Jump to content

3 günlük görünmezlik

Recommended Posts

Merhaba.

Sorum herkese.Size 3 günlük görünmezlik hakkı verilse neler yaparsınız?Görünmezlik hakkınız boyunca siz diğer insanlara dokunabilecek,yemek yiyip su içebileceksiniz vb. fakat diğer insanlar sizi ve yaptıklarınızı farketmeyecek.Süper özel başka güçleriniz olmayacak. :D Bir nevi hayalet gibi yani.3 gün bittikten sonra da normal yaşamınıza döneceksiniz.

Evet neler yapardınız?Birkaç maddeyle anlatırsanız sevinirim.

tarihinde xseddx tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Merhaba.

Sorum herkese.Size 3 günlük görünmezlik hakkı verilse neler yaparsınız?Görünmezlik hakkınız boyunca siz diğer insanlara dokunabilecek,yemek yiyip su içebileceksiniz vb. fakat diğer insanlar sizi ve yaptıklarınızı farketmeyecek.Süper özel başka güçleriniz olmayacak. :D Bir nevi hayalet gibi yani.3 gün bittikten sonra da normal yaşamınıza döneceksiniz.

Evet neler yapardınız?Birkaç maddeyle anlatırsanız sevinirim.

Biz ateist oldugumuza gore once bikana kadar hatunlara tecavuz etmemiz lazim.sonra bir ton para calardik tabii..bedava icki uyusturucuda cabasi elbette.sonra sinir oldugumuz insanlari oldururduk..kedi kopek ne yolumuza cikarsa tekmeyi basar kahkahalarla gulerdik..

Varmak istedigin nokta bumu?

Tabi siz ise namaz niyaz hic bozmaz aynen devam ederdiniz..o serefsiz yahudilerin parasini alip musluman fakirlerin evi e girer gizlice ceplerine koyardiniz.. ve bir dunya yalanla dolu soyleyeceginiz sacmaligi

tarihinde doodslag tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

kozmopolit'in cevabı çok güzel.Ben de böyle bir şeyi denerdim kuşkusuz.

doodslag çok artniyetlisin.Ama evet hemen hemen lafı buraya getirecektim.Eğer böyle bir şey olsa bir ateist istediği gibi davranabilirdi.Çünkü ahlakı rasyonel bir temele dayandıramıyorlar.

Sitelerde Paylaş

Görünmezlik bir insanın kişisel çıkarları için pekala çok güzel suistimal edilebilir. Bu konuda saf ve naif olunmamalı ve iyi ki böyle bir şey mümkün değil ve mümkün olduğunda da kesinlikle karşı çıkılmalı. Yoksa dünyada çok huzursuzluk, yolsuzluk ve adaletsiz olacaktır ve bu da toplumsal hayatı ve dünya barışını tehlikeye sokacaktır. Bu teknolojinin birilerinin elinde olması hiç de iyi olmaz.

Ama her neyse madem bu bir kurgu o halde görünmezlikle dünya insanları için güzel şeyler de yapılabilirdi. Mesela Nükleer silahların olduğu hangarlara veya yer altı tesislerine korsan olarak girerek dünyadaki tüm nükleer silahlar etkisiz hale getirilebilirdi. Veya nükleer silah teknolojisine ait tüm teknolojik bilgiler bir daha geri getirilemeyecek şekilde bilgisayarlardan, kitaplardan ve diğer elektronik kaynaklardan silinip yok edilebilirdi. Aynısı biyolojik silahlar için de yapılabilir. Ama bu iş için sanırım 3 gün yetmeyecek. Belki 3 ay veya koca bir yıl lazım olabilir bilemeyeceğim :)

Sitelerde Paylaş
Biz ateist oldugumuza gore once bikana kadar hatunlara tecavuz etmemiz lazim.sonra bir ton para calardik tabii..bedava icki uyusturucuda cabasi elbette.sonra sinir oldugumuz insanlari oldururduk
Ama evet hemen hemen lafı buraya getirecektim.Eğer böyle bir şey olsa bir ateist istediği gibi davranabilirdi.Çünkü ahlakı rasyonel bir temele dayandıramıyorlar.

Ne Müslümanlar ne de biz ateistler hiç kimse kendisini bu konuda kandırmasın. Ön yargılı bir şekilde top yekün herhangi bir grubu öcü ilan etmek ne kadar yanlışsa o grubu dünyadaki tüm kötülüklerden sorumlu tutmak da yanlıştır. Müslümanlar içinde ne kadar adi, pis, şerefsiz, akıllı, zeki, haysiyetli, adil, barışçıl insan varsa aynı oranda ateistler içinde de var. Bir grup diğerinden üstün veya alçak değil. İnsan olma ortak değerinde buluşmak lazım. Bu türlü suçlayıcı münaşakaların pek yararı yok anlaşabilme uzlaşma konusunda..

Sitelerde Paylaş

Ne Müslümanlar ne de biz ateistler hiç kimse kendisini bu konuda kandırmasın. Ön yargılı bir şekilde top yekün herhangi bir grubu öcü ilan etmek ne kadar yanlışsa o grubu dünyadaki tüm kötülüklerden sorumlu tutmak da yanlıştır. Müslümanlar içinde ne kadar adi, pis, şerefsiz, akıllı, zeki, haysiyetli, adil, barışçıl insan varsa aynı oranda ateistler içinde de var. Bir grup diğerinden üstün veya alçak değil. İnsan olma ortak değerinde buluşmak lazım. Bu türlü suçlayıcı münaşakaların pek yararı yok anlaşabilme uzlaşma konusunda..

Evet ben de böyle düşünüyorum.Ben kimseyi sorumluu tutmuyorum.Bu görünmezlik olayı bir varsayım zaten.

Sitelerde Paylaş

abd ye giderdim, 51 . bölgeye bakardım, oradan cerne geçerdim, hadron çarpıştırırcısına gider, sağı solu kurcalardım :)

sonra mısıra geçer, sfenksin altını kazardım, altında birşeyler varmış :)

ordan sonra ingiltireye geçer, osmanlı tarihi eserlerini altınlarını geri alırdım, sonracığıma, bizim komutanın yanına gider gözünün üstüne çakardım :)

Sitelerde Paylaş

Depp'i minciklamakla, kadinlara tecavuz etmek ayni kefeye konulmamali. Gorunmez olsam tecavuz ederdim diyenleri zaten anlayamadim, bu kadar sacma bir seyi neden yazdilar?

Çünkü ateist insanın ahlakının temeli sandığın kadar da sağlam değil.

Sitelerde Paylaş

Ateistlerin ahlakı olmadığı çok büyük bir iftira.Böyle demedim.Ateist ahlakının rasyonel bir temelinin olmadığını söyledim.Size bir cümle yazayım da üzerine düşünün.

Gerçek nezaket,etrafında hiçbir insan olmasa bile esnerken ağzını kapatmaktır.

Sitelerde Paylaş

Ateistlerin ahlakı olmadığı çok büyük bir iftira.Böyle demedim.Ateist ahlakının rasyonel bir temelinin olmadığını söyledim.Size bir cümle yazayım da üzerine düşünün.

Gerçek nezaket,etrafında hiçbir insan olmasa bile esnerken ağzını kapatmaktır.

Kadının dövülmesini, 4 kadın alınmasını, cariye ve köle edinilemesini, inancı için insan öldürülmesi vs. gibi durumları normal karşılayan Müslümanlığın ahlakını hangi rasyonel temele oturttun da ateistlerin ahlakını konuşçak seviyeye gelebildin?

Sitelerde Paylaş

Kadının dövülmesini, 4 kadın alınmasını, cariye ve köle edinilemesini, inancı için insan öldürülmesi vs. gibi durumları normal karşılayan Müslümanlığın ahlakını hangi rasyonel temele oturttun da ateistlerin ahlakını konuşçak seviyeye gelebildin?

O müslümanlarla da konuşacağım zamanı gelince.

(not:ben de müslümanım)

Sitelerde Paylaş

3gun olayı büyük hayallerimi çok kısıtladi ancak 3 günde belki üniversite lise sınav sorularını çalıp tüm gençlere dagitirdim en azından bir süreliğine sınav olmaz gençleri stresten kurtarırım. Sonra bu hükümetle ilgili planlarım var :)

Sitelerde Paylaş

Bu soruyu dinarlarinda katilimini saglamak icin soyle gelistirelim:

3 gun boyunca Allah melek dahil kimsenin sizi goremiyecegini ve yaptiklarinizin amel kitabina yazilmayacagini bilseniz ne yapardiniz?

Boylece Ahlaki rasyonel temele dayandirmis olurduk biraz.

tarihinde hoca-efendi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...