Jump to content

bilimsel deney olmasada, küçük bir çalışma...

Recommended Posts

Böyle saçmalıklara alet olacak ateist zor bulursun. En yisi sen başardıktan sonra bu konuda kendini iyice geliştir, gir resmi bilimsel bir kurumda gerçekliğini kanıtla.Böylece bir ateisti değil tüm ateistleri ikna etmiş olursun. OLmaz mı? Olmaz tabi senin niyetin bu değil çünki.

zaten sizin gibi ateistlerle işim olmaz, siz ateist mi sanıyorsunuz kendinizi ?

benim niyetim neymiş, söyle bende bileyim.

ben bu forumda geçek bir ateist görürsem, aklı selim, bakışları objektif, kendisi adil,

böyle birisine emek vemeyi tercih ederim.

sizin gibi hayatı negatif düşüncelerle geçenlere ben emek verip , zamanmı harcarım.

umrumda bile değil sen ve senin gibi düşünenler.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 40
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

hiç ölçmedim 4 oktan olabilir, bir saati çalıştıracak kadarda olabilir bir tw yide,

yav sen ne anti birisin, chp gibisin herşeye muhalif,

bilimsel deney yapacağım diyorum, işkembeden sallayacağım demiyorum.

bir ateist çıksın ben gönüllüyüm desin, bende çalışmalarımı tamamlayınca, deneyeceğiz,

ben paralel evreni keşfedeceğim demiyorum,

solucan deliklerinide bulacağım demiyorum.

hala anlayamıyormusun, bu işi yaparken bir başkasına test edilme imkanı veriyorum.

Sanirim sizler Ateizm yada ATEISTin ne oldugunu anlamamissiniz. Elbetteki kabul edemem boyle uyduruk seyleri, yok bendeki enerjiyi ona buna aktaracam falan, ne enerjisi ? Nasil aktarma bu? hokus pokusmu?

Once bir ateist nediri ogrenin sonra boyle seyleri bir ateiste yazin.

Sitelerde Paylaş

hiç ölçmedim 4 oktan olabilir, bir saati çalıştıracak kadarda olabilir bir tw yide,

yav sen ne anti birisin, chp gibisin herşeye muhalif,

bilimsel deney yapacağım diyorum, işkembeden sallayacağım demiyorum.

bir ateist çıksın ben gönüllüyüm desin, bende çalışmalarımı tamamlayınca, deneyeceğiz,

ben paralel evreni keşfedeceğim demiyorum,

solucan deliklerinide bulacağım demiyorum.

hala anlayamıyormusun, bu işi yaparken bir başkasına test edilme imkanı veriyorum.

Ben Ateistim ve boylesi uyduruk seyleri asla kabul edemem. Ateizmin ne oldugunu ogrenmenizi tavsiye ediyorum sizlere.

Ne enerjisi bu? Enerji aktarma neyin nesi? Hokus pokus ile ugrasa ugrasa bir gun bu topraklar acik timarhaneye donecek, gerci az kaldi.

Sitelerde Paylaş

Ben Ateistim ve boylesi uyduruk seyleri asla kabul edemem. Ateizmin ne oldugunu ogrenmenizi tavsiye ediyorum sizlere.

Ne enerjisi bu? Enerji aktarma neyin nesi? Hokus pokus ile ugrasa ugrasa bir gun bu topraklar acik timarhaneye donecek, gerci az kaldi.

kardeşim , ben bir çalışma yapmayı düşündüm ve bunu paylaştım.

alnınıza silah dayayan yok, sonucu ne olacak bende bilmiyorum, başarısızlık oranım yüksek.

şimdi senin bu çıkışısının sebebi nedir, sanki bende sana bayılıyordum ne olur gel senle çalışma yapalım diye,

bu büyü , yada medyumluk değildir, kızılderilerinde yaptığı, afrikalı yerlilerinde, hindularında yaptığı bir çalışmadır.

binlerce yıldır var olan birşey yeni keşfedilmemiş. sen yabancısısın, belli, ama bu tutum neden, bilmiyorsan yorum yapma, istemiyorsan yorum yapma, bende yalvarmıyorum kimseye, belki bir kişi çıkar ve yazdıklarımın olabilirliği aklına yatar diye paylaştım,

Sitelerde Paylaş

sizler için emek verilirmi , suç bende kalkmış buradan hala sizlere karşı içimde olan son kıvılcımlarıda vermeye çalışıyorum,

biri inkar eder, biri yalanlar, biri karalar, biri alay eder, zihniyete bak, nasıl meziyetlere sahip, sizlere enerji hortumunu dayasak yinede birşey olmaz. ufkunuz kapalı, giriş yolunuz kapanmış , beton döküp, kilidi vurmuşlar.

Sitelerde Paylaş

Ateistler madde ve enerjiden başka şey yok diyorlar ya bunlar da işin cılkını çıkardılar adam zaten sürekli forumda ateist olmak için yanıp tutuşuyor ama utancından bir türlü söyleyemiyor herhalde

Sitelerde Paylaş

sizler için emek verilirmi , suç bende kalkmış buradan hala sizlere karşı içimde olan son kıvılcımlarıda vermeye çalışıyorum,

biri inkar eder, biri yalanlar, biri karalar, biri alay eder, zihniyete bak, nasıl meziyetlere sahip, sizlere enerji hortumunu dayasak yinede birşey olmaz. ufkunuz kapalı, giriş yolunuz kapanmış , beton döküp, kilidi vurmuşlar.

Bak Müreh derdin ne bilmiyorum, nasıl bir müslümansan ateist forumdan dışarı çıkmıyorsun, sana tek bir tavsiyem var vasiyetini yaz da öldükten sonra seni de dondursunlar belki ilerde teknoloji ilerler kalkarsın çünkü senin ALlah'ın hiç bir zaman gelip seni kaldırmayacak, yok kıyamet, yok öbür taraf hepsi masal çıktı ya şimdi de eteğiniz tutuşmuş gibi sürekli ateistlerle takılıyorsunuz, ateistler tanrı değiller yani sizi kurtaramazlar

Sitelerde Paylaş

Bak Müreh derdin ne bilmiyorum, nasıl bir müslümansan ateist forumdan dışarı çıkmıyorsun, sana tek bir tavsiyem var vasiyetini yaz da öldükten sonra seni de dondursunlar belki ilerde teknoloji ilerler kalkarsın çünkü senin ALlah'ın hiç bir zaman gelip seni kaldırmayacak, yok kıyamet, yok öbür taraf hepsi masal çıktı ya şimdi de eteğiniz tutuşmuş gibi sürekli ateistlerle takılıyorsunuz, ateistler tanrı değiller yani sizi kurtaramazlar

senin sorunun algılama ve kişisel nefreti başkalarına kusma sendromu,

şimdi sen benim açtığım her konuya bir yorum yazıp beni kötülemeye çalışıyorsun bunun farkındayım, ama sevgili insan, karalama yaparken bile zahmet et ve konun ne olduğuna bir bak, ne anlatıyorum konuda, bu kadar kör olma, duyarsızlığın ve pişkinliğin haddini aşmış,

ateistlerin yanında takılma forumda ne işin var, söyleyeyim, benim işim bu, çalıştığım yerde pc var evimde var , int var, girip bir insan ne kadar kamil olabilir ona bakıyorum, acaba diyorum içlerinden samimi ve dürüst birisi çıkarmı, bende o kişiyi bulursam, birkaç gerç.eği göstermeye çalışacağım.

müslüman olsun olmasın konu bu değil, istediği inanca girsin, sadece insanda var olanı bilsin yeter.

buda senin gibiler için mümkün değil, kalbinde güzelliğe yer kalmamış, nefret heryerini sarmış, yani senin için yapacağıım hiçbirşey yok, istesemde olmaz, çünkü körelmişsin, benim konularım sana hitap etmez, lütfen bundan sonra, açtığım konulara yorum yapma.

çünkü sen anlayamazsın. bilmiyorsun, bu gidişlede hiçbir zaman bilemeyeceksin.

Sitelerde Paylaş

Ya beni kovdular az önce başka bir siteden milletin niye bu kadar zoruna gidiyor maymundan gelmek anlamıyorum, dine hakaret ediyormuşum, bunlar bilimsel gerçekler diyorum anlamıyorum, yani kabullenemedikleri yaşamın sonlu olması sadece bir tane hayatımız olması mı? Ne kadar meraklılarmış öbür tarafa gitmeye.

Sitelerde Paylaş

sevgili ran yazdıkların

Ya beni kovdular az önce başka bir siteden milletin niye bu kadar zoruna gidiyor maymundan gelmek anlamıyorum, dine hakaret ediyormuşum, bunlar bilimsel gerçekler diyorum anlamıyorum, yani kabullenemedikleri yaşamın sonlu olması sadece bir tane hayatımız olması mı? Ne kadar meraklılarmış öbür tarafa gitmeye.

sevgili ran yaptığınız yoruma bakın , benim açtığım konuya bakın, öyle sulandırdın ki, her açtığım konuya ne yazacağını dahi bilmeden birşeyler söylüyorsun.

ister maymundan ister tavuktan geldim de, istersen leylekler beni getirdi de,

ama bu yazdığının yeri burasımıdır.

Sitelerde Paylaş

Arkadaşım burası ateist forum değil mi, ben de buraya yazıyorum, yani insanlar öte dünya kavramına o kadar inanmışlar ki biz gerçekleri konuşunca resmen saldırıyorlar, sen istediğin kadar buraya bilimsel bilmem ne diye başlık aç para etmiyor ben de adamlara bilimsel deyip durdum ama yok yasalara göre dine hakaret edilmezmiş bilmem ne, burda bilimle ilgili başlığı görünce çabalarımızın boş olduğunu anlatmaya çalıştım hepsi bu, açıkcası doldum bir de nereye ne yazdığımı bilmiyorum

Sitelerde Paylaş

Arkadaşım burası ateist forum değil mi, ben de buraya yazıyorum, yani insanlar öte dünya kavramına o kadar inanmışlar ki biz gerçekleri konuşunca resmen saldırıyorlar, sen istediğin kadar buraya bilimsel bilmem ne diye başlık aç para etmiyor ben de adamlara bilimsel deyip durdum ama yok yasalara göre dine hakaret edilmezmiş bilmem ne, burda bilimle ilgili başlığı görünce çabalarımızın boş olduğunu anlatmaya çalıştım hepsi bu, açıkcası doldum bir de nereye ne yazdığımı bilmiyorum

her sakallıya amca denmeyeceğini öğrenmen gerek. herkes buradaki müslümanlar gibi ılımlı ve nazik değil, buradada sizlerin eline kimse su dökemiyor. demekki neymiş, hoşgörü ve saygımızı kaybetmemeliyiz.

Sitelerde Paylaş

samimi , dürüst ve adil bir ateist arkadaş arıyorum, bilimsel çalışmama , sadece 15 dk sını ayırarak, sonuçları kendisinin açıklayacağı bir deneye, gönüllü bir arkadaş varmı .

var. saydığın bütün sıfatlara da haizim. deneyinde beni kullanabilirsin. yalnız mevzu tam olarak nedir?

Sitelerde Paylaş

var. saydığın bütün sıfatlara da haizim. deneyinde beni kullanabilirsin. yalnız mevzu tam olarak nedir?

estağfurullah kullanmak diye birşey yok, sadece 1 defalık 15 dk nı yatağına uzanarak geçireceksin. birde kücük teferruatlar var,

lakin seni hiç tanımıyorum, o açıdan beni bağışla , forumda herkesin kabul ettiği , sözlerine benimde insanlarında güvenebileceğimiz bir insanın olması şart.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...