Jump to content

bilimsel deney olmasada, küçük bir çalışma...

Recommended Posts

sevgili arkadaşlar, bu çalışmanın ana fikri olarak, her göremediğimiz şeyin yok olmadığıdır.

bunun için birkaç gündür bir düşünce içerisindeyim.

bu düşünceme sebep olan kişi bellerephon adlı üyemizdir, elle tutulur , net bir delil istediği için, bunuda yapacak güçte olmadığımdan, sosyolog hocama danışarak, bir çalışmayı gerçekleştirmeye başladım.

bu çalışmanın hiçbir yan etkisi ve zararı kimseye yoktur.

insan vücudundaki enerjiyi bir başkasına aktarmak.

konu detaylı olduğu için ben en kısa şekilde izah etmek istiyorum.

insan bedeni, fiziki yapının harici, ruh ve enerji ile bir bütündür, 3 lü koordineyi sağladığı zaman, pozitif etkiler doğurur, hastalık, baş ağrısı gibi küçük şeylerde etkili, büyük olaylarda zaman ve yetenek ile geliştirilerek sonuç elde edilir. türkler bu alanda başarılı olmasada, bazı kişiler oldukca başarılı sonuçlar elde etmişlerdir,

bu alanda hazırlık aşamasında olduğum bir çalışmayı, forumdan gönüllü bir kişi ile, ona yaratacağı etkiyi fiziki olarak hissedip, içindeki bedenin farkına varmasını sağlamak amacındayım.

bu çalışmanın faydaları nelerdir,

karşıdaki kişiye, pozitif enerji aktarıldığı için, sağlık olarak, bahsettiğim, küçük ama insanı rahatsız eden olguların kaybolması, beden olarak gayet rahatlaması, yorgunluk, halsizlik ve uykusuzluk gibi sıkıntıları olanların tamamen bunlardan arındırılmasına faydalı olmaktadır. büyük etkiler elde edilmesi için, çift taraflı bir çalışma olması gerekir.

bu çalışmadaki dezavantajım ise, karşımdakinin bu işe tamamen negatif bakması ve kabul etmemesi olacaktır.

çalışma kısaca bu şekildedir, gönüllü arkadaşımız çıktığı vakit, çalışmalarım tamamlanınca, 3_5 gün içerisinde gerçekleştirmeyi planlıyorum.

sevgilerimle...

Sitelerde Paylaş
  • İleti 40
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Öyle gözüküyor ki tıp alanında ciddi gelişmelerin yaşanacağı bir 3-5 gün bizleri bekliyor.

Bekleyin Allahsız mikroplar, müslümanlar geliyor!

Harika.

Bunu Newton fiziğinde de denemeleri umuduyla. :)

Sitelerde Paylaş

müreh'ciğim,

Seçeceğin kişide müslüman olma şartı aramalısın. Aksi takdirde bilim tarihindeki bu muhteşem devrimi bir ateist sahiplenir de, müslümanlar 400-500 yıl sonra senin bu çabalarını "aslında bu devrimi zamanın büyük biyoloğu saygıdeğer müslümanlardan müreh efendi bulmuştu, kafirler çaldılar" diye çırpınarak anlatmak durumunda kalırlar.

Sevgiler.

Sitelerde Paylaş

müreh'ciğim,

Seçeceğin kişide müslüman olma şartı aramalısın. Aksi takdirde bilim tarihindeki bu muhteşem devrimi bir ateist sahiplenir de, müslümanlar 400-500 yıl sonra senin bu çabalarını "aslında bu devrimi zamanın büyük biyoloğu saygıdeğer müslümanlardan müreh efendi bulmuştu, kafirler çaldılar" diye çırpınarak anlatmak durumunda kalırlar.

Sevgiler.

seçeceğim kişinin bir dine mensup olmaması gerekir, tercihen ateist :)

yanlız bu çalışmalar bir buluş değil, bunu yüzyıllardır hatta binyıllardır yapanlar var,

kızılderililer amerikalılara, amerikalılar avrupaya, gibi yayılmış , hindular başarılılar bu konuda.

bizlerde başarılı olacağız inşallah.

Sitelerde Paylaş

sevgili arkadaşlar, bu çalışmanın ana fikri olarak, her göremediğimiz şeyin yok olmadığıdır.

bunun için birkaç gündür bir düşünce içerisindeyim.

bu düşünceme sebep olan kişi bellerephon adlı üyemizdir, elle tutulur , net bir delil istediği için, bunuda yapacak güçte olmadığımdan, sosyolog hocama danışarak, bir çalışmayı gerçekleştirmeye başladım.

bu çalışmanın hiçbir yan etkisi ve zararı kimseye yoktur.

insan vücudundaki enerjiyi bir başkasına aktarmak.

konu detaylı olduğu için ben en kısa şekilde izah etmek istiyorum.

insan bedeni, fiziki yapının harici, ruh ve enerji ile bir bütündür, 3 lü koordineyi sağladığı zaman, pozitif etkiler doğurur, hastalık, baş ağrısı gibi küçük şeylerde etkili, büyük olaylarda zaman ve yetenek ile geliştirilerek sonuç elde edilir. türkler bu alanda başarılı olmasada, bazı kişiler oldukca başarılı sonuçlar elde etmişlerdir,

bu alanda hazırlık aşamasında olduğum bir çalışmayı, forumdan gönüllü bir kişi ile, ona yaratacağı etkiyi fiziki olarak hissedip, içindeki bedenin farkına varmasını sağlamak amacındayım.

bu çalışmanın faydaları nelerdir,

karşıdaki kişiye, pozitif enerji aktarıldığı için, sağlık olarak, bahsettiğim, küçük ama insanı rahatsız eden olguların kaybolması, beden olarak gayet rahatlaması, yorgunluk, halsizlik ve uykusuzluk gibi sıkıntıları olanların tamamen bunlardan arındırılmasına faydalı olmaktadır. büyük etkiler elde edilmesi için, çift taraflı bir çalışma olması gerekir.

bu çalışmadaki dezavantajım ise, karşımdakinin bu işe tamamen negatif bakması ve kabul etmemesi olacaktır.

çalışma kısaca bu şekildedir, gönüllü arkadaşımız çıktığı vakit, çalışmalarım tamamlanınca, 3_5 gün içerisinde gerçekleştirmeyi planlıyorum.

sevgilerimle...

Pis şeytanlarını insanlara bulaştırma.

Buralara gelenlerin çoğu da geberdi Allah'ın izniyle. Yakında hepsi helak olacak, ellerin bomboş kalacak Rabbimin izniyle.

Sitelerde Paylaş

Pis şeytanlarını insanlara bulaştırma.

Buralara gelenlerin çoğu da geberdi Allah'ın izniyle. Yakında hepsi helak olacak, ellerin bomboş kalacak Rabbimin izniyle.

alah seni ıslah etsin , gördüğü her insana iftira atan mahlukat,

senden ala şeytanmı var, felaket tellalı

Sitelerde Paylaş

alah seni ıslah etsin , gördüğü her insana iftira atan mahlukat,

senden ala şeytanmı var, felaket tellalı

Yakında görürsün. O ilah edindiğin padişahın da, onun çapulcuları da tamamen yok olacak Allah'ın izniyle. Çoğu gitti azı kaldı, merak etme. Sen bu kafayla devam et.

Sitelerde Paylaş

Yakında görürsün. O ilah edindiğin padişahın da, onun çapulcuları da tamamen yok olacak Allah'ın izniyle. Çoğu gitti azı kaldı, merak etme. Sen bu kafayla devam et.

khf, bir suçlama yapmadan önce nedenlerini açıklasan, birde kaynağını göstersen,

mesela şeytan kimdir, yada neden şeytandır ,

sebebi şu şu şu diye açıklayıp insanları aydınlatırsan,

herkese daha güzel örnek olursun.

Sitelerde Paylaş

khf, bir suçlama yapmadan önce nedenlerini açıklasan, birde kaynağını göstersen,

mesela şeytan kimdir, yada neden şeytandır ,

sebebi şu şu şu diye açıklayıp insanları aydınlatırsan,

herkese daha güzel örnek olursun.

Güvendiğin o çakma padişahınla birlikte çapulcuları da yakında tamamen helak olacak Allah'ın izniyle. Çoğu helak oldu zaten. Farkettin mi bilmiyorum.

Rabbimin gücü her şeye yeter.

Sitelerde Paylaş

Güvendiğin o çakma padişahınla birlikte çapulcuları da yakında tamamen helak olacak Allah'ın izniyle. Çoğu helak oldu zaten. Farkettin mi bilmiyorum.

Rabbimin gücü her şeye yeter.

tamamda, delilin nedir, gösterirmisin , şeytan diye adlandırırken, neye dayanarak bu ithamda ,bulunuyorsun.

sen bir varlığı şeytan benide şeytanın yandaşı yaptın. peki delilini göster,

yada kaynağını göster bu forumdaki herkes bilsin,

aksi halde sen kötülük etmiş olacaksın, benim neden şeytan yandaşı olduğumu, açıkla ki, delilillerinle,

insanlarda aydınlansın.

Sitelerde Paylaş

sayın khf bir iftira atarken lütfen iftiranıza delilleride ortaya koyun , başkalarıda sizin yazılarınıza itibar edebilsin,

birşey söyledin ortadan kayboldun, kaç saattir bekliyorum, konunun dağılmaması için, sizin delil ve ispatınızı. neye dayanarak

bu söylemleri yaptığınızı umarım açıklarsınız.

Sitelerde Paylaş

vah vah vah, ne hale gelmisler. Birbirlerine enerji verecekler. Kac oktanli bu enerji? Size enerji almanin en kolay yolunu soyliyim, elektrik fisini pirize sokun, fisin diger ucundaki kablolari disleriniz yardimi ile soymaya calisin, eger o anda bir sey hissederseniz bilinki siz artik supermansiniz. Kolay gele.

Sitelerde Paylaş

vah vah vah, ne hale gelmisler. Birbirlerine enerji verecekler. Kac oktanli bu enerji? Size enerji almanin en kolay yolunu soyliyim, elektrik fisini pirize sokun, fisin diger ucundaki kablolari disleriniz yardimi ile soymaya calisin, eger o anda bir sey hissederseniz bilinki siz artik supermansiniz. Kolay gele.

hiç ölçmedim 4 oktan olabilir, bir saati çalıştıracak kadarda olabilir bir tw yide,

yav sen ne anti birisin, chp gibisin herşeye muhalif,

bilimsel deney yapacağım diyorum, işkembeden sallayacağım demiyorum.

bir ateist çıksın ben gönüllüyüm desin, bende çalışmalarımı tamamlayınca, deneyeceğiz,

ben paralel evreni keşfedeceğim demiyorum,

solucan deliklerinide bulacağım demiyorum.

hala anlayamıyormusun, bu işi yaparken bir başkasına test edilme imkanı veriyorum.

Sitelerde Paylaş

Böyle saçmalıklara alet olacak ateist zor bulursun. En yisi sen başardıktan sonra bu konuda kendini iyice geliştir, gir resmi bilimsel bir kurumda gerçekliğini kanıtla.Böylece bir ateisti değil tüm ateistleri ikna etmiş olursun. OLmaz mı? Olmaz tabi senin niyetin bu değil çünki.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...