Jump to content

KUR'AN'IN TAHRİFİYLE İLGİLİ İDDİALAR

Recommended Posts

Sen yakında cinciliğe de başlarsın. Bu işlerden iyi para kazanıyor iman kardeşlerin. Sende giriş.

Öyle herkese melek görünmez. Peygamberler ve evliyalar. Sen de aday evliyasın herhalde.

Meczup adayları sizi..

Benim cinlerle işim olmaz. Rabbim, benim tek güveneceğim.

Ben melek gördüm. Kanatları da vardı; aynen Kuran'da anlatıldığı gibi.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 90
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Ya sen de Allah'ı iyice salak yerine koydun, salih kullara mucize göstermeye ne gerek var, onlar zaten avuçtaki kuşlar. Asıl mesele diğerlerini yakalamak.

Allah, kullarından sadece dilediklerine mucize gösterir.

Bu kulları da, yolundan şaşmayanların içinden seçer. Yani doğru yolda olan insanlardan.

Eğer ki bu kullar, yanlışa düşerse, Allah'ın tüm yardımı kesilir.

Sitelerde Paylaş

Ne artisliği, ne zavallılığı?

Ne saçmalıyorsun sen?

İspatlayamayınca pisliğe mi başladın.

ben sana klavyeden neyi nasıl ispatlayayım, az aklın başında olsa, böyle saçma sapan konuşmazsın, ben daha sizlere içinizdeki enerjinin var olduğunu anlatamadım, siz cin leri ispat et diyorsunuz oldu canım, birde gelirlerken sipariş söyleyelim, kara deliklerin ucu nereye çıkıyor diye soralım.

sen cinleri ne sanıyosun , karşına alıp , türkçe kelimelerle konuşup, muhabet edilen , şekil değiştirip , kafasına göre takılan birşeymi sanıyorsun. yada hayalet casper mı ?

o kadar anti fikirlisin ki, ekran başından saçmalamadan biraz ciddi olabilsen, bizde sana o cidddiyetle yaklaşabiliriz ,

lakin senin amacın belli , bağcı dövmek.

Sitelerde Paylaş

Peki ne kadardı büyüklüğü serçe kadar mı, kartal kadar mı, insan kadar mı?

3 aşağı 5 yukarı benim boyutlarımda. Enerjisi o kadar yüksek ki, çok ışık saçtığından çok detaylı görünmüyor.

Çok kısa süreli gördüm zaten. Bana şeytanlar saldırmıştı. Allah'ın izniyle, melek yardıma geldi ve şeytanları öldürdü.

Sitelerde Paylaş

ben sana klavyeden neyi nasıl ispatlayayım, az aklın başında olsa, böyle saçma sapan konuşmazsın, ben daha sizlere içinizdeki enerjinin var olduğunu anlatamadım, siz cin leri ispat et diyorsunuz oldu canım, birde gelirlerken sipariş söyleyelim, kara deliklerin ucu nereye çıkıyor diye soralım.

sen cinleri ne sanıyosun , karşına alıp , türkçe kelimelerle konuşup, muhabet edilen , şekil değiştirip , kafasına göre takılan birşeymi sanıyorsun. yada hayalet casper mı ?

o kadar anti fikirlisin ki, ekran başından saçmalamadan biraz ciddi olabilsen, bizde sana o cidddiyetle yaklaşabiliriz ,

lakin senin amacın belli , bağcı dövmek.

Saçmalayan sensin.

KHF elektronik cihazla cin-melek gördüğünü yazıyor.

Ben de diyorum ki "Burada ispatlayamayacağın iddialarda bulunma".

Sen kalkmış neden bahsediyorsun.

İnanırsın ayrı konu.

Ona laf eden yok.

Ama inandığını kanıtlamaya çalışmanın yolu, gördüm-duydum olmamalı.

Sitelerde Paylaş

3 aşağı 5 yukarı benim boyutlarımda. Enerjisi o kadar yüksek ki, çok ışık saçtığından çok detaylı görünmüyor.

Çok kısa süreli gördüm zaten. Bana şeytanlar saldırmıştı. Allah'ın izniyle, melek yardıma geldi ve şeytanları öldürdü.

KHF, senin İslam'da meleklerin hakiki şekilleriyle görünemeyeceği, ancak bir insan ya da hayvan şeklinde görülebileceği inancından

haberin yok sanırım.

Peygamberlerin çoğuna bile hakiki halleriyle görünmediği yazılmışken, senin ne özelliğin var ki sana görünsünler.

İnanırım sana belki bir cihazla birşey gösterilmiş olabilir. Ama bunun gerçekten melek olduğu iddiasını her yerde dile getirme.

Kimseyi inandırmazsın, inanmış gibi görünenler bile yalancı olarak damgalarlar sonra.

Sitelerde Paylaş

KHF, senin İslam'da meleklerin hakiki şekilleriyle görünemeyeceği, ancak bir insan ya da hayvan şeklinde görülebileceği inancından

haberin yok sanırım.

Peygamberlerin çoğuna bile hakiki halleriyle görünmediği yazılmışken, senin ne özelliğin var ki sana görünsünler.

İnanırım sana belki bir cihazla birşey gösterilmiş olabilir. Ama bunun gerçekten melek olduğu iddiasını her yerde dile getirme.

Kimseyi inandırmazsın, inanmış gibi görünenler bile yalancı olarak damgalarlar sonra.

Niye bana senin ne özelliğin var diye soruyorsun; daha beni tanımamış biri olarak.

Meleği gözümle görmüştüm. Hem de kanatları vardı, aynı Kuran'da anlatıldığı gibi:

Fatır 1: Hamd, gökleri ve yeri yaratan, melekleri ikişer, üçer, dörder kanatlı elçiler yapan Allah’a mahsustur. O, yaratmada dilediğini artırır. Şüphesiz Allah’ın gücü her şeye hakkıyla yeter.

Cinleri elektronik cihazla. Cinler, Hz. Muhammed zamanında gerek insanlar tarafından görünebilir hale girerler, gerekse meleklerden istihbarat toplamak için semanın kapılarına dayanırlardı. Ama Kuran'ın inmesiyle, Rabbimiz, cinlere bu özellikleri yasakladı, işte ispatı:

Cin 9: “Hâlbuki biz (cinler), (daha önce) göğün bazı yerlerinde gayb haberlerini dinlemek için otururduk. Fakat şimdi her kim dinlemeye kalkacak olursa, kendini gözetleyen yakıcı bir ışık bulur.”

21. yüzyılda bile mucizeler oluyor; senin olağan üstü olarak tanımlayabileceğin olaylar oluyor. Fakat bu olaylara dahil ve şahit olanlar yalnızca Rabbimizin dilediği kişiler. Allah'ın savaşçı kulları, Allah'ın askerleri. Cennetten kovulmuş ve soyu ile içli dışlı insanlar da bazı paranormal olaylara dahil olabilir. Fakat bizim gibi Allah'ın savaşçı kulları iyilik tarafında ve onlarla savaşmakta.

tarihinde KHF-232 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Pante,

Eğer masal uyduruyor olsaydım; burada hortlak, hayalet, peri, UFO masalları uydururdum. Yalan bedava.

Fakat; hortlak yalan, hayalet yalan, peri yalan, UFO yalan.

Kuran'da anlatıldığı gibi cinler ve melekler bire bir doğruymuş; taa ki gözlerimle şahit oluncaya kadar. Şahit olmadan da inanıyordum ama; görünce kusursuz biçimde iman ettim.

Sitelerde Paylaş

Pante,

Eğer masal uyduruyor olsaydım; burada hortlak, hayalet, peri, UFO masalları uydururdum. Yalan bedava.

Fakat; hortlak yalan, hayalet yalan, peri yalan, UFO yalan.

Kuran'da anlatıldığı gibi cinler ve melekler bire bir doğruymuş; taa ki gözlerimle şahit oluncaya kadar. Şahit olmadan da inanıyordum ama; görünce kusursuz biçimde iman ettim.

O yalanların imanına ve pazarladığın dine bir katkısı olmayacağı için imanına ve sattığın mala katkıda bulunacak yalanları uyduruyorsun.

Sitelerde Paylaş

Bütün dinler yalanlar üzerine kurulmuştur.

Özellikle Ortadoğu kökenli dinlerin tümünde yalan ve aldatma vardır.

Sadece din kurucuları değil, din inanırları da yalan kervanına katılmışlardır.

Sebebi din için, Allah için herşeyin mübah görülmesidir.

Bu yüzden görmeseler bile cin-şeytan-melek gördüklerini söylerler, Bu yüzden

Adem'in dev iskeletinin bulunduğu yalanını paylaşırlar. Bu yüzden firavunun cesedi,

Nuh'un gemisi, Kaptan Cousto, Neil Amstrong yalanlarına başvururlar.

kj8w6.jpg

Sitelerde Paylaş

Bütün dinler yalanlar üzerine kurulmuştur.

Özellikle Ortadoğu kökenli dinlerin tümünde yalan ve aldatma vardır.

Sadece din kurucuları değil, din inanırları da yalan kervanına katılmışlardır.

Sebebi din için, Allah için herşeyin mübah görülmesidir.

Bu yüzden görmeseler bile cin-şeytan-melek gördüklerini söylerler, Bu yüzden

Adem'in dev iskeletinin bulunduğu yalanını paylaşırlar. Bu yüzden firavunun cesedi,

Nuh'un gemisi, Kaptan Cousto, Neil Amstrong yalanlarına başvururlar.

kj8w6.jpg

din için Allah için herşeyi mübah görürler demişsin.. biraz örnek verip açıklayabilirmisin?

Sitelerde Paylaş

din için Allah için herşeyi mübah görürler demişsin.. biraz örnek verip açıklayabilirmisin?

Mesela dindeki hile-i şeriyye.

Mesela takiyye.

Diyelim ki zinaya 100 sopa var. Ama torpil geçip zeytin dalıyla 100 kez vurma.

Mesela hülle.

Mesela mut'a nikahı.

Sitelerde Paylaş

Tıkladığımda yorumlarım hep çift çıkıyor. Düzeltme yaparken yerine birşey yazmak zorunda kalıyorum, özür.

Said bin Sa’d hazretleri anlatır:

"Babam, Resulullah efendimizin yanına, hasta, birini getirdi. Suçunu söyleyip ceza verilmesini istedi. Resulullah, (Buna üzerinde yüz filiz bulunan bir dal ile bir kere vurun) buyurdu. Böylece bir vurmakla, yüz sopa vurulmuş oldu. (Eşiat-ül-lemeat)

tarihinde Pante tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

sen kardeş maddede takılmışsın manaya geçememişsin onun için maddi cihette sorgulayınca yanlışa gidiyorsun.. burda önemli olan demirle vurmak veya zeytin dalıyla vurmak değildir onun manasıdır.. zeytin dalıyla vuruyor ama nerde herkesin içinde o utanç sence demirdende güçlü değilmi.. mesela bazen bizde derizya keşke yaptığıma karşı birşey yapsaydı dövseydi öldürseydide susmasaydı.. demek bazen oluyorki susmanın manası dahi maddi olarak dövmenin ötesine geçebiliyor..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...