Ne cani adamlar var. Biraz sonra öleceğini bile bile akvaryuma koymuşlar.

tarihinde mammal tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Yani demek istiyorsun ki şu akciğerli balığı 20 dakika sonra akvaryumdan çıkarmazlarsa ölecek. Ne cani adamlar var. Biraz sonra öleceğini bile bile akvaryuma koymuşlar.

su yüzeyine solunum yapmaya çıkmıyormu yani bu balık saçmalıyorsun ya :)

Sitelerde Paylaş

Sanırım bazı balıklar iki yöntemi de kullanabiliyor . Ayrıca neden her alıntıyı 2 kere yapıyorsun anlamadım .

Sanırım bazı balıklar iki yöntemi de kullanabiliyor . Ayrıca neden her alıntıyı 2 kere yapıyorsun anlamadım .

özür dilerim ya pcden kaynaklanıyor

Küf.

Yeterince nem olan her ortamda oluşur.

Küf.

Yeterince nem olan her ortamda oluşur.

Etlerin kurtlanması deneyini bildiğini düşünüyorum pasteur bu küf olayını bir asırdan daha önce açıkladı.Yani küfde sonuçta küf bakterileri ile oluyor kendiliğinden değil yani.Bakteride bakterilerin çoğalmasıyla oluyor yani yoktan var olmuyor..

tarihinde kendiniarayanadam16 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...