Jump to content

Ampul başı eşbaşkan, Allah'a kafa tutuyor

Recommended Posts

Sayın KHF-232

Hak ve batılın savaşında dil ırk renk ve milliyet gibi kavramlar yoktur. Eğer bir çaba içinde olacaksanız batıl karşısında olun lütfen

Vereceğiniz mesajları da bu doğrultuda verin verdiğiniz mesajlara da dikkat edin başka bir amaca hizmet etmesin

Sen bir kere bana daha önce dedin ki namaz kılmıyormuşsun, Kuran okumuyormuşsun. Ama buralarda müslümanmış gibi yazılar yazıp mürailik yani iki yüzlülük yapıyorsun !

Dürüst bir ateist gibi değilsin. Ateist dürüsttür. İçi ve dışı bir. İçinden inanmıyor, dışarıya da inanmıyorum diye delikanlı gibi söylüyor.

Senin için ve dışın 1 değil. İçinden inanmıyorsun; buralarda müslümanım diye caka satıyorsun. Senin gibilere münafık denir. Münafıkların gideceği yer de cehennemin dibi.

Güvenilmez adamlarla konuşacak bir şeyim yok, başka kapıya.

tarihinde KHF-232 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

modest ve adams77 olarak sen 2 tane nick ile mi giriyorsun? Önce buna cevap ver, merak ettim. modest ve adams77 tamamen aynı yazıyor.

Sen bir kere bana daha önce dedin ki namaz kılmıyorsun, Kuran okumuyorsun. Ama buralarda müslüman gibi yazılar yazıp mürailik yani iki yüzlülük yapıyorsun !

Dürüst bir ateist gibi değilsin. Ateist dürüsttür. İçi ve dışı bir. İçinden inanmıyor, dışarıya da inanmıyorum diye delikanlı gibi söylüyor.

Senin için ve dışın 1 değil. İçinden inanmıyorsun; buralarda müslümanım diye caka satıyorsun. Senin gibilere münafık denir.

Benden sana gülücükler eşliğinde büyük bir alkışşş

Sen önce benim sana yazdıklarımı bir oku sonra yazdıklarına bak şimdi sen bu söylemlerin ile ben müslümanım mı diyorsun

Sana iki kelim laf ederdim ama sen o iki kelime laf değecek karakterde bir kişi değilsin

Saldırgan ve akıl almaz iddialarını forumda sürdürdüğün yetmedi birde banamı sataşıyorsun yazdığın iletilere eleştiri kabul

etmiyorsan söylede bilelim burası senin babanın çiftliğimi istediğin gibi insanlara pisliğini sürüyorsun ?

Sanane benim namazımdan niyazımdan duamdan dinimden sorgulamak sanamı düştü burası bir ateist forum nerede olduğunu

iyi hatırla önce burası herkesin fikirlerini özgürce paylaştığı bir platform halen öğrenemedin mi ?

sen müslüman isen ben müslüman değilim diye kaç defa söyleyeceğim sen beni halen kendi dinine göre yargılıyorsun

Benim yazdığım iletiye verdiğin cevaba bak varsa fikrini destekleyecek yazın karşılık ver yoksa kirini pasını kendi üzerine sür

Modest benim kardeşim fikirlerimiz aynı olması aynı kişi olduğumuzu göstermez varsa bir şikayetin yönetime başvurup

bizi attırabilirsin ama sen pisletmesini daha çok seversin pisliğini heryere bulaştırmak hoşuna gidiyor sana iyi bulaştırmalar

Sitelerde Paylaş

Sen bir kere bana daha önce dedin ki namaz kılmıyormuşsun, Kuran okumuyormuşsun. Ama buralarda müslümanmış gibi yazılar yazıp mürailik yani iki yüzlülük yapıyorsun !

Senin için ve dışın 1 değil. İçinden inanmıyorsun; buralarda müslümanım diye caka satıyorsun. Senin gibilere münafık denir. Münafıkların gideceği yer de cehennemin dibi.

Namaz kılmayan ne zamandır münafık oluyor? :huh:

Sitelerde Paylaş

Benden sana gülücükler eşliğinde büyük bir alkışşş

Sen önce benim sana yazdıklarımı bir oku sonra yazdıklarına bak şimdi sen bu söylemlerin ile ben müslümanım mı diyorsun

Sana iki kelim laf ederdim ama sen o iki kelime laf değecek karakterde bir kişi değilsin

Saldırgan ve akıl almaz iddialarını forumda sürdürdüğün yetmedi birde banamı sataşıyorsun yazdığın iletilere eleştiri kabul

etmiyorsan söylede bilelim burası senin babanın çiftliğimi istediğin gibi insanlara pisliğini sürüyorsun ?

Sanane benim namazımdan niyazımdan duamdan dinimden sorgulamak sanamı düştü burası bir ateist forum nerede olduğunu

iyi hatırla önce burası herkesin fikirlerini özgürce paylaştığı bir platform halen öğrenemedin mi ?

sen müslüman isen ben müslüman değilim diye kaç defa söyleyeceğim sen beni halen kendi dinine göre yargılıyorsun

Benim yazdığım iletiye verdiğin cevaba bak varsa fikrini destekleyecek yazın karşılık ver yoksa kirini pasını kendi üzerine sür

Modest benim kardeşim fikirlerimiz aynı olması aynı kişi olduğumuzu göstermez varsa bir şikayetin yönetime başvurup

bizi attırabilirsin ama sen pisletmesini daha çok seversin pisliğini heryere bulaştırmak hoşuna gidiyor sana iyi bulaştırmalar

Trollük yapma, beğenmiyorsan da yazma; kimse sana silah dayamıyor bu başlık altına yaz diye. Bu forumda binlerce başlık var.

Ateist kadar olamadın. Müslümanmış gibi görünüp islam düşmanlığı yapanlara ateistleri tercih ederim.

Sitelerde Paylaş

Ayrı mesajlaşmalarla bana gelen bilgi de var, sadece namaz değil. Buna dayanarak da söyledim. Bazıları gerçekten müslümanmış gibi racon kesiyor, ona kıl oluyorum.

Adama bak ya sen neymişsinde biz seni keşfedememişiz. Sen dünyaya kıl olmayamı geldin.

senin herşeyin gizli zaten :) ah güzel kardeşim ah sana geliyorda bize gelemiyor zaten :)

Atma Ziya Ziya atma Atma Ziya

Sitelerde Paylaş

Trollük yapma, beğenmiyorsan da yazma; kimse sana silah dayamıyor bu başlık altına yaz diye. Bu forumda binlerce başlık var.

Ateist kadar olamadın. Müslümanmış gibi görünüp islam düşmanlığı yapanlara ateistleri tercih ederim.

Sen zaten bunu huy edinmişsin bu sana son iletim

İnsanlara pislik atacağına biraz düşün ben nerde yanlış yaptım diye ibrahim tatlıses den gelsin sana

Hadi şimdi bu münafığa iyi geceler de çünki benim gibi münafıklara ihtiyacın var kendini iyi ve doğru hissetmen için

şimdi gidiyorum selametle kal kaf-kef 'im

Sitelerde Paylaş

Adama bak ya sen neymişsinde biz seni keşfedememişiz. Sen dünyaya kıl olmayamı geldin.

senin herşeyin gizli zaten :) ah güzel kardeşim ah sana geliyorda bize gelemiyor zaten :)

Atma Ziya Ziya atma Atma Ziya

Sen değil miydin özelden bana onlarca mesaj atıp bir çok şey soran ve bunun cevaplarını alan. Namaz da kılmıyorum, Kuran da okumuyorum diyen.

Sonra da utanmadan Kuran da değiştirildi demiştin. Sonra da burada müslümanmışçasına yazılar yazıyorsun. Allah'ın laneti senin gibi münafıkların üzerine olsun.

1 ateistin %1'i kadar değerin yok. Ateist dürüsttür, delikanlı gibi inanmıyorum der. Senin gibi sinsiler de inanıyormuş gibi racon keser.

Sana harcadığım zamana yazıklar olsun, hakkımı da helal etmiyorum.

Şimdi palazlandın da ağzından herze saçıyorsun.

Beğenmiyorsan bu başlığa yazma, trollük yapma. Başlığı kirletme.

Sitelerde Paylaş

Başbakan Recep Erdoğan, 2003 Mart ayında Wall street journal gazetesine şu demeci verdi:

"Irakta Savaşan Kahraman Bay ve Bayan Askerlerin en az zaiyatla ülkelerine mümkün olan en az zamanda dönmeleri temennisi ile duacıyız"

Irakta 2 milyon fukara müslümanı şehit edenlere böyle dua ediyor.

Allah'ın ampul başı eşbaşkan gibi cehennemliklere uyarısı:

Nisa 139: Onlar, inananları bırakırlar da kâfirleri dost edinirler. Yüceliği, kudreti onlardan mı umuyorlar, onlardan mı arıyorlar? Hiç şüphe yok ki bütün yücelik ve kudret Allah'ındır.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...