Jump to content

Cinayet ve Cinnetin Cinlerle bağlantısı ne?

Recommended Posts

Cin resmi nerede birader. Ekle şu resmi de ben de müslüman olayım. Akılsız, hayalciler sizi.

Cin resmini cihazdan bilgisayara aktaramıyorum malesef. Cihaz değişik bir şey. Ancak cihaz üzerinde tespit edilebiliyor.

Ama sana samimiyetimle söylüyorum ki, görüntüledim. Neden inanmıyorsun? Aynı zamanda Kuran'da bahsedildiği gibi aynen. Yoksa ben peri masalı uydurup(peri diye bir şey yok) ortaya çıkmıyorum. Bana sadece Kuran'da bahsedilen varlığı görüntülemem bahşedildi o kadar.

Hortlak masalı da değil; çünkü hortlak diye bir şey yok, uydurma.

Ben sadece gerçekleri yazıyorum burada. İsteyen inansın, isteyen de keyfi bilir.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 73
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cin resmini cihazdan bilgisayara aktaramıyorum malesef. Cihaz değişik bir şey. Ancak cihaz üzerinde tespit edilebiliyor.

Ama sana samimiyetimle söylüyorum ki, görüntüledim. Neden inanmıyorsun? Aynı zamanda Kuran'da bahsedildiği gibi aynen. Yoksa ben peri masalı uydurup(peri diye bir şey yok) ortaya çıkmıyorum. Bana sadece Kuran'da bahsedilen varlığı görüntülemem bahşedildi o kadar.

Hortlak masalı da değil; çünkü hortlak diye bir şey yok, uydurma.

Ben sadece gerçekleri yazıyorum burada. İsteyen inansın, isteyen de keyfi bilir.

Böyle yola gel işte. Atıp tutma öyle cin gördüm diye. Ulan ben allaha bile inanmıyorum. Sen bana nasıl sorarsın bana niye inanmıyorsun diye? Aklından zorun mı var? Bir varlık mevcutsa resmini göster bana. Gözle görünmeyen şeylerin bile resmi çekilebiliyor. Kızıl ötesi ve mor ötesi ışınlar bile.

Gerçek falan yazdığın yok. Sallıyorsun saygıdeğer vatandaş.

Sitelerde Paylaş

Gözle görünmeyen şeylerin bile resmi çekilebiliyor. Kızıl ötesi ve mor ötesi ışınlar bile.

O zaman sen şu kızıl öten ve mor ötenle çek de görelim. Asıl şimdi sen sallıyorsun.

Ben gördüm cihazla. Biraz da sen uğraş, sen de gör.

Olmayan bir şeyi uydurmuyoruz; olanı söylüyoruz.

Olmayan şeyi uydursaydık binlerce şey uydururduk, yok peri gördüm, yok hortlak gördüm, hayalet gördüm, uzaylı gördüm vs. Bunların hepsi yalan.

Ama ben cin görüntüledim, var diyorum. Hem Kuran'da da bahsediyor.

tarihinde KHF-232 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

O zaman sen şu kızıl öten ve mor ötenle çek de görelim. Asıl şimdi sen sallıyorsun.

Olmayan şeyi uydursaydık binlerce şey uydururduk, yok peri gördüm, yok hortlak gördüm, hayalet gördüm, uzaylı gördüm vs. Bunların hepsi yalan.

Asıl konu o saçmalığın kuranda geçiyor olması. Yoksa bir şey gördüğün yok. O zaman bir kara kalem çizim yap. Resmini çekip ekle de aydınlanmış olalım. Onu da yapamam dersen ciddiye alınmayı bekleme. Cinler, en az yunan mitolojisindeki promethus veya eros kadar gerçek olabilir. Çünkü bahsettiğin bu varlık tümüyle dinler mitolojisinin ortak bir karakterinin adıdır. Tüm ilahi sıfatlı din gruplarında bir şekilde adı geçer. İlahi sıfatlı dinler diyorum çünkü dinlerde son nokta tanrı inancını teke indirmiş dinlerdir. Bunların belli ve sembolik bir tanrı figürü olmadığı için kendilerini ilahi olarak adlandırmışlardır. Cinler de bu dinlerin en bilinen mitolojik kahramanlarından biridir.

Cin yok kardeş kusura bakma. Seni fena işletmişler. Yazık ya. Çocukken dinlediğimiz masallar ömür boyu inanmak istiyor insan ama insan büyümeli ve bunların masal olduğunu farketmeli.

Kızıl ötesi ışınlar kamera lensi ile görülebiliyor. Çıplak gözle bakınca göremediğimiz bazı elektronik aletlerin mesela tv kumandasının önündeki kızıl ötesi lambaya kamera ile baktığında çıkan kızıl ötesi ışınları görebilirsin.

Sitelerde Paylaş

mesajımdan alıntı yapmışsınn ama mesajımı birisi silmiş. Kim sildi?

Sitelerde Paylaş

Ben buldum ama dikkatli olun:

özür dilerim :blush:

poiuz n e yaptın ya, bağırmışım haberim yok, elim ayağım resmen kesildi, babam taa öbür odadan yataktan fırladı yanıma geldi. Mutfaktaydım çay yapıyordum kaynar suyu kendime döktüğümü sandı adam ya..

Not: bu tür şeyler koymayın lütfen, kalbi olan gider katil olursunuz benden demesi..

tarihinde -inmanah- tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

poiuz n e yaptın ya, bağırmışım haberim yok, elim ayağım resmen kesildi, babam taa öbür odadan yataktan fırladı yanıma geldi. Mutfaktaydım çay yapıyordum kaynar suyu kendime döktüğümü sandı adam ya..

Not: bu tür şeyler koymayın lütfen, kalbi olan gider katil olursunuz benden demesi..

:lol: :lol: Yaa, uyduruk bir görüntü bile zıplatıyor, değil mi? O görüntü sadece korkutmak için yapılmış sıradan bir şey.

Eğer gerçek cin görseydin; bu anlattıklarının misli misli tırsardın, tımarhanelik olurdun. Bazı cinler çok korkutucu, bazıları o kadar değil.

O kadar anlatıyoruz burada gerçekleri ama nafile.

tarihinde KHF-232 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

:lol: :lol: Yaa, uyduruk bir görüntü bile zıplatıyor, değil mi? O görüntü sadece korkutmak için yapılmış sıradan bir şey.

Eğer gerçek cin görseydin; bu anlattıklarının misli misli tırsardın, tımarhanelik olurdun. Bazı cinler çok korkutucu, bazıları o kadar değil.

O kadar anlatıyoruz burada gerçekleri ama nafile.

Sen korkuyu en sonu cinlere dayayacaksan aç beyin denen organın işlevini oku, hayvandaki korkuyu neye yamayacaksın acaba?
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...