Jump to content

Kuranın Allahtan geldiğinin kanıtı

Recommended Posts

Bilim adamları dolduruyor. Şahsım doktora tezimde bitki evrimi ve genetiği çalışıyorum. Bir bilim adamı kendi alanındaki boşlukları doldurur. Hepsine cevap vermek "film" çekmek olur.

Bitkilerin suyu, ışığı ve hareketi algılamasını sağlayan organ nedir?

Sitelerde Paylaş
  • İleti 343
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Kambriyen patlaması Allahın materyal olarak varlığının ispatıdır. Hadi şimdi makaleni yaz, tebliğe başla...

Kambriyen patlaması Krishna'nın varlığına işarettir. Siz böyle olmadığını bir ispatlar mısınız? Kuranda mı yazıyor kambriyende ben patlama yaptım diye? Ayrıca kambriyen ile ilgili bir şey bilmediğiniz ve Adnan Hoca'ya kandığınız belli oldu. http://en.wikipedia.org/wiki/Cambrian bakınız en temel kaynak, bitki fosili doğru düzgün yok ve hayvan fosillerinin büyük çoğunluğu sucul çünkü Atmosferdeki karbondioksit seviyesi yüksek, Bitkiler ortaya çıkana kadar karada doğru düzgün hayat yok: Bu kimin teorisini ispatlıyor acaba? 55,6 miyon yıllık bir dönem sizce çok beklememiş mi? Siz Lucy'i ve burada sunduğum ispatları bir okuyup sindiriniz.

tarihinde bellerophon tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kambriyen patlaması Krishna'nın varlığına işarettir.

Sonuçta ilahi bir gücün varlığına işarettir. Uzaylılar da olabilir. Mesele senin öncelikle dışardan bir sihirli elin dokunduğunu kabul etmende saklı. Ondan sonrası benim işim.

Sitelerde Paylaş

Sonuçta ilahi bir gücün varlığına işarettir. Uzaylılar da olabilir. Mesele senin öncelikle dışardan bir sihirli elin dokunduğunu kabul etmende saklı. Ondan sonrası benim işim.

Hayır değildir. 55,6 milyon yılda çalışıpta ortaya hiç bitki türü koyamamış ve büyük çoğunluğu sucul hayvanlardan oluşan bir kominite "yaratmış" ilahi güç, çok özür diliyorum yeteneksiz değilmidir sizce?

Sitelerde Paylaş

Dediğim gibi bununla ilgili bir başlık açar mısınız bilim forumunda? Başlığı yeterince kirlettik. Tartışmamıza orada devam edelim. Başlık sahibine saygısızlık oluyor.

Ateistler bilim forumuna rağbet etmiyor malesef.

Sitelerde Paylaş

Sen aklının ölçüsüyle düşünüyorsun...Ama yaratıcı için zaman kavramı yoktur..

İyi ki de öyle düşünüyorum. 2 günde Dünya yaratılmıştır ayeti vardı değilmi rızıklar ortaya çıkıyordu.

De ki: “Siz mi yeri iki günde (iki evrede) yaratanı inkâr ediyor ve O’na ortaklar koşuyorsunuz? O, âlemlerin Rabbidir.”O, dört gün içinde (dört evrede), yeryüzünde yükselen sabit dağlar yarattı, orada bolluk ve bereket meydana getirdi ve orada rızık arayanların ihtiyaçlarına uygun olarak rızıklar takdir etti.Sonra duman halinde bulunan göğe yöneldi; ona ve yeryüzüne, “İsteyerek veya istemeyerek gelin” dedi. İkisi de, “İsteyerek geldik” dediler.Böylece onları, iki günde (iki evrede) yedi gök olarak yarattı ve her göğe kendi işini bildirdi. En yakın göğü kandillerle süsledik ve onu koruduk. İşte bu, mutlak güç sahibi ve hakkıyla bilen Allah’ın takdiridir. [Fussilet 9-10-11-12

Sitelerde Paylaş

İyi ki de öyle düşünüyorum. 2 günde Dünya yaratılmıştır ayeti vardı değilmi rızıklar ortaya çıkıyordu.

De ki: “Siz mi yeri iki günde (iki evrede) yaratanı inkâr ediyor ve O’na ortaklar koşuyorsunuz? O, âlemlerin Rabbidir.”O, dört gün içinde (dört evrede), yeryüzünde yükselen sabit dağlar yarattı, orada bolluk ve bereket meydana getirdi ve orada rızık arayanların ihtiyaçlarına uygun olarak rızıklar takdir etti.Sonra duman halinde bulunan göğe yöneldi; ona ve yeryüzüne, “İsteyerek veya istemeyerek gelin” dedi. İkisi de, “İsteyerek geldik” dediler.Böylece onları, iki günde (iki evrede) yedi gök olarak yarattı ve her göğe kendi işini bildirdi. En yakın göğü kandillerle süsledik ve onu koruduk. İşte bu, mutlak güç sahibi ve hakkıyla bilen Allah’ın takdiridir. [Fussilet 9-10-11-12

Sizin mesleğiniz neydi?

Sitelerde Paylaş

Siz beni geçinde yukarıdaki hadisleri bir açıklayın. 7000 yıl mı dünyanın yaşı veya insanlığın?

Kardeşim mesleğine göre konuşacağız fırsat vermiyorsun?

Hadisleri hadis bilgisi olanlar doğru açıklarlar...

Hadis bilgisi olmayan da doğruyum zanneder ama yanlıştır...İlgili hadisleri bilmeyince cımbızlama yapmış olur...

Onun da doğru olmayacağı malum olur?. Matamatiğin bir kısım bilince, hepsini bilmiş mi oluyorsunuz yani ayni iştir...

Mesleğiniz?

tarihinde Serdaar tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kardeşim mesleğine göre konuşacağız fırsat vermiyorsun?

Hadisleri hadis bilgisi olanlar doğru açıklarlar...

Hadis bilgisi olmayan da doğruyum zanneder ama yanlıştır...İlgili hadisleri bilmeyince cımbızlama yapmış olur...

Onun da doğru olmayacağı malum olur?. Matamatiğin bir kısım bilince, hepsini bilmiş mi oluyorsunuz yani ayni iştir...

Mesleğiniz?

50 defa yazacam herhalde. Yukarıda yazıyor. O zaman neyle uğraşıyorsunuz? Yazıyor orada aslan gibi dünya 7000 yıldır diye. Neyini açıklayacaksınız?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...