Jump to content

müslümanların saygısı

Recommended Posts

Etlerin kurtlanması deneyini bildiğini düşünüyorum pasteur bu küf olayını bir asırdan daha önce açıkladı.Yani küfde sonuçta küf bakterileri ile oluyor kendiliğinden değil yani.Bakteride bakterilerin çoğalmasıyla oluyor yani yoktan var olmuyor..

Kendi kendine olan ufak bir biyolojik sistem örneği istedin verdim. Şimdi yok bu sayılmaz yoktan varolmamış diyorsun.

Tekrar soruyorum. Evrim olduğuna inanmak için nasıl bir kanıt görmen gerekiyor?

Sitelerde Paylaş
  • İleti 67
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Biz müslümanların elinden gelse İsa veya Musa veya diğer peygamberlere yapılan hakaretleride yanıtsız bırakmayız. Ok ?

No, not OK !

Muhammed için gösterdiğiniz tepkinin aynısını İsa, Musa veya diğer peygamberler için göstermenizi engelleyen sebepleri bir sırala görelim bakalım?

Sizi tutan mı var?

İsa'nın, Musa'nın karikatürleri yayınlandığında, hangi Müslüman ülkesinde, Müslümanlar tarafından ne gibi bir eylem yapılmış? Yapılmamışsa niye yapılmamış? Bunları bize anlat da aydınlanalım biraz.

Sitelerde Paylaş

Niye bütün konular farklı yerlere kayıyor ?

Karikateist sayfasından girip , evrimden çıkmak ne demek ?

Karikateist sayfasının kapatılması , müslümanların ne kadar hazımsız olduğunu birkez daha kanıtlamış oldu.

Nefreti daha da körüklediklerinin farkında değiller.

Üzerinde allah yazan çikolataya binlerce beğeninin geldiği embesillerden oluşan sayfalar bir araya gelip ateist bir sayfanın kapanmasını sağlıyorr. İşte insanın canını acıtan da bunca embesil gerizekalı karşısında saysının az kalması.

anlatmak istediğim başından beri buydu gecenin 3'ünde 100000 insan toplanıp sırf kendi dinlerine inanmıyor dinye sayfa bombalıyorlar. ve dediğin gibi bunu 'kar taneleri birbirinden farklı o zaman allah var'diyen adamlar yapıyor

Sitelerde Paylaş

Kendi kendine olan ufak bir biyolojik sistem örneği istedin verdim. Şimdi yok bu sayılmaz yoktan varolmamış diyorsun.

Tekrar soruyorum. Evrim olduğuna inanmak için nasıl bir kanıt görmen gerekiyor?

bugün karikateistin yeni açılan sayfasında (gerçi o da anında kapandı) tartıştığım adamlardan biri bana evrim varsa kutuplardaki insanlarda neden ayı postu oluşmuyor dedi. buyur sen açıkla

Sitelerde Paylaş

Öncelikle hoşgeldin.

Anlamana yardımcı olalım.

2 yanlışın var:

1) Maymunlar insana evrimleşmedi.

2) Evrim hala devam ediyor. Sudaki hayatın karaya geçişi:

Verdiğin yanlış bilgiler için sağol. Kendini rezil ederken bize boş kaleye gol atmak kalıyor.

Akciğerli balıkları izle ve doğrusunu öğren:

Evrim iyi güzelde, ah şu dilediğini dilediği şekilde yaratan olmasa.

Vâkı’a 59

(Mekkî 46) Onu siz mi yaratıyorsunuz yoksa yaratan biz miyiz?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...